שירות חניה בנתבג

dori dor

New member
שלום רב.
רציתי להמליץ על חברת Viparking שירות חניה בנתב"ג.
הזמנתי טיסה לחול דרך חברת אל על למומבסה קודם כל רציתי לציין שאין כמו השירות של חברת אל על מבית הארץ, הנוחות והשירות זה הדבר שלא נמצא בחברות תעופה אחרות.
חודש לפני מועד הטיסה שלי רציתי לבדוק את נושא ההגעה שלי לנתב"ג ועלו לי הרבה מאוד שאלות איך אני אגיע מהבית לשדה תעופה.
בדקתי מגוון רחב של אפשרויות של הגעה לשדה תעופה וראשית בדקתי עלות של מוניות והיתרונות והחסרונות שלהם קיבלתי הצעה של 450₪ לכיוון.
בדקתי את ההגעה עם תחבורה ציבורית אבל עקב השעה המאוחרת של הטיסה זה לא היה רלוונטי.
שוטטתי קצת בגוגל לראות אם יש עוד אופציות נוספות לחניה כמובן קפץ לי את נושא החניה בחניוני נתב"ג נתחיל בזה שהמחיר החנייה בטרמינל 3 הוא נורא נורא יקר ועולה 135₪ ליום, חניה לטווח ארוך חניון 15 או 22 מדובר בחניונים רחוקים מהטרמינל וצריך להעזר בשאטל בתור מישהו שמגיע עם 4 ילדים קטנים ו4 מזוודות זה הייתה בעיה גדולה עבורי.
לאחר חיפושים רבים בגוגל למציאת פתרון קפצה לי מודעת פרסום של חברת VIPARKING השארתי הזמנה באתר שלהם וביום הטיסה שעה לפני ההגעה יצר איתי קשר הדייל בשם דין לוודאות מה מצב הדרכים ובאיזה שעה מדוייקת אני מגיע חייב לציין שהשיחה הזאת מאוד הרגיעה אותי בידיעה שמישהו מחכה לי בכניסה לטרמינל שהגעתי לשער 33 בקומת ההמראות פגש אותי הדייל המקסים שעזר לי להוריד את המזוודות והקל עלי עם הילדים הוא לקח את המפתח של הרכב וצילם את הרכב מסביב ואני נכנסתי לטרמינל.
בתאריך החזרה שלי ברגע שהמטוס נחת בארץ הדייל בשם לידור יצר איתי קשר בוווצאפ ורשם לי כי הוא ממתין לי בכניסה לטרמינל בדיוק איפה שמסרתי לחברה את הרכב.
חייב להגיד כי הרכב חזר שלם ואפילו אחרי שטיפה פשוט מדהים נשארתי ללא מילים גם בתור מישהו שהוא ממש רכושני לרכב שלו ודברים האישים שלי חייב להגיד שקיבלתי מעל ומעבר במחיר סמלי של 300₪ לחמישה ימים ושזאת האופציה הכי זולה שקיימת והיעילה שיש .
אז לסיכום ממליץ לכם להשתמש בשירות שלהם חברה מאוד אמינה וחברה מאוד נחמדים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

GoldenEyes

Well-known member
שלום רב.
רציתי להמליץ על חברת viaparking .
הזמנתי טיסה לחול דרך חברת אל על למומבסה קודם כל רציתי לציין שאין כמו השירות של חברת אל על מבית הארץ, הנוחות והשירות זה הדבר שלא נמצא בחברות תעופה אחרות.
חודש לפני מועד הטיסה שלי רציתי לבדוק את נושא ההגעה שלי לנתב"ג ועלו לי הרבה מאוד שאלות איך אני אגיע מהבית לשדה תעופה.
בדקתי מגוון רחב של אפשרויות של הגעה לשדה תעופה וראשית בדקתי עלות של מוניות והיתרונות והחסרונות שלהם קיבלתי הצעה של 450₪ לכיוון.
בדקתי את ההגעה עם תחבורה ציבורית אבל עקב השעה המאוחרת של הטיסה זה לא היה רלוונטי.
שוטטתי קצת בגוגל לראות אם יש עוד אופציות נוספות לחניה כמובן קפץ לי את נושא החניה בחניוני נתב"ג נתחיל בזה שהמחיר החנייה בטרמינל 3 הוא נורא נורא יקר ועולה 135₪ ליום, חניה לטווח ארוך חניון 15 או 22 מדובר בחניונים רחוקים מהטרמינל וצריך להעזר בשאטל בתור מישהו שמגיע עם 4 ילדים קטנים ו4 מזוודות זה הייתה בעיה גדולה עבורי.
לאחר חיפושים רבים בגוגל למציאת פתרון קפצה לי מודעת פרסום של חברת VIPARKING ג השארתי הזמנה באתר שלהם וביום הטיסה שעה לפני ההגעה יצר איתי קשר הדייל בשם דין לוודאות מה מצב הדרכים ובאיזה שעה מדוייקת אני מגיע חייב לציין שהשיחה הזאת מאוד הרגיעה אותי בידיעה שמישהו מחכה לי בכניסה לטרמינל שהגעתי לשער 33 בקומת ההמראות פגש אותי הדייל המקסים שעזר לי להוריד את המזוודות והקל עלי עם הילדים הוא לקח את המפתח של הרכב וצילם את הרכב מסביב ואני נכנסתי לטרמינל.
בתאריך החזרה שלי ברגע שהמטוס נחת בארץ הדייל בשם לידור יצר איתי קשר בוווצאפ ורשם לי כי הוא ממתין לי בכניסה לטרמינל בדיוק איפה שמסרתי לחברה את הרכב.
חייב להגיד כי הרכב חזר שלם ואפילו אחרי שטיפה פשוט מדהים נשארתי ללא מילים גם בתור מישהו שהוא ממש רכושני לרכב שלו ודברים האישים שלי חייב להגיד שקיבלתי מעל ומעבר במחיר סמלי של 300₪ לחמישה ימים ושזאת האופציה הכי זולה שקיימת והיעילה שיש .
אז לסיכום ממליץ לכם להשתמש בשירות שלהם חברה מאוד אמינה וחברה מאוד נחמדים.
ובדיוק למטרת הפרסום הזאת נרשמת לתפוז לפני חצי שעה ?
פרסומת עלובה לעסק עלוב שמחפש לקוחות בנרות ופרסום חינמי

דניאלה1311

Active member
מנהל
שלום דורי ברוך הבא לפורום,

הפכתי את הקישור רק לשם השרות. אני מקוה שלא תנסה שוב לפרסם את החברה בפורום כי כאן הפרסום אסור.

למעלה