שינויי מחירים

מצב
הנושא נעול.

hazyjane

New member
שינויי מחירים

שינויי מחירים
שלום לכם,
שמי קרן ואני סטודנטית במכון הטכנווגי חולון. כחלק מפרוייקט שעוסק ביוקר מחיה אני חוקרת שינויים במחירי כרטיס נסיעה מקומית (עירונית, בעיר ספציפית כלשהי) באוטובוס של אגד.
אני צריכה ליצור גרף שינויי במחיר כרטיס כזה בטווח של 20 השנים האחרונות פחות או יותר. האם יש למישהו מכם מושג היכן אוכל למצוא את המידע הנ"ל?
תודה מראש על ההתייחסות :)
קרן

בחרת כבר את העיר???

שינויי מחירים
שלום לכם,
שמי קרן ואני סטודנטית במכון הטכנווגי חולון. כחלק מפרוייקט שעוסק ביוקר מחיה אני חוקרת שינויים במחירי כרטיס נסיעה מקומית (עירונית, בעיר ספציפית כלשהי) באוטובוס של אגד.
אני צריכה ליצור גרף שינויי במחיר כרטיס כזה בטווח של 20 השנים האחרונות פחות או יותר. האם יש למישהו מכם מושג היכן אוכל למצוא את המידע הנ"ל?
קרן
בחרת כבר את העיר???
אם מדובר על גוש דן את יכולה להוציא את היסטוריית התעריפים משנת 1995 באתר של דן בקישור הזה.
היסטורית המחירים של אגד לא מפורסמת באינטרנט, תנסי לבקש אותה דרך מוקד פניות הציבור שלהם.

hazyjane

New member
ההעדפה היא לחיפה, אבל בהעדר מקורות

בחרת כבר את העיר???
אם מדובר על גוש דן את יכולה להוציא את היסטוריית התעריפים משנת 1995 באתר של דן בקישור הזה.
היסטורית המחירים של אגד לא מפורסמת באינטרנט, תנסי לבקש אותה דרך מוקד פניות הציבור שלהם.
אקח כל עיר. עם עדיפות לאגד

בחיפה היה שינוי מהותי במחירים

במהלך השנים
פעם היה מחיר שונה לנסיעה קצרה (עיר- הדר), נסיעה בינונית (עיר- כרמל) ונסיעה ארוכה (עיר -אוניברסיטה) והיום כולם באותו מחיר וגם יש 90 דקות החלפה כלולים במחיר

מה שאתה אומר היה כנראה ממש מזמן.

במהלך השנים
פעם היה מחיר שונה לנסיעה קצרה (עיר- הדר), נסיעה בינונית (עיר- כרמל) ונסיעה ארוכה (עיר -אוניברסיטה) והיום כולם באותו מחיר וגם יש 90 דקות החלפה כלולים במחיר
בתחילת שנות ה-90 (עליתי לארץ ב-1990) היה מחיר אחיד לכל הנסיעות בתוך חיפה. אני זוכר שהמחיר בתוך חיפה ובתוך נשר היה 2.00 או 2.20, ומחיפה לנשר המחיר היה 3 ומשהו.

hazyjane

New member
ואני זוכרת שבתור ילדה נסעתי בקו 28 בשקל ארבעי

בתחילת שנות ה-90 (עליתי לארץ ב-1990) היה מחיר אחיד לכל הנסיעות בתוך חיפה. אני זוכר שהמחיר בתוך חיפה ובתוך נשר היה 2.00 או 2.20, ומחיפה לנשר המחיר היה 3 ומשהו.
איפה איפה הימים ההם...
יש מקום שאני אוכ לבדוק ראת השינויים האלו בסופשבוע הועיל ופניות הציבור של אגד סגורים עד יום ראשון?

אפשר בדרך הקשה

איפה איפה הימים ההם...
יש מקום שאני אוכ לבדוק ראת השינויים האלו בסופשבוע הועיל ופניות הציבור של אגד סגורים עד יום ראשון?
אפשר בדרך הקשה
להכנס לעמוד
http://www.nevo.co.il/HakikaSearch.aspx
לסמן במשבצות "תקנות כלליות" ולהוריד כל סימון אחר
לרשום בשורת שם החוק "קווי שירות"
ולחפש

תמצאי המון קבצים של רשומות שבהם היו שינויי מחירים.
תכנסי לקישור
http://www.nevo.co.il/Law_word/law06/tak-4446.pdf
כאשר המספר בסוף זה מספר חוברת הרשומות שמצאת
עבור כל חוברת שיש בה שורה של צו פיקוח קווי שירות

בסוף יהיו לך את רוב הקבצים של מחירי האוטובוסים לפי קודי מחיר

hazyjane

New member
רבה

אפשר בדרך הקשה
להכנס לעמוד
http://www.nevo.co.il/HakikaSearch.aspx
לסמן במשבצות "תקנות כלליות" ולהוריד כל סימון אחר
לרשום בשורת שם החוק "קווי שירות"
ולחפש

תמצאי המון קבצים של רשומות שבהם היו שינויי מחירים.
תכנסי לקישור
http://www.nevo.co.il/Law_word/law06/tak-4446.pdf
כאשר המספר בסוף זה מספר חוברת הרשומות שמצאת
עבור כל חוברת שיש בה שורה של צו פיקוח קווי שירות

בסוף יהיו לך את רוב הקבצים של מחירי האוטובוסים לפי קודי מחיר
רבה

נתנאל531

Well-known member
אני כמה שאני זוכר את העבר בחיפה

נסיעה מהקריות לחיפה הייתה בעבר נסיעה בקוד 5, נסיעה מהקריות לשדרות ההסתדרות (דרומית לצ.ק. אתא) הייתה קוד 3, מהקריות עד צ. ק. אתא היה קוד 1 (קריות מבחינתי = ק. חיים / ק. ים, לא יודע בוודאות לגבי הצד המזרחי של הקריות).

לאחר פתיחת מרכזית המפרץ נסיעה מהקריות לחיפה ירדה לקוד 4 (נסיעה שכללה כרטיס מעבר שנכנס אז), ונסיעה עד מרכזית המפרץ ירדה לקוד 1.

25306yosef

New member
לאחר פתיחת מרכזית המפרץ נסיעה מהקריות למרכזית

נסיעה מהקריות לחיפה הייתה בעבר נסיעה בקוד 5, נסיעה מהקריות לשדרות ההסתדרות (דרומית לצ.ק. אתא) הייתה קוד 3, מהקריות עד צ. ק. אתא היה קוד 1 (קריות מבחינתי = ק. חיים / ק. ים, לא יודע בוודאות לגבי הצד המזרחי של הקריות).

לאחר פתיחת מרכזית המפרץ נסיעה מהקריות לחיפה ירדה לקוד 4 (נסיעה שכללה כרטיס מעבר שנכנס אז), ונסיעה עד מרכזית המפרץ ירדה לקוד 1.
לאחר פתיחת מרכזית המפרץ נסיעה מהקריות למרכזית
המפרץ היתה קוד 3. רק לאחר ביצוע רפורמה במחירים באזור חיפה הקוד שונה לקוד 1.

לפני כ-30 שנה נסיעה מהקריות לחיפה היתה קוד 5. נסיעה מהקריות למפרץ חיפה (דרומית לצומת קרית אתא ועד הצ'ק פוסט) היתה קוד 3. ואילו נסיעה מתחנה מרכזית עופר ומהדר למרכז הכרמל ולאחוזה היתה קוד 3.

hazyjane

New member
תודה

בחרת כבר את העיר???
תודה

amit1270

New member
יש אנשים שאוספים כרטיסי נסיעה

שינויי מחירים
שלום לכם,
קרן
יש אנשים שאוספים כרטיסי נסיעה
אולי בפורום אוספים ואספנות יוכלו לעזור לך עם זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה