שירים חדשים, רגאיי ישראלי במייספייס!

שירים חדשים, רגאיי ישראלי במייספייס!

שלום לכל האנשים היקרים של פורום רגאיי! בשעה טובה ומוצלחת אני שמח להזמין אתכם לבדוק את המייספייס שלי לקצת שירים חדשים... "דרך חדשה" - שיר שהופק עם פישי ו- "Conscious Farmer", התשובה הקטנה שלי ל "Ganja Farmer" של מרלון אשר. www.myspace.com/ohadcohenmusic אני גם מתכנן להעלות בקרוב כמה סקיצות מחזרה מעולה שהיתה לי עם הלהקה שלי, אז תבדקו את זה גם... חג שמח מאושר ומואר לכולם, תקפצו ותשאירו תגובות! נ.ב למי שזוכר הייתי כאן עד לא מזמן תחת הכינוי "סיני"... את הכינוי עזבתי אבל את המוזיקה אי אפשר :)

K C

New member
הצלחה בכל דרך חדשה

חג חירות לעם ישראל

DuBsYs

New member
RESPECT!!!

השירים עם הלהקה נשמעים מעולה! יאללה תן עוד שירים בלי מחשב ויש דיבור על הופעות?

יש דיבור :)

ואני כבר אעדכן בכל דבר חדש! !NUFF RESPECT ZVULOON DUB אוהבים אתכם הרבה... :) נ.ב ב"עוד שירים בלי מחשב" אתה מתכוון לעוד שירים עם להקה?

DuBsYs

New member
בדיוק!

לדעתי השירים עם הלהקה נשמעים ב10 רמות יותר טוב מההפקות מידי. הלהקה יושבת מגניב לאללה, תמשיכו כך!

,תודה רבה :)

אני מה לאמר שהווייבים עם הלהקה הם משהו אחר לגמרי מלעלות על פלייבק אגב העלתי גירסא קצת טובה יותר של השיר הראשון ("מארצך")...

אה אחי, מה העניינים? ../images/Emo25.gif

נשמע אחלה, שיהיה בהצלחה
חג שמח וכשר :)

כל הכבוד אוהד!

ממש נהנתי לשמוע את השירים! הלהקה יושבת ממש טוב! איפה אתם מתאמנים ומקליטים? ולגבי הקונשס פארמר - זה דאבפלייט? אני די משוכנע שהתנגן בצאלים ואפילו יותר מפעם אחת... בקיצור כבוד גדול וטוב לשמוע שאתה ממשיך לעשות את מה שאתה יודע! חג שמח ושששששבת שלום! גיל.

זאת הקלטה שעשיתי אצל חבר

שעשתה את דרכה ליהונתן מיו מאסה סאונד התותח שעשה לזה גם את המיקס ועל הדרך ניגנו את זה בצאלים :) ככה שזה לא דאבפלייט שהוקלט עבור משהו, אבל כל הוייב של זה הוא של דאבפלייט

Nechi Nech

New member
אחינו!

טוב לשמוע דברים חדשים סוף סוף. אחד האנשים הכי מוכשרים שאני מכיר.. תן בראש!!!

vigiman

New member
יאאא מאן

me a like השירים עם הלהקה ממש טובים וגם ה2 האחרים מפציצים תמשיך לעדכן במה שאתה עושה ובהצלחה =]]

למעלה