שילוב רוחניות ביום יום

שילוב רוחניות ביום יום

אני רוצה לשתף את חברי הפורום בדרך רוחנית חדשה שגיליתי. בדרך של צירופי מיקרים לא הגיוניים הגיעה לידי חוברת שנכתבה בתיקשור. החוברת היא חלק מספר שניקרא 'ספר הידע' (אני יודע שהשם הוא מאוד יומרני וקצת מרתיע אבל זה השם), בכל מיקרה בחוברות רשומים מסרים לגבי תיקשור, גילגולי חיים, ושלום אוניברסאלי. בחוברות רשום במפורש שהתורה והתהילים הם מסרים אלוהיים אבל מכיוון שבמקום לשתף את האנושות במסרים הללו וליצור איחוד, היהודים ייחסו את הכתובים לעצמם, יש צורך בספר נוסף שיגרום (ב"ה) לאיחוד האומות ולשלום. אני נימצא בקבוצה מקסימה שנפגשת באיזור ת"א (כל פעם אצל מישהו אחר) כל יום שישי ואנחנו דנים כל שבוע על חוברת אחרת ועל המסרים שיש בה. זה ממש נחמד, והמסגרת היא אוהבת ומחבקת. הקבוצה היא קטנה עד 6 אנשים ויש הרבה הבנה ושיתוף. קריאה שבועית של החוברות (וגם כתיבתם) נתנה לי את הפן הרוחני והקדוש שהיה חסר לי בימי החול. אני ממש ממליץ. בכל מיקרה אנחנו בקבוצה צריכים עוד 2 אנשים. המייל שלי הוא: [email protected] יש גם אתר בינלאומי לספר הידע ושם אפשר לקרוא בעיברית חומר על הנושא (יש שם דברים קצת לא מעודכנים אך אפשר להרגיש את רוח הדברים): http://www.dkb-mevlana.org.tr/ בהצלחה לכולם!

למעלה