שירים על פי הפורום

שירים על פי הפורום ../images/Emo168.gif

למי שלא הבינה, אני נותן שם של שיר (ולא אלבום!) וכולם עונים בכיף ובסבבה על השאלות לגבי השירים ככה נכיר יותר את השירים ואת הדעות של חברי הפורום. בשבוע שעבר (כן כן עבר שבוע) היה את פצעים ונשיקות שקיבל ממכם ניקוד של: 25.83333 הפעם אני מבקש לא לתת בניקוד מעל 10
והפעם: סאן חוזה
השאלות: 1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? 6. למי הייתם מקדישים את השיר? 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? 10. ציון לשיר מ1 עד 10: שבת שלום

hagzi

New member
טוב אז אני לא אתן 20 נק'../images/Emo29.gif

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: עם תחבושות על הידיים היא הייתה יפה כמו מתנה- בעטיפה
2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? הם סבבה שכאלה... היו כבר יותר טובים 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? עיבוד טוב, אני לא יודעת עד כמה הוא מתאים... נראה לי שהעיבוד האקוסטי עולה על המקורי קצת 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): לא שיש לי את הזכות, אז לא 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? השם הזה מאוד נכון לשיר- סאן חוזה מציג מציאות אחרת כנראה 6. למי הייתם מקדישים את השיר? לכל הנוסעים לדרום אמריקה המסטתלנים להם בכיף, שלא יחזרו עם תחבושות על הידיים 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? שייגעצ 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? להופעה הוא בנזונה! 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? שוב, זה העניין במוניקה שבגלל הכימיה הנפלאה ביניהם אי אפשר לדעת באמת מי תורם יותר ומי תורם פחות 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 8

זובין נפטרה

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: עם תחבושות על הידיים היא היתה יפה כמו מתנה בעטיפה
2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? ה"טו טו טו טו" שעושים בפזמון מוסיף מאוד, וה"באתי לאסוף אותךךךךך" זו אחלה צרחה
3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? גזעי ביותר, גרובי ובלוזי כאחד 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): לא 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? גם לא 6. למי הייתם מקדישים את השיר? לדוגמנית הברזילאית אדריאנה לימה
7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? מאור כהן 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? שמעתי, אבל רק עם גיטרה אחת, אז פחות אהבתי 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? יהלי ופיטר 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 9

אז תחליף את "מ1-10.... |:"../images/Emo194.gif

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: בסוף גמורים נשכב אחד בתוך השני...
2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? משתלבים טוב 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? אחלההה 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): נאדה 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? עננים
6. למי הייתם מקדישים את השיר? למישהו
7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? דן תורן 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? כיפי 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? כולם 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 5 [?]

AmiTrigger

New member
.........

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: היא נסעה לסאן חוזה, וחתכה את הוורידים 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר?אחלה 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר?סבבה 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל):כלום 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו?לא הייתי 6. למי הייתם מקדישים את השיר?אין לי מושג 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? היה מצחיק לשמוע את תערובת אסקוט מבצעים את זה, או איפה הילד 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? שמעתי, ביצוע מעולה 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם?יוסי
10. ציון לשיר מ1 עד 10:9

Tom HaKatom

New member
../images/Emo69.gif

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: "באתי לאסוף אותה (באתי לאסוף אותהה)" כל כך מגניבה. 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? מעולה 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? מעולה, למרות שאני לא מבין איפה יש את הצ'לו שכתוב שיש... 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): אולי את הסלייד בבאס שיש לפעמים לפני כל בית, הייתי שם אותו לפני כל בית. 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? ענננים 6. למי הייתם מקדישים את השיר? לא יודע 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? רד הוט יכול להיות מעניין. אבל עם עיבוד שונה כמובן... 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? הביצוע האקוסטי...מיוחד 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? כולם. 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 9, אבל רק בגלל שיש שירים שאני אוהב קצת יותר.

צרודנה

New member
יויו בא לי (אני Danale151 הייתי פה לא מזמן)

השאלות: 1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה:"מה היה לך רע להיות ילדה שלי? לבזבז את השעות שלך איתי. בסוף גמורים נשכב אחדדד בתוך השני" 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? נפלאים
3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? נחמד נחמד.. מעניין... המקורי יותר קול 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): שומדבר
5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? --- 6. למי הייתם מקדישים את השיר? לא עולה לי 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? לא 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? אני חושבת שהפעם האחרונה ששמעתי אותו בהופעה היה במופע האקוסטי עם העיבוד המוזר הזה Oם זה היה מוזר! 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? חח לא יודעת :) 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 10

hadarsy

New member
סאן חוזההה

השאלות: 1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: היא סבלה ממנת יתר של שמש ודקלים 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? כייפים 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? אני אוהבת את הגיטרות.. יאה עיבוד יפה... 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): לא, פשוט אין מה לשפר.. 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? אחד בתוך השני...?! 6. למי הייתם מקדישים את השיר? שאלה מכשילה.. אני אחשוב על זה.. 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? מי כימיכל רומנס 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? אוףף אני לא זוכרת 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם?אממ אני אהבתי את הקולות רקע 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 10- אחד השירים האהובים עליי...

ססילייה

New member
חח ואו.איזה שיר פרילנד.../images/Emo6.gif

השאלות: 1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: "היא סבלה ממנת יתר של שמש ודקלים." 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? נפלאים אחד אחד. 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? יכל היה להיות טוב יותר. 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): ממ..את העניין של "בסוף גמורים נשכב אחד בתוך השני." מדובר על בחורה.זה משגע אותי >< 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? שום שם אחר, סאן חוזה זה אחלה שם.
6. למי הייתם מקדישים את השיר? לאסי D: 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? ממ...ביום שתקום הלהקה שתעז לבצע שירים של מוניקה אני אשמיד אותה.
8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע?שמעתי מזמן מזמן.
9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם?יהלי, נו מה D: 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 8.

למעלה