שירשור אני מאוהב בפאונדיישן הזה.

ZeusMan

New member
שירשור אני מאוהב בפאונדיישן הזה.

עלייכם לרשום שיר אחד או שניים או אפילו אלבום משנות ה-70 עד ל-80 שאתם פשוט מאוהבים בו או בהם... צאו לדרך

ZeusMan

New member
אחד משלי.

Black Uhuru - Guess Who's Coming To Dinner אלבום לתיפארת מדינת ג'מייקה וטיון עצום בפני עצמו.

טובא

New member
אחד שלי

barrington levy-21 girls salute-אלבום פשוט מעולה של ברינגטון מ1982! הופק ע"יHenry "Junjo" Lawes והנה גם רשימת הטיונים של האלבום המצויין הזה: 1 river jordan 2 mary long tong 3 21 girls salute 4 fulfilment 5 in this time 6 lets do right 7 the day had just begun 8 lets clean it up 9 john tom 10 mercy יאללה שרשרו!

DuBsYs

New member
אלבום מצויין, קבל עוד 2 מהתקופה

בעצם שלושה, יש לך את englishman [1979] robin hood [1980], שני אלבומים מקסימים מתחילת הקריירה של ברינגטון והשלישי הוא כמובן אלבום דאב, מדובר בדאבים של של , robin hood האלבום נקרא : Heavyweight Dub Champion של Scientist ואם אנחנו מדברים על תחילת האייטיז יש את Fally Lover _ Never Stop Fighting של Johnny Osbourn, עוד אלבום להיטים שאפשר לחרוש עליו איזה תקופה

DuBsYs

New member
יש יותר מיד כאלה!!!!

הנה כמה מהפייבוריטים שלי: naggo morris - su su pon rasta יש גם גרסת 12" מצויינת עם trinity אבל ללא ספק הגרסה המוצלחת מכולן היא של prince far i - heavy manners Revolutionary Dream של Pablo Moses פשוט אלבום מדהים, כל טייון = אליפות!!! מעניין שיתר האלבומים שלו לא מתקרבים לרמה של האלבום הזה, חבל... cornell campbell - jah give us love טיון Channel One מפציץ מתחילת האייטז, גם הדאבים מפציצים וגם פה יש גרסה של prince far i שפשוט מפילה.... rod taylor - ethiopian kings, עוד אלבום פאונדיישן שכל מילה עליו מיותרת who say jah no dread, אלבום מופת שמציג הפקות של augustus pablo, כל שיר מקום ראשון במצעד הפזמונים, ג'ייקוב מילר הצעיר על המיקרופון ומה שפשוט מדהים זה שלכל טיון יש את הדאב שלו, ופה העסק ממש מתחמם כי פבלו במלודיקה ו King Tubby על המיקסים ויצרים משהו מדהים. באמת שאפשר להמשיך ככה כל היום, עד הפעם הבאה....

טובא

New member
מסכים איתך ללא ספק הנה עוד אחד שובח

שלbarrington levy אחד הטובים שלו לפי דעתי MONEY MOVE המעולה מ1984 על הפקת האלבום הזה אחראי George Phang והנה הטיונליסט שלו: 01 - Money Move 02 - Jah Saved My Life 03 - True Love 04 - Misunderstanding 05 - I Feel Free 06 - Hard To Believe 07 - Come In A Dance 08 - Suffer The Little Children ואתה צודק אחי-באמת אפשר להמשיך ככה לא היום...

Carcass

New member
///

I Jah Man Levy - Jah Heavy Load טיון מס' 1 מתוך האלבום,Haile I Hyhm ,הראשון של אלוף הרוטס פאונדיישן. ויש בו את אחד מהסולואי גיטרה האהובים עליי.

ZeusMan

New member
רבותי,אתם מפציצים באינפורמציה יעילה

תמשיכו ככה...

K C

New member
Studio One Presents Burning Spear

האלבום הראשון של ההרכב האגדי, מסטודיו 1 זה רוטס אנשים. בייס ליין כבד ושירה עמוקה של רודני. חובה לכל אוהבי הרוטס

אני מאוהב בפאונדיישן!!!

בכל פאונדיישן, לא יעזור פשוט אין על ההרגשה של תקליט קלאסי ישן שמתנגן עם כל הפצפוצים... אין זה מדהים! כרגע אני חורש על Hugh Mundell שכבר המלצתי עליו כאן. באמת אחד האומנים היותר מדהימים שיצא לי לשמוע. שר הרבה על אהבה, אבל לא רק, למשל הוא הקדיש אלבום שלם למחאה על כך שאפריקה עדיין כבושה ולראסטה אין איך להגיע אליה, נקרא בשם המשעשע "Africa Must Be Free By 1983". ממליץ בחום על האלבומים "Jah Fire" ו-"Mundell", משניהם ממליץ באופן אקראי על הטיונים Milion Milles From Home, My Woman Can, Be My Princess Lady, 24 Hours A Day - אבל באמת, כל טיון שלו טוב... BLESS!!!

למעלה