שירים על פי הפורום

שירים על פי הפורום../images/Emo168.gif

כדי לעורר קצת את הפורום, אני מרשה לעצמי לפתוח פינה של כל כמה ימים.. אני אציג שיר של מוניקה סקס, ואתם פשוט תענו על שאלות לגבי השיר. לכבוד הפתיחה:פצעים ונשיקות
השאלות: 1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? 6. למי הייתם מקדישים את השיר? 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? 10. ציון לשיר מ1 עד 10: שתפו פעולה בבקשה

hagzi

New member
אוווווווווווו להלהלהלה../images/Emo29.gif

למי שלא הבין ניסיתי לכתוב חלק מהשיר... לא חשוב
1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: שארית התום בארגזי קרטון מעשה אומנות או מעשה יומיום 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? בנזונה, רעיון מבריק להעביר ככה את המילים האלה 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? מעולה, אחד העיבודים הטובים 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): לא! 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? 6. למי הייתם מקדישים את השיר? לאנשם שאיבדו את עצמם 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? יכול להיות מעניין לשמוע את הבנות נחמה או את הדגנחש עושים אותו 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? עדיין מעולה, ומבדר בזכות שחר 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? זה היופי בשיר הזה- הוא דוגמא מובהקת לשיתוף פעולה ולכימיה הנפלאה שיש בין חברי הלהקה 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 20

שובי דובי

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: "אז נשארתי שם, הקזתי לה דם, כשניסיתי לשנות לה את עולם" 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? מבריק, גאוני.. עבודה ווקאלית משובחת 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? יפה מאוד, שקט וחודר כמו שצריך 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): לא הייתי 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו?לא צריך 6. למי הייתם מקדישים את השיר? נשים מבולבלות מקשר בעייתי 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? רוקפור או הבנות נחמה 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? נחמד מאוד 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? כולם תרמו, נניח שפיטר ויוסי בגלל השילוב של הבס-גיטרה הרגועים והקולות הגבוהים שלהם
10. ציון לשיר מ1 עד 10: 10

Walk On Water

New member
מעירים את הפורום, הא?../images/Emo3.gif

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: "היא אמרה לי תודה אני כבר אבודה" 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? מקסימים! 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? גם 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): לא. נורא פשוט, קולות הלויווי של החתיכים משדרים כביכול תמימות כזו. בשבילי לפחות, וזו סוג של ביקורת. 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? שארית התום 6. למי הייתם מקדישים את השיר? וואי, זה כזה לא שיר להקדשה.. אבל אם כבר- לחברה טובה. 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? דן תורן 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? אדדדדדדדדדדייייייר! שמעתי בהופעה האקוסטית שלהם. 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? פיטר 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 7

הווו חזקוש../images/Emo194.gif

יפה על היוזמה
אני אומרת תעשה את זה פינה שבועית..
השאלות: 1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: "אמרתי לה זה רושם ראשוני אל תיקני זה לא האף שלי" 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? השיר מאוד יפה.. מזכיר קצת ביטלס והקולות שם מתחברים יפה מאוד 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר?מאוד יפה.. שקט שקט אבל מרשים
4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): לא 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? וואלה לא יודעת
השם מאוד מתאים 6. למי הייתם מקדישים את השיר? לא יודעת 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? הבנות נחמה
חח יש להן גם שילוב מדהים מדהים עם הקולות ונראה לי שהן יכלו לעשות אחלה עבודה :] 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? ביצוע נחמד.. כמובן די שקט ושומעים את כל הקהל שר וזה די מעצבן חחחח אבל אני אוהבת שיהלי תמיד משתף את הקהל ב":הווו הוו הווו"
9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? כולם! יהלי כמובן שר אבל שאר החב'רה תרמו כל אחד בקולו וזה עשה את הבדל 10. ציון לשיר מ1 עד 10 8

ססילייה

New member
רעיון מעולה!!!! ../images/Emo13.gif

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: רקוויאם לבלונדינית. "מוות זה סוף, יחסי כל השאר." 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? אהבתי ביותר. 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר?
4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): שום דבר!!!
5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו?רקוויאם לבלונדינית, אין שום שם אחר מתאים יותר. 6. למי הייתם מקדישים את השיר? הקדישו אותו לי.
7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה?שילה פרבר. 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? לא שמעתי.
9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? יהלי.
10. ציון לשיר מ1 עד 10: 100.

ססילייה

New member
אופס ../images/Emo6.gif

טוב שמע, אני באמת בלונדינית.(בשורשרים
) בפעם הבאה, תסביר יותר טוב...

אז עכשיו זו אשמתי? חח

"אני אציג שיר של מוניקה סקס, ואתם פשוט תענו על שאלות לגבי השיר. לכבוד הפתיחה:פצעים ונשיקות" יש משהו לא ברור כאן?
לפי המשפחה שלי גם אני הייתי אמור לצאת בלונדיני אני חושב שלא הודתי מספיק לה' שלא יצאתי כזה בסוף^^

עונה P:ו

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: אתה לא מתאים אבל תמיד תהיה איתי 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? פשוט מעולים!
3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? מדהים! 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל):נופ.. 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? לה לה לה לה לה..חח סתם אין משהו שיותר מתאים P: 6. למי הייתם מקדישים את השיר?לאחותי P: 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? אממ לא עולה לי לראש.. 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע?היה מעולה! 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? יהלי. 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 10

hagzi

New member
אומנות השרשור חבובה../images/Emo29.gif

את צריכה להגיב להודעת הנושא, ולא להודעה האחרונה בשרשור...

למעלה