שירים על פי הפורום

שירים על פי הפורום ../images/Emo168.gif

אני קורא בקריאה נרגשת לפיטר: אם אתה כבר נכנס לפורום מדי פעם, אני אשמח אם תענה על השאלון הזה מדי פעם מנקודת המבט שלך.. תשתף אותנו במה שאתה חושב על העבודה שהיתה ביניכם בשירים שאנחנו מציגים כאן מדי שבוע, אני אשמח מאוד
בשבוע שעבר היה את "סאן חוזה" שקיבל ממכם ניקוד של: 8.625 (בממוצע כמובן) והפעם: בעיר הזאת
השאלות: 1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? 6. למי הייתם מקדישים את השיר? 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? 10. ציון לשיר מ1 עד 10: שבת שלום

hagzi

New member
משומה אני תמיד ראשונה../images/Emo12.gif../images/Emo29.gif

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: וואו בשיר הזה זה קשה! "בלילה יותר קל לחיות בעיר הזאת", אולי בגלל שזה כל כך נכון לגבי תל אביב... 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? לא משהו, העיבוד הקולי יכול היה לצאת יותר מוצלח 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? מתאים שכזה, חביב 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): את האווווווווווואה המעצבן הזה 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? לא הייתי משנה 6. למי הייתם מקדישים את השיר? אוווח... לכל האנשים שחיים רק בלילה התל אביבי 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? לא יודעת אם להקה אחרת, אבל הייתי רוצה לשמוע ביצוע אקוסטי ושקט לזה 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? נייס, פחות שיר להופעות... בגלל זה הוא בדרך כלל פותח 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? לא עונה ולא עונה נהנהבננה 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 7.5

בי דובי..

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: "שוב החלטתי לא להחליק, לשוט כמו המחט על התקליט, אני לא זוכר אם יש לי סריטה" 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? לא משהו מיוחד 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? עיבוד יפה, במיוחד הכניסה של הפסנתר 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל):שישמעו קת יותר את הגיטרות בבתים 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? לא הייתי משנה 6. למי הייתם מקדישים את השיר? אנשים כמוני שחיים בעיר הגדולה 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? דן תורן 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? לא זכור לי ששמעתי 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? אלדד גואטה (בזכות הפסנתר) 10. ציון לשיר מ1 עד 10 8

אפרת P

New member
תפקודיישן../images/Emo112.gif

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה: "שוב החלטתי לא להחליט" שנינות פשוטה ומדליקה 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר? אוהבת 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר? מגניב ביותר 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל): לא הייתי משנה 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו? לא אחרת 6. למי הייתם מקדישים את השיר? לקרן 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה? לא 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע? אדיר! שיר מצויין להופעה 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם? מאיפה לי מה הייתי שם? 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 10

להלהלהלהלהלה

1. שורה מהשיר שאתם הכי אוהבים/מתחברים אלייה:נמנמנמנמ "שוב החלטתי לא להחליט,לשוט כמו המחט על התקליט".. 2. מה אתם חושבים על השירה והקולות בשיר?נחמדים ביותר. 3. מה אתם חושבים על העיבוד של השיר?חביב. 4 . משהו שהייתם משנים בשיר (אם בכלל):לאדעת אולי פזמון קצת יותר קצבי או משהו.. 5. אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר, איך הייתם קוראים לו?לא הייתי משנה. 6. למי הייתם מקדישים את השיר?לאנשי תל אביב P: 7. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרת מצבעים את השיר?אם כן, איזה?חמי רודנר אולי. 8. אם שמעתם את השיר בהופעה, מה אתם חושבים על אותו ביצוע?לא זוכרת. 9. איזה מחברי הלהקה הכי תרם בביצוע השיר לדעתכם?:O 10. ציון לשיר מ1 עד 10: 8

hagzi

New member
יאווווו!!! בפעם ה-100000- אומנות השרשור../images/Emo29.gif

אל תכתבי את ההודעה להודעה האחרונה, אלא לראשונה!!! חבובה, תקשיבי למה שאומרים לך! *אני לא באמת רעה, זו העייפות*

למעלה