שירשור אירועים

jahmo sound

New member
שני השני - רגאיי בעין כרמל

אחרי הפסקה קטנה לשיפוצים של המקום אנחנו חוזרים בגדול!!! JAHMO SOUND SYSTEM MOVING IN THE POSITIVE M.C MISTER VIBES SELECTA ELDAD.G D.J GOLDFINGER בפאב האגדי המשופר של עין הכרמל המקום עוצב מחדש,יותר גדול וממוזג בואו לראות כדי להאמין!!! מתחילים להניע את המסיבה מהשעה 22:30 ועד שתתעיפו... http://www.facebook.com/event.php?eid=94711032450&ref=mf

jahmo sound

New member
הרגאיי עולה צפונה!!! JAHMO SOUND -בעמיעד

JAHMO SOUND SYSTEM וחברים בערב מחשמל של רגאיי עם טיונים חדשים, ספישלים נוצצים מהאולפן, חברים ותיקים וטונות של וייבס על התקליטיה את הערב יפתח ד.ג'יי חיים דורצ'ין בסט איכותי של רוטס אנד קלצ'ר Jahmo Sound בהרכב מלא עם שלל הפתעות מקפיצות ואורח מיוחד - די ג'יי פרנסואה (נשמה לטינית) שיקפיץ ברגאיי לטיני,סוקה ורגאטון הדלתות נפתחות באחת עשרה בלילה מחיר כניסה - 20 ש"ח אלכוהול מוזל, אנשים יפים Good vibes-שרק הגליל יכול להציע לדף הארוע בפייסבוק: http://www.facebook.com/event.php?eid=95093593529&ref=share

RASTAISRAEL

New member
REGGAE & ARAK DANCE 2.7 @ FLORNTIN!

כבר שנים שהערק והרגאיי הם חברים טובים זה הזמן להפוך את זה לרשמי. קבינט הערק המקומי: SENSI SOUND ** MY LORD SOUND ** M.C LUKACH - אם סי לוקץ ** NECI NECH - נצי נצ ** ועוד חברים נוספים!! המחוגה 4 יום חמישי ה-2.7 <------- לפני חצות 30 ש"ח כניסה אחרי חצות 40 ש"ח כניסה 18 + צייסר ערק ראשון על חשבון הבית! <------ ערק מוזל כל הערב!! BLAZE UP THE FIRE - ARAK IS COMING TO FLORNTIN!

MUSIC DESIRE

New member
מה זה ערק מוזל??...

אני לא יודעת מה איתכם אבל בצפון זה 5-8 שקל לצ'ייסר. האמת אני לא כל כך מופתעת אחרי השוק של ודקה רדבול ב42 שקל בבלוק. יקר לחיות טוב.

Or Amit

New member
42 שקל זה עוד טוב

מקומות מסוימים בת"א לוקחים על זה 48-50. בכל מקרה ערק מוזל זה 10 ש"ח לצ'ייסר במהלך הערב + האפי אוור (ז"א בערך 5 דקות פעם בחצי שעה) של ערק בחמישה שקלים. בלי קשר באופן יחסי לת"א המחירים של האלכוהול די זולים היה חם לאללה. אחלה מקום ואחלה ליין. ממליץ.

MUSIC DESIRE

New member
בא בטוב

ביום של הבגרות האחרונה!!!!! יש לי הרגשה שאני היחידה שבמצב הזה כאן...

jahmo sound

New member
CRAZY REGGAE GIRL

יה איזה כיף
כבר איזה 3 שבועות בלי רגאייי..... מה נסגר איתכם? איך נטשתם אותנו לכלכך הרבה זמן? יללה ג'המו סאונד התגעגענו :)

התקווה 6 במופעי לילה לבן בבארבי ת"א 3.7!!!!

יום שישי הקרוב, 3/7 ,חוזרים לבארבי ת"א במסגרת מופעי "לילה לבן"!!! פתיחת דלתות בשעה 00:00 לפני ואחרי ההופעה - רודבוי סאונד!!! מחיר כרטיס: 50 ש"ח מחיר כרטיס + אלבום: 80 ש"ח

arix2

New member
כנראה שלא היית הרבה זמן בהופעה...שוס אמיתי!

יום שישי טירוף!!!! אני וחברים שלי באים מהצפון להופעות בבארבי ואף פעם לא מתאכזבים זה טירוף מה שהולך שם וגם רודבוי סאונד נותנים בראש!

לילה לבן בבארבי ת"א עם התקווה 6 ורודבוי סאונד

הלילה בחצות!!! טירוףףףףף!!!

tabasco11

New member
rudeboy dances

במקום לחפור בכמה הודעות פשוט ריכזתי ת'עניין אז ככה: היום [שלישי 30 ליוני]- אנחנו בבאר עם הכי הרבה וויבס בכל פלורנטין non other thaaaaaan JACKSON BAR הפאב של גילאור מאקסום שאני מאמין ומקווה שכבר כולם היו וקלטו ת'וויב.... הכניסה כמובן חינם, טיון ראשון כבר מ22:00, תבואו מוקדם!!!! שישי- 3.7 בהופעה של התקווה 6 בבארבי בת''א, מחכים לשמוע מה יש לעמרי לומר על דודו טופז ;) ועכשיו לmain ting שעוד מוקדם להתחיל לחפור אבל DI RETURN OF DANCEHALL PAN DI BEACH NIGHT זה חוזר!! שנה שלישית ברציפות שאנחנו על החוף, תרשמו לעצמכם- 9 ליולי פתיחה חגיגית ומטורפת!!! עוד פרטים ממש בקרוב..... heh! tabasco rudeboy familya

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo47.gif הודעה חשובה: בשישי הקרוב ../images/Emo124.gif

יש לי משהו מעניין מאד לספר לכם... פרוייקט חדש יוצא לדרך - הספיישל - הרכב דאנסהאל שבא לתת על הראש בקיץ הזה. עוד מידע על הספיישל, מי משתתף בו והסינגל שאפשר לשמוע (הבלוג של החיבור) - פה. הקליפ לסינגל כבר צולם והוא בעריכה בימים אלה (כבוד ענק למי שהגיע והשתתף). הדיסק גמור, ערוך וממוסטר ונשמע אש...העטיפה הגמורה הגיעה היום. ביום יומיים הקרובים נשלח להדפסה ועוד שבוע יהיה לכולם. BLESS! (עוד פרטים יגיעו בקרוב) * הופעת בכורה של "ספיישל" - הפרוייקט החדש של מאדמאן צ'ולו - תהיה ב"פיקוק בר", בחוות השרון-בני ציון - מתארחים אצל "ראסטה ליון". עוד פרטים ואיך מגיעים - כאן. 3.7.09 אנחנו שם. * שבוע לאחר מכן ביום חמישי - 9.7.09 - בדאנס הפתיחה של הקיץ עם רודבוי סאונד - ב LEEGAL באשדוד. שנה שלישית ברציפות של ליין הדאנסהאל האולטימטיבי לקיץ - DANCEHALL PON THE BEACH - ה"ספיישל" מגיעים גם לשם. לעוד פרטים לחצו. * עוד הופעות בקרוב.

ariktooky

New member
צאלים פאב

אמנם פסטיבל הרגאיי לא התקיים השנה אבל סדרת מופעי מוסיקה נמשכת שם בימי חמישי האוירה יחודית למקום חמה ומפרה את האמנים והמרויח הוא הקהל שמקבל את המיטב צריך להיות שם בכדי להאמין אתמול הופיעו שם רואי לוי ואדם והשגרירים בשני מופעים מדהימים ומקפיצים שונים באופים אבל מעולים מי שלא מגיע מפסיד מזון ושתיה במחירים צנועים מה צריך יותר 120 קמ מתל אביב

dekeloco

New member
מסיבת הקיץ הגדולה בסימן גילוי מעיין הערק

בשבעה עשר ליולי תתקיים מסיבת רגאי בקיבוץ כפר החורש בפאב הגולאש כהרגלנו בקודש אנחנו מביאים את המיטב של הצפון על הנעמת הזמן יופקדו צ'יים - ארלי רוטס עד נטיות אובדניות של רוטס מתקדם אורי דורצ'ין-מיטב הרוטס בקטעים מלהיבים new zion-good vibes כניסה ב15 שקלים בלבד שוט ראשון של ערק חינם. סוכריות על מקל יזרקו על הרחבה בנדיבות קרטיבים לצינון יפציעו תחת כל פינה אווירה אירופאית,ממוזג ונוח אנשים נחמדים אוכל במחיר סמלי נשמח לראותכם לפרטים: 0528345845דקל תודה

למעלה