שיכפול דפדפן אדג' למחשב בו כבר קיים דפדפן אדג' ושימוש בשניהם, האם אפשרי?

Haim_Gds

Member
יש לי שני מחשבים במשרד, לאפטופ ודסקטופ שכל אחד מהם מיועד לפרויקט שונה. כל אחד מהמחשבים מכיל כבר דפדפן אדג' שהיה בשימוש כבר הרבה זמן, הווה אומר המון היסטוריה, המון לינקים מסומנים (שביקרו בהם) והמון חלונות...

הייתי רוצה לקחת את הדפדפן מהלאפטופ ולהשתמש בו על הדסקטופ במקביל לדפדפן הקיים. האם זה קיים/אפשרי?
אם לא, מהו הדפדפן שהכי דומה לאדג' שאוכל ליבא לתוכו את הדפדפן מהלאפטופ?
איך מגדירים שבזמן שהדפדפן נפתח ע"י תוכנה חיצונית או כשלוחצים על קובץ HTML יפתח חלון חדש נפרד של דפדפן ברירת המחדל?

רוב הזמן נח

Well-known member
יש לי שני מחשבים במשרד, לאפטופ ודסקטופ שכל אחד מהם מיועד לפרויקט שונה. כל אחד מהמחשבים מכיל כבר דפדפן אדג' שהיה בשימוש כבר הרבה זמן, הווה אומר המון היסטוריה, המון לינקים מסומנים (שביקרו בהם) והמון חלונות...

הייתי רוצה לקחת את הדפדפן מהלאפטופ ולהשתמש בו על הדסקטופ במקביל לדפדפן הקיים. האם זה קיים/אפשרי?
איך מגדירים שבזמן שהדפדפן נפתח ע"י תוכנה חיצונית או כשלוחצים על קובץ HTML יפתח חלון חדש נפרד של דפדפן ברירת המחדל?
בגרסאות ניידות זה קל. הכול נמצא באותה תיקיה.

לדפדפן רגיל יש לפעמים עוד תיקיה או 2 ששם נשמרים ההגדרות השונות.

אז אם מגבים הכול ומחזירים למקום הנכון, אפשר להפעיל גרסה מסויימת.
ואז אם מוחקים מהמקום שזה מותקן ומעתיקים מגיבוי אחר את התיקיות לאותו המיקום, מפעילים ועולה גרסה אחרת.

בפיירפוקס זה עובד.
אבל אי אפשר ככה להפעיל 2 גרסאות במקביל. אפילו לא מגרסאות ניידות. צריך לסגור אחת ואז להפעיל את השניה.

Omnicide

Member

תפעיל את אפשרות הסינכרון בדפדפן בלאפטופ ואז בדסקטופ תוסיף את החשבון הנ"ל כפרופיל נוסף וכל הנתונים יסתנכרנו אוטומטית.

לא מצאתי אם אפשר להגדיר שתמיד יפתח חלון חדש. מה שכן אפשר זה אחרי שנפתח הטאב החדש אפשר לגרור אותו שיהיה חלון נפרד.

Haim_Gds

Member
תודה אך אני לא מצליח :(
לדפדפן רגיל יש לפעמים עוד תיקיה או 2 ששם נשמרים ההגדרות השונות.

אז אם מגבים הכול ומחזירים למקום הנכון, אפשר להפעיל גרסה מסויימת.
ואז אם מוחקים מהמקום שזה מותקן ומעתיקים מגיבוי אחר את התיקיות לאותו המיקום, מפעילים ועולה גרסה אחרת.

בפיירפוקס זה עובד.
לא באדג'. יותר גרוע, ניסיתי להעביר דפדפן אדג' בין שני מחשבים ע"י העתקת התיקיות וזה לא עבד... אני עדיין צריך למצוא לזה פתרון, לבחור יש מחשב חדש והוא לא יכול לעבוד עליו כי לא ניתן להעתיק את הדפדפן (העתקה מלאה. טאבים, היסטוריה, פלאגים וכל השאר)
תפעיל את אפשרות הסינכרון בדפדפן בלאפטופ ואז בדסקטופ תוסיף את החשבון הנ"ל כפרופיל נוסף וכל הנתונים יסתנכרנו אוטומטית.
אני זקוק לשתי סביבות שונות פעילות בו זמנית, לא כפרופיל נוסף.
-האם ניתן לסנכרן דרך הסביבה של מקרוסופט לדפדפן אחר או ליצא לקובץ?
-אם אתקין דפדפן אחר (כרום למשל) האם יהיה ניתן לסנכרן אותו לחלוטין לאדג'? בכרום אני חושב שניתן להעתיק את התיקיות.

Omnicide

Member
תודה אך אני לא מצליח :(

לא באדג'. יותר גרוע, ניסיתי להעביר דפדפן אדג' בין שני מחשבים ע"י העתקת התיקיות וזה לא עבד... אני עדיין צריך למצוא לזה פתרון, לבחור יש מחשב חדש והוא לא יכול לעבוד עליו כי לא ניתן להעתיק את הדפדפן (העתקה מלאה. טאבים, היסטוריה, פלאגים וכל השאר)

אני זקוק לשתי סביבות שונות פעילות בו זמנית, לא כפרופיל נוסף.
-האם ניתן לסנכרן דרך הסביבה של מקרוסופט לדפדפן אחר או ליצא לקובץ?
-אם אתקין דפדפן אחר (כרום למשל) האם יהיה ניתן לסנכרן אותו לחלוטין לאדג'? בכרום אני חושב שניתן להעתיק את התיקיות.
מי אמר לך שאי אפשר לעבוד עם 2 חלונות של EDGE עם פרופילים שונים בו זמנית?

Haim_Gds

Member
מי אמר לך שאי אפשר לעבוד עם 2 חלונות של EDGE עם פרופילים שונים בו זמנית?
לא חשבתי על זה...
אז לפתוח 2 חלונות של EDGE ולטעון בכל אחד פרופיל משלו כל פעם מחדש? לא הצלחתי להבין אם ההיסטוריה של הדפדפן נשמרת לכל פרופיל בנפרד.

Omnicide

Member
לא חשבתי על זה...
אז לפתוח 2 חלונות של EDGE ולטעון בכל אחד פרופיל משלו כל פעם מחדש? לא הצלחתי להבין אם ההיסטוריה של הדפדפן נשמרת לכל פרופיל בנפרד.
לכל פרופיל יש מועדפים, היסטוריה, סיסמאות, השלמה אוטומטית וכו' משלו בנפרד.
תוכל להוסיף קיצורי דרך שיפתחו ישירות את הדפדפן בפרופיל הרצוי.

HelpSupport

Active member
אולי - הסבר בקישור. לא בדקתי - מרשה לך לנסות.

למעלה