שימו לב - וידאו חדש של איימאר סאונד

• פותח הנושא Sowah
  • פורסם בתאריך

Sowah

New member
שימו לב - וידאו חדש של איימאר סאונד

יא מאן, מה שקראתם ! וידאו חדש - יותר נכון "דוגמית" באיכות ג'מייקאית (אני רוצה לראות אחד מכם מצלם שם בחופשיות..
) צילום נדיר של ריאליטי ופאדא איימאר בדאנס שנקרא WEDDY-WEDDY בSTONELOVE HeadQuarter, הוידאו צולם ביוני 2007 בג'מייקה כמובן !! איפה אפשר למצוא אותו? אפשר בYOUTUBE ואפשר גם דרך הMYSPACE שלנו עכשיו תגידו לי - אנחנו מביאים לכם את הדבר האמיתי או לא? STAY TUNED SOWAH

וידאו מרגש בטירוף!

באמת, לראות ולא להאמין. לדעתי הייתי ממש שם שנה שעברה, באניברסרי של סטון לאב! למרות שקשה לזהות לפי האיכות :) זה היה בHalfway Tree? סטון לאב מנגנים שם כל שבוע אם כן... מחכה לעוד וכל המרבה הרי זה משובח וסוואה, בטח התכוונת ינואר 07

Grand Master G

New member
טוב אני קצת בשוק עכשיו

זה אחד הדברים המדהימים שראיתי. אני חייב להתחיל ללכת לדאנסים של א-מאר. נקודה. לצערי, לא הייתי ממש במועדונים גדולים בקינגסטון, הם לא נראו לי בזמנו ידידותיים לאשכנזים כמוני.

SaBaGMaN

New member
de real thing

powwwww powwww powwwwwwwwwwwwwwwwww עבודה חזקה של ריאלטי על המייק! ככה הם אוהבים את זה.. הגענו לזמנים טובים,סאונד ישראלי שורף עמדה בג'מייקה..! !big up a mar sound

Sowah

New member
א. התכוונתי כמובן לינואר 2007 ו...

ב. יום שבת 3.3 מסיבת שכונה !!! תגיעו כבר - דאנס חזזקק ביותר איימאר סאונד יהיו שם. SOWAH SAY SO

למעלה