שיכון עלייה בכפר סבא - זקוקים למידע...

oritgo

New member
שיכון עלייה בכפר סבא - זקוקים למידע...

שלום לכולם, שמחנו מאוד לגלות שיש פורום לכפר סבא... אנחנו שוקלים לעבור לגור בעיר ובינתיים מצאנו בית נחמד בתוך שיכון עלייה(בשכירות). הבנו שמבחינה "סטריאוטיפית" זה לא נחשב לאיזור מי יודע מה, האומנם? אנחנו זוג צעיר עם תינוקת ונשמח לשמוע קצת פרטים על השכונה ממי שמכיר. תודה

בבקשה-

אני גרתי בשיכון ותיקין,היו לי המון חברים בעליה..ובכלל הלימודים היו קרובים. כך שהייתי שם הרבה...ולא,זה לא מקום טוב. זו שכונת התימנים כעיקרון..ויש שם קצת בלאגן,במילים נורא עדינות. זהו,אין לי עוד מה לומר.

qtgirl

New member
בתור אחת שגרה שם...

ואני דווקא לא תימניה =] אני גרה ממש בסוף השכונה, השכונה ממוקמת באיזור מאוד נוח, קרוב לצומת רעננה צפון, קל להגעה... מבחינת המגורים כאן אנחנו מאוד מרוצים, נכון זאת שכונה עם הרבה תימנים, וגם נחשבת שכונה פחות טובה יחסית לשכונות אחרות ששכנות לה (סביוני הכפר למשל שנחשבת שכונה טובה) אולי בגלל שעליה היא שכונה ישנה יחסית, וגם האוכלוסייה היא מבוגרת, למרות שיש כאן גם הרבה ילדים, ואני בטוחה שאם תגורו כאן יהיה לך גן לשים את הילדה שלך, ויש גם בתי ספר לא רחוקים... יש כאן אנשים מאוד נחמדים, סה"כ שכונה מאוד שקטה, יש כאן גנים ציבוריים, מכולת,תחבורה, הכל קרוב... יש הרבה סטריאוטיפים על השכונה זה נכון, אבל בתור אחת שגרה כאן אני יכולה להגיד לך שהכל נובע מחוסר מודעות של אנשים לשכונה. באיזה חלק מהשכונה אתם רוצים להשכיר? ואם יש לך שאלות נוספות בכיף תשאלי...

למעלה