שירי תקווה לציון 1000 ימים לשביו של גלעד שליט

שירי תקווה לציון 1000 ימים לשביו של גלעד שליט

שבת שלום, אני ודאי לא צריך לספר לכם שלפני 1000 ימים בדיוק נשבה גלעד שליט בידי חמאס. מספר בן ארבע ספרות, הפחד הכי גדול של המשפחה, הממשלה, המדינה... השבוע בזמן המשא ומתן שהתרחש במצרים, לא הפסקתי לעשות ריפרש בוואי נט, ניזון משמועות ולא מפסיק לקוות. התקוות התבדו, וכפי שאמר נועם אביו של גלעד במסיבת העיתונאים שלאחר הכישלון במו"מ: "לא נותר אלא לקוות לנס". השאיפה לראות את גלעד בבית הפכה למשאלת לב עבור כל ישראלי. אנחנו מוכרחים להמשיך להאמין שבעזרת השם נזכה לראות אותו בבית בקרוב. גלעד עדיין חי, ומי יתן והוא ישוב אל חיק משפחתו במהרה. מבחינתי, למרות שאנחנו מתעסקים כאן בעיקר ברגאיי מיוזיק, יש נושאים חיצוניים לפרום שלא ניתן להתעלם מהם. אנחנו עדיין חיים במדינת ישראל, ולא ניתן להימלט מהמציאות, שטופחת על פנינו מדי יום. לכן חשבתי שיהיה יפה לציין את היום הזה דווקא בשירים שמסמלים עבורנו תקווה, שמחזקים אותנו בימים קשים, ויחד נתפלל לשובו במהרה של גלעד, כל אחד בדרכו. הנה כמה שירים שמתאימים לאווירת היום לדעתי, שמסמלים תקווה: Tami Chynn - We Need a Miracle (Critical Riddim) - מופיע במדלי בלינק שנתתי, הטיון האחרון. למרות שיש על הרידים עוד כמה שירים שמתאימים. Garnet Silk - Splashing Dashing Tenor Saw - Lots of Sign (גם השיר השני בלינק מתאים) מוזמנים להמשיך אותי. גלעד - מחכים לשובך, לא נפסיק במאבק עד שתחזור!

Carcass

New member
יס...../images/Emo102.gif

בראש ובראשונה: Warrior King - Hold The Faith ומאותו אמן: Rough Road שני צ'ונים שמלווים אותי everytime im down seen ומרוממים את רוחי כל פעם מחדש.. General Levy - Spirit And Faith Buju Banton - Not An Easy Road bugle - winner מתוך המיקסטייפ לדסאקה,לא מצאתי ביוטיוב ולא היה לי כוח לחפור יותר מזה חח. אלו לבנתיים ככה מהראש..

למעלה