שירים שירים שירים, מישהו?

eidoTurk

New member
שירים שירים שירים, מישהו?

חבר'ה מישהו יכול לרשום לי שמות של שירים בסגנון רגאיי סטלני?? כמו שבכל הסרטים שיש קטע מצחיק של אנשים בהיי שמעשנים ואז יש מוזיקת רגאיי..שירים בסגנון הזה..מישו מכיר?

bigwill

New member
שירים רבותיי, שירים. אני אתחיל

Alpha Blondy - Coco De Rasta Bob Marley - Stir It Up (בכללי בוב מארלי חחחח) Abyssinians - I and I תמשיכו אנשים.

Carcass

New member
אממ

סגנון של אנשים בהיי ואז יש מוזיקת רגאי?זה ז'אנר חדש הא.. בכל מקרה..ני יתן לך בעיקר רוטס פאונדיישן,זה הולך הכי טוב עם גנג'ה.. קח כמה טיונים טובים,חלקם על גאנג'ה...כולם הולכים עם זה טוב. Burning Spear - Creation Linval Thompson - I Love Marijuana Max Romeo - One Step Forward Ken Boothe - When I Fall In Love Peter Tosh - Legalize It Rod Taylor - His Imperial Majesty Sylford Walker - Babylonians IJahMan Levy- Jah Heavy Load The Maytones Vs U Brown - Jamaican Collie וקצת טיונים מהשנים האחרונות: Richie Spice - Marijuana Sizzla - Smoke Marijuana Sizzla Vs Tony Curtis - Ganja In My Brain והטיון שמשגע לכולם את האוזניים בזמן האחרון ואי אפשר להפסיק לשמוע אותו: Collie Buddz - Come Around שמיעה מהנה.

K C

New member
ג'וני! creation..

מספיק בלבלתי את השכל על הטיון הזה כדי שתשמע אותו

jema123

New member
Collie Buddz - Come Aroundאהה יפההה

אני באמת לא מצליחה להפסיק לשמוע אותו ממש יפהה יש עוד בסגנון??

K C

New member
Rupie Edwards - Ire Feelings

הטיון הכי מעושן ועוד andy capp - herbsman barrington levy - collie weed Dillinger - Cocaine In My Brain Burning Spear - Cultivation Marlon Asher - Ganja Farmer Eek A Mouse - Ganja Smuggling

ברנס1

New member
הנה כמה שאני אוהב

Israel vibration The Same Song (12_ Version) הגרסה הזו זורמת יותר טוב טוב רק זה עולה לי עכשיו

למעלה