שימוש משולב בגוגל מפות וMOOVIT ?

מצב
הנושא נעול.

paraaduma1

New member

תשמעו , יש לי בעייה בעניין האפליקציות. מוביט בעלת ממשק נהדר(תזכורות, עוד כמה תחנות ) אבל זמנים ממש לא מדוייקים. אז:

1. האם הזמנים של גוגל יותר מדוייקים וניתן לסמוך עליהים יותר, במיוחד בנסיעות שמורכבות מ2 אוטובוסים ?

2. האם אפשר לחפש את מסלול הנסיעה בגוגל, ואז אחרי שאני עולה על האוטובוס, לחפש שוב את המסלול במוביט , ולבחור את המסלול שבו אני נוסע כעת - כדי לקבל את הממשק ?

או שהאם יש דרך פשוטה יותר לקבל תזכורות מגוגל ?

או האם יש משהו ששכחתי ויש פתרון/טיפ יותר טוב לעניין הזה ?

זה לא שהזמנים מדויקים יותר או פחות. כל האפליקציות לוקחות

תשמעו , יש לי בעייה בעניין האפליקציות. מוביט בעלת ממשק נהדר(תזכורות, עוד כמה תחנות ) אבל זמנים ממש לא מדוייקים. אז:

1. האם הזמנים של גוגל יותר מדוייקים וניתן לסמוך עליהים יותר, במיוחד בנסיעות שמורכבות מ2 אוטובוסים ?

2. האם אפשר לחפש את מסלול הנסיעה בגוגל, ואז אחרי שאני עולה על האוטובוס, לחפש שוב את המסלול במוביט , ולבחור את המסלול שבו אני נוסע כעת - כדי לקבל את הממשק ?

נתונים מאותם שני מקורות, שניהם של משרד התחבורה:
1. לו״ז מתוכנן
2. זמני אמת
מפות גוגל בארץ מציגות רק לו״ז מתוכנן. מוביט מציג גם זמני אמת. זאת הסיבה היחידה שהזמנים של מוביט נכונים יותר כשבודקים קרוב לנסיעה.

paraaduma1

New member
זמני אמת לא פותר את הבעייה של תכנון מסלול עם שתי אוטובוסים

נתונים מאותם שני מקורות, שניהם של משרד התחבורה:
1. לו״ז מתוכנן
2. זמני אמת
מפות גוגל בארץ מציגות רק לו״ז מתוכנן. מוביט מציג גם זמני אמת. זאת הסיבה היחידה שהזמנים של מוביט נכונים יותר כשבודקים קרוב לנסיעה.
בשביל זה חייבים היסטוריית הגעה וסטטיסטיקה ? ובעצם EFOBUS היחידה שאולי יכולה לעזור בעניין הזה ?

סנוי

New member
אני משתמש בגוגל ובאיפהבוס. הראשונה בשביל לדעת את מצב התנועה,

בשביל זה חייבים היסטוריית הגעה וסטטיסטיקה ? ובעצם EFOBUS היחידה שאולי יכולה לעזור בעניין הזה ?
אני משתמש בגוגל ובאיפהבוס. הראשונה בשביל לדעת את מצב התנועה,
השנייה בשביל זמני 'אמת' וגם היסטוריית הגעה.
(למרות שבמקרה שלי אני לא תלוי באוטובוס לא תדיר, אז לרוב אין לי בעיה אם האפליקציה שוגה בכמה דקות.)

olli3

New member
מנהל
להפעיל גוגל מפות עם מצב "עדכוני תנועה".

כך תוכל לראות היכן יש פקקים. המערכת של משרד התחבורה מתעלמת מפקקים, מבחינתה עם האוטובוס נוסע עכשיו על 50 קמ"ש ויש 10 ק"מ עד התחנה בה אתה ממתין, היא תחשב את המהירות הנוכחית והמרחק ותציג את זה כזמן ההגעה. ברגע שהאוטובוס יכנס לפקק ויסע על 5 קמ"ש, פתאום זמן ההגעה לתחנה בה אתה ממתין יתחיל לטפס למעלה...
&nbsp
המצב גרוע יותר בקווים בין עירוניים שנכנסים ליישובים שבדרך או שנתקעים בפקקים בדרך. כל עוד שהאוטובוס נוסע על 100 קמ"ש, זמן ההגעה שיפיע לך יהיה קצר אבל ברגע שהאוטובוס יכנס לעיר או יכנס לפקק, פתרום מזמן הגעה של תוך 10 דקות, הנתונים יתחילו לעלות לזמן הגעה של חצי שעה ואפילו יותר.

סנוי

New member
שלא לדבר על הופעת חץ הימצאות בתחנה גם אחרי שהאוטובוס כבר נסע

כך תוכל לראות היכן יש פקקים. המערכת של משרד התחבורה מתעלמת מפקקים, מבחינתה עם האוטובוס נוסע עכשיו על 50 קמ"ש ויש 10 ק"מ עד התחנה בה אתה ממתין, היא תחשב את המהירות הנוכחית והמרחק ותציג את זה כזמן ההגעה. ברגע שהאוטובוס יכנס לפקק ויסע על 5 קמ"ש, פתאום זמן ההגעה לתחנה בה אתה ממתין יתחיל לטפס למעלה...
&nbsp
המצב גרוע יותר בקווים בין עירוניים שנכנסים ליישובים שבדרך או שנתקעים בפקקים בדרך. כל עוד שהאוטובוס נוסע על 100 קמ"ש, זמן ההגעה שיפיע לך יהיה קצר אבל ברגע שהאוטובוס יכנס לעיר או יכנס לפקק, פתרום מזמן הגעה של תוך 10 דקות, הנתונים יתחילו לעלות לזמן הגעה של חצי שעה ואפילו יותר.
שלא לדבר על הופעת חץ הימצאות בתחנה גם אחרי שהאוטובוס כבר נסע
קורה כל הזמן בתחנת לבנון/אינשטיין עם קו 171. (דוגמא אישית)
לחילופין, הצג מראה על הגעה תוך שתי דקות. ואז מציג חץ. האוטובוס עוד לא מגיע, אולי בגלל דילוג מכעיס של אגד, ואחרי כמה דקות פתאום הצג חוזר להראות "4 דקות".

מצב
הנושא נעול.
למעלה