שירי מחאה איריים

carlos1

New member
שירי מחאה איריים../images/Emo203.gif../images/Emo72.gif

שלום לכולם!!! אני מעוניין בדיסק של שירי מחאה אירים, כדוגמת young ned of the hill' medley כלומר באותו סגנון, האים יש דיסק כזה,?? ואם כן מה שמו,ואיפה אפשר לקנות אותו?? בתודה מראש, קרלוס

nonagon

New member
וואלה, רעיון ענק

אני לא מכיר דיסק כזה, אבל הנה כמה משירי המחאה האירים האהובים עלי: The British Army - אין כמו הביצוע של הדבלינרס לשיר הארסי הזה. The Foggy Dew - קלאסי, יש עשרות ביצועים, אני אוהב את זה של שינייד. James Connoly - קריסטי מור או Black47 גרסאות שונות לגמרי לאותו נושא. וכמובן Arthur McBride - שיר הנקמה האולטימטיבי בבאי כוחו של שליט בריטניה, הביצוע של פול בריידי הוא פסגת ההישגים של זמר אחד וגיטרה אחת. לסיום ולצורך איזון (אהמ...) Lilliburlero שיר שההגדרה הכי קולעת בשבילו היא: שיר מחאה אנטי אירי. הוא מבוסס על כך שכמה שתהיה אירי קתולי אדוק, זה לא ישנה כי בסוף הבריטים הפרוטסטנטים יתנו לך בישבן. שיר זה משמש עד היום כנעימת ההיכר של ה BBC ומושמע לפחות פעם בשעה בכל העולם. ושיהיה ברור: תמיד הייתי ותמיד אהיה בצד של האנגלים בסכסוך הזה (אני גם מעודד את נבחרת גרמניה בכל מונדיאל).

tanka

New member
וגם

וגם: FREE THE PEOPLE WE ALL WORKING FOR THE PHARO JHONSON'S MOTOR CAR SUNDAY BLOODY SUNDAY THE FOGGY DEW ועוד ועוד....

למעלה