שירה בתנועה

Ras Arbel

New member
שירה בתנועה../images/Emo66.gif

אהלן, אתמול בלילה הצפנו לעין חרוד מאוחד (שלא תתבלבלו עם עין חרוד איחוד) לליין המסיבות הידוע במקום, ה- poetry in motion. הדרך היתה חשוכה אך מפותלת אך מהשניה הראשנה במקום מקבלים חום ואהבה ומהסביבה ומהסובבים. אלדד גולן היה על התקליטיה שנחתנו (רביע, סמיילי ואנוכי) והקפיץ קהל גדול לצלילי להיטים ג'מייקנים מוכרים במיומנות. אחריו עלו מיי לורד סאונד האדירים לתיקלוט ארוך ומעניין שהתחיל ברוקסטדי, לוברז, ארלי דאנסהול והגיע עד קטעי דאנסהול באשמנט הכי מטורפים שיש. אם סטייל לאורך כל הדרך, אלן על התקליטיה וראנקין לוי על הוויב הם עשו שם, כרגיל, טוב לקהל. רון אפילו נתן קטע או שניים על המיקרופון והוא היה פשוט מצוין. בקשה מרון - אנחנו רוצים לשמוע אותך עושה MC גם על רידמים של באשמנט מודרני! יש לך את זה ובגדול! במעבר בין מיי לורד לyesaya עלה בחור, שלצערי איני זוכר את שמו, ונתן קטע על הרמוניקה ועזר לעשות מעבר חלק בין הסאונדים. yesaya עלו במלוא הכח והמרץ והביאו רימיקסים מעניינים (עשיתם לבד?) והרבה הרבה וייב והכניסו שם את כל הקהל לטירוף. המוזיקה שלהם פגעה נכון - בלי פשרות ובלי רחמים במיקס איכותי - כמו שצריך! לצערי כי רב, היינו חייבים לצאת לדרך כמעט בחמש בבוקר, אבל השמועות היו על פתיחת מיקרופונים עם הזריחה... מישהו יכול לאמת את השמועות? בדרך חזרה, כשהשמש עלתה הבנו באיזה מקום יפהיפה ממוקם הקיבוץ והחלטנו שפעם הבאה ננסה להגיע יותר מוקדם ולצאת יותר מאוחר. לסיכום, ערב מעולה לדעתי. המועדון מגניב אם כי הרמקולים לא תמיד עמדו תחת מעמסת הבאסים. העמדה והאיזור הקרוב לה מקוררים במזגן (שזה ממש פינוק) אבל גם אם מתחממים אפשר לצאת לשאוף אויר של עמק ולדבר עם החבר'ה בחוץ. הבאר תיקתק כמו שרק באר בקיבוצים מתקתק, ויש גם פינות זולה חמודות. הרבה מאד בחורות יפות באות לרקוד ורק מוסיפות ליופי של כל המקום (מה הן אוכלות שם בצפון?) ואפרופו בנות יפות, כשyesaya תיקלטו רקדו מאחור שתי בחורות אפריקאיות יפהפיות ריקודים ג'מייקנים אמיתיים (עם ירידות נמוכות וניענועים הכי נכונים) - לכל המוצא הישיר - בבקשה שלחו אותן גם למסיבות במרכז! פעם ראשונה שאני רואה רקדניות ברמה כזו מאז שחזרתי! טוב קצת ברח לי חוט המחשבה... המינוס היחיד מבחינתי היה שרוב הקהל שם לא מגיע בגלל שזה רגאיי אלא פשוט בגלל שזה מסיבה באיזור. אבל, הם באים (ובעיקר באות) עם מצב רוח טוב, נחמדות ורצון לרקוד אז אולי זה לא באמת מינוס... זה רק גרם לי להבין כמה הדאנסים בתל אביב מתוחכמים וכמה הקהל במרכז למד גם להאזין למוזיקה ולא רק לשמוע. אז למי שרוצה לצאת קצת מהעיר, לנשום אויר של כפר, לרקוד בלי לחשוב ולקבל קצת וייב אחר אני ממליץ בחום ליסוע לעין חרוד (מאוחד) כשהליין מתקיים וההנאה מובטחת! בפלייר שקיבלתי הודיעו על המסיבה הבאה במקום שתתקיים ב-23 לחודש הקרוב ונישמעת כמו מסיבה מאד מעניינת עם baboon sound חיים לרוז לקראת אלבום חדש וסאבו מסוליקו. תתחילו לארוז! אהבה אחת ושבוע טוב לכווולם ראס ארבל נ.ב. איך היה בסלואו משה? איך היו הסלקטוריות החדשות? בבקשה פרטים!

Ras Arbel

New member
מה לעשות... אני רוצה שכולם יקראו

יש מצב שאני קצת עצלן לכתוב פעמיים את אותם דברים... את יודעת יותר ממני שיש פה אנשים שלא קוראים את פורום וואלה ולהיפך - חשוב לי שכולם יהיו מיודעים במה שקורה. לפחות מה שאני יכול לספר להם. בכל מקרה תודה על התגובה בוואלה (וראית מה עניתי לך על המסיבה של שלישי...) כבוד רב ראס ארבל

חח כן אה.. גם אני לפעמים מכפילה..

וזה היה בצחוק.. אה?!? שלא חלילה יהיו טעויות חח.. כן מותק, ראיתי מה כתבת.. וזה אחלה לדעתי גם יוניטי וגם רוד בוי! שיהיה שבוע מדהים ומבורך -כשף!

PsyHost

New member
העתק הדבק? לא מכיר ! אבל בעין חרוד

אז ככה ... הייתי שם עוד מההתחלה... עוד מהקטע שכשו סאונד צ’ק ועוד שאכלו או יותר נכון התפנקו להם יאסאייה ומיילורד על ארוחת ערב משובחת שללא ספק עשתה טוווווווב לחבר’ה האלה! המועדון מתקרר בנתיים והרמקולים מתחממים בווליום מעודן שפשוט משחק לך עם השערה הקטנה של האוזן כמו שאמר עמוץ .. הבן אדם גאון אמיתי. דיג’יי אלדד גולן פינק בהכל מהכל וזה בהחלט הכניס למועדון גוד וויב לקראת מה שהולך להתרחש הערב. ואז... עלו לעמדה הצמד רון ואלן בקול תרועה שנשמע מפה ועד בום-ביי... הסט המדהים הזה נפתח ב2 שירים פאנקים לחלוטין שגרמו לקהל לזוז בטיירוף חושים מוחלט . אני יכול להגיד שבקטע הזה השערה של האוזן שלי זזה מקצה לקצה ואני ושווי המשקל שלי לא מצאנו אחד את השני לחלוטין... אח"כ בדיעבד מצאתי אותו זרוק בחוץ מנסה לשאוף קצת אוויר צח. בקטע הזה של פתיחת הסט היה לי הכבוד לעמוד ליד רגל הזהב האיש והאגדה הבן אדם עם הכי הרבה פסון באזור קטמנדו מר.GAL !!! גל פיזז בלהט ואני בעקבותיו לא יכול לשלוט ברגליים שעפו לכל עבר... לקראת אמצע הסט עלה הבחור הכי פרחים שיש מלווה במלודיקה שלו ופשוט עשה קטע מדהים שלא משאיר לך שום אופציה מלבד לחייך בענק ולהתחיל לזוז במלוא הקצב !!! תודה לך על הקטע היפייפה הזה . תודה עונג. הכל מתועד בוידאו להנציח לדורות הבאים. בהמשך מיילורד המשיכו במיטב המסורות של טיונים מצויינים שלא שומעים בשום מקום חוץ מאשר בסלקטה המשובח שלהם . מיי לורד. הייתם ענננננננננננננקים נתת לנו בעוצמה כזו שפשוט עפנו לכל עבר !!! תודה ! בסיום הסט שלהם הרמקולים הושתקו וכולם האדיר של יאסאייה נשמע באוייר כאשר הם מכריזים בקול תרועה : " אנחנו מחזירים אותכם למערב הפרוע " בום בום בום !!!! וואו איזה פתיחה איזה סט איזה אנרגיה !!! שוב אני והרגליים איבדנו כל קשר ואני הייתי בענננים !!!! כבוד גדול על הסלקטה וביחוד מאצ’ רספקט על זה שנתתם לי את הכבוד ושמתם לי את הטיון שביקשתי ממכם קודם לכן! תודה!!!! יאסאייה בהחלט הראתם לזה מאיפה מטבלים את הקבב !!! כבוד ! אתם עשיתם את זה כמו שרק אתם יודעים! תודה! בקיצור היה בדיוק כמו שהיה צריך להיות... מלא אנרגיות מלא מוסיקה שפוגעת בול בנשמה והכל תחת חסותם של צוות שירה בתנועה שבהחלט מגיע להם הכבוד על המסע המדהים הזה שהם לוקחים אותנו איתם ..! תודה! אני הייתי זהר! נ.ב התמונות כבר באתר תהנו ! http://psyhost.pic.co.il בקרוב נעלה את הוידאו

למעלה