שיעורי קלאבים בוידאו

danielthewhite

New member
שיעורי קלאבים בוידאו

הי לכם, התחלתי לאחרונה לעבוד על מספר שיעורים מצולמים עבור האתר home of poi... הראשון בסדרה הזו מוכן (האמת היא שהוא היה מוכן כבר לפני חצי שנה, פשוט היתה להם בעייה בשרת...) אני אשמח לקבל פידבק שאוכל לשפר לפעמים הבאות. דניאל

אחלה מבטא חביבי

עוד אפשר לחשוב שיש לך שורשים מהגולה בכל מקרה יופי של וידאו...הכל מובן ברור ומצויין...הבעיה היחידה היא שלא הצלחתי לבצע את מה שניסית ללמד...אומנם יכול להיות שהבעיה היא אצלי אבל קח בחשבון..שאני לא הצלחתי ללמוד...אולי פנים אל פנים תוכל לעזור לי עם קצת טיפים

danielthewhite

New member
כן...

אני לא יודע למה, אבל אני תמיד נשמע רוסי כשאני מדבר אנגלית. זה לא ברור שפק! האם אתה צוחק עלי?! בכל מקרה... אני בטוח שעם מספיק השקעה תצליח... לא אמרתי בוידאו שמצליחים מיד, נכון?

דארא

New member
פידבק - משוב

בכנס לפני שנתיים עברתי סדנא בדיוק על השיעור הזה, השוני היה בשלב שאחרי העבודה עם השני קלאבים - במקום להתחיל לעבוד עם שלושה קלאבים עבדנו קודם עם שני כדורים וקלאב אחד אחרי זה כדור ושני קלאבים ורק אחרי זה שלושה קלאבים, הוספת השלבים עם הכדורים הקלה על המעבר לשלושה קלאבים, חוץ מזה השיעור מוסבר ומצולם ברור.כל הכבוד ובהצלחה בהמשך. דורון

danielthewhite

New member
דארא,

באופן אישי, אני לא אוהב לעבוד עם חפצים מעורבים. המאמץ שצריך כדי לזרוק עצם אחד בצורה מסויימת ושניים אחרים בצורה שונה לא בהכרח מקל על הלמידה. בכל מקרה, זה תפיסה אישית, ואני בטוח שיהיו כאלה שיחלקו עלי. תודה בכל מקרה על הביקורת. דניאל

אהד מ

New member
עוד תגובות

כל הכבוד על היוזמה וההשקעה אני מחזיק בדעתו של דורון גם לי היה קל יותר ללמוד עם שילוב של כדורים אבל שוב ייתכן וישנם אחרים אשר יחלקו על דעה זו בנוסף הייתי מוסיף חיוך אתה מסביר בצורה מאוד טובה אך מאוד רצינית חשוב לזכור למה אנחנו בכלל רוצים ללמוד קלאבים ובאופן כללי חיוך או הומור עוזר ברוב המיקרים והרי יש לך את שניהם _ אהד

danielthewhite

New member
אוהד,

לגבי החיוך, אתה צודק... הבעייה היא שקשה לי לדבר באנגלית בצורה ברורה וגם להראות שמח. בשיעורים הבאים לא דיברתי בזמן הג'אגלינג אלא רק עשיתי פלייבק (ואז גם אין את הקטע המעצבן של שפתיים שלא מתאימות לדיבור), ואולי זה נראה יותר טוב... אני מקווה שהשיעור הבא יעלה במשך השבוע.

למעלה