שירשור אירועים

MightyDread

New member
פתיחת ליין ג'אראסטה

ביום שישי הקרוב 8.6 תיערך מסיבת הפתיחה של הליין ג'אראסטה במועדון ה-vaxman בתל אביב רחוב אלנבי 16. רגאיי רוטס דאנסהול רוטס , זולת פאנן כניסה 30 שח ומשקאות מוזלים. הפתיחה הינה ב22:00 עד אור הבוקר.

oh-da

New member
אבל המועדון צר מידי

הפינת זולה יותר גדולה מהחלל ריקודים! :-\

Ras Or

New member
for you to layyyy back

with my mind on my money and my money on my mind ראס.

smadicris

New member
חמישי הזה! אבויה סאונד בדאנס מיוחד...

בחמישי הקרוב אבויה מתארחים לסט מיוחד במקום עוד יותר מיוחד... הצ'אי שופ במושב אלישיב שבעמק חפר. אוויר פתוח, עדר גמלים בצד הדרך (נשבע לכם) לוקיישן מדהים, אוכל טעיםםם ו-100 אחוז סוויט רגאיי מיוזיק. חמישי הקרוב 7.6.07, במאהל שבמושב אלישיב, המושב נמצא על כביש 4 בין נתניה לחדרה. מתחילים מוקדם, אחרי השקיעה, 21:00 בערב. £30£ כניסה חופשית לכולם אמרתי? נתראה שם, ABUYA SOUND

smadicris

New member
קונטרי וייבז... מדורה... רגאיי...

מה צריך יותר מזה בערב יום חמישי? יאללה תבואו! כניסה חופשית כבר אמרתי נכון?

afficoman

New member
Summer Boom - Jamaica Beach

אם חלמתם להיות הקיץ בג'מייקה ולא הסתדר לכם, אדום-ירוק-צהוב זה בנשמה שלכם, ראסטות זה בראש שלכם ורגאיי זה הדבר היחידי שמעניין אתכם - וואללה, אתם חייבים להגיע למקום הנכון בזמן הנכון (5-6-7ביולי): לחוף ג'מייקה בפסטיבל Summer בום בניצנים. לפרטים, ליין אפ וכתבה מלאה

afficoman

New member
לראשונה בישראל - תחרות ריקודים מלכת הדאנסהול!

יודעת להזיז את הגוף? אוהבת לרקוד דאנסהול? אז בואי ותראי מה את יודעת! שלחי לנו סרטון בו את רוקדת וכנסי לתחרות! תחרות מלכת הדאנסהול הישראלית בפסטיבל סאמר בום! תחרות ריקוד דאנסהול כמו שנהוג בג'מייקה ובשאר העולם, בין מיטב רקדניות ישראל. חוקי התחרות: 8 משתתפות מתחרות בסיבובים של דקה וחצי אחת מול השניה עם שיר ברקע. 4 סיבובים לסיבוב הראשון, 2 סיבובים חצי גמר, סיבוב גמר הטוב מ-3. לכל רקדנית זמן קצוב(דקה וחצי) שבו היא צריכה להראות את כישוריה. הקהל הוא השופט, לפי כמות המחיאות כפיים והרעש שהוא עושה, מנחה התחרות יקבע מי ניצחה את הסיבוב הרשמה לתחרות: תעשה דרך אתר www.reggae.co.il ואתר סאמר בום. כדי להשתתף צריך: להיות מעל גיל 16 לשלוח סרטון קצר המראה על כישוריה אם מתחת לגיל 18, אישור מההורים. הסכמה לצילום התחרות ולתנאי סאמר בום ( בומבמלה בע"מ) שם + אימייל או טלפון לשלוח סרטונים או לינקים לסרטונים ל: [email protected]

Grand Master G

New member
רעיון נחמד! אבל אני בספק אם זה

ייראה כמו מה שקורה בג'אמייקה... ואם כן אז תגבילו את הגילאים ל 21+
והנה טעימה אחת מג'אמייקה! (תרתי משמע)

xXx Shiraz xXx

New member
הוידאו הוא 18+

ומה זה החרטה הזה? למה רק מגיל 18 בחורה יכולה לרקוד יפה? אפילו 16 אין לי יאללה יאללה נפגש בסאמר בום 2010 (כששירז תהיה בת 18 חחח)

Gouzita

New member
תקראו לי לא מפותחת מחשבתית

קצת מגניב לראות את זה במקום אחר, מהמקום האמיתי שזה בא, כשזה כאן זה בטוח לא יהיה אותו הדבר... יש כאלה שיגידו שזה מדהים כשרוני בטירוף וסקסי... לדעתי זה ממש פרוורטי זול ומשפיל למכור גוף כי לקנות ניצחון ואהדה מאחרים, אפילו שהן בוחרות את זה בעצמן.. אולי אני חושבת ככה בגלל שככה זה החינוך בארץ או הדעות הקדומות והסטריאוטיפים החברתיים, כנראה זה עבד עלי... לא חושבת שזה יצליח, לפחות לא באותו אופן כמו ב"ריל ג'מאיקה".... עדיין, אני כמעט בטוחה שאפשר לרקוד בכשרון עם סקס אפיל מטורף ולסובב כמה ראשים (ולא אני לא מתכוונת ל דאטי וואין...
), גם בלי שהלחמניות יהיו בחוץ, או ש"השושנה תהייה חשופה לרוחות"........

Carcass

New member
תם יודעים מי תזכה בסוף חחח

רק בגלל שיש לה קהל אוהדים.. ההיא שעלתה לבמה בהופעה של לוקי די,ועלתה גם עם לרוז ואקסום בחימום לקפלטון.. חח,היא הכי מתורגלת.

למעלה