שירשור ארועים לשבוע הקרוב

raztaa

New member
התקווה 6 בלילה שכולו רגאיי

ראסטות נכבדות זה קורה big time ביום ראשון ערב שלא ישכח לדורי דורות הרגאיי הולך לשרוף את מודיעין ב bashment מטורף זה יהיה באחד המקומות היותר איכותיים בפאב המרפיס במודיעין על הפטיפון יעלה אחד המוכשרים bredda ראס אייל "קונגו" שיטריף לנו את החושים וגאוות הרגאיי הישראלי "התקווה 6" עם סאונד מטורף שירעיד את המקום,ועוד הפתעות קיצר bangarang אחד גדול אז בואו לחלוק אהבה והרבה שמחה יום ראשון ה28-10 פאב ה"מרפיס"מודיעין מומלץ להזמין כרטיסים מראש מספר מוגבל של מקומות לכרטיסים מוזלים ובירורים רז 0523707121 one love...bless

bigwill

New member
אני מסרב לקרוא לתקווה 6

"גאוות הרגאיי הישראלי" תסלח לי כן? אה, וקונגו מלך

האמת שהם מפיצים את זה יפה פה בארץ ../images/Emo45.gif

אם לא זורם לכם להגיד רגאיי, תגידו דאנסהול
לי אישית זה פאנן לראות חברים שלא הכי שומעים רגאיי, פתאום שרים שיר של התקווה כי הם שמעו ברדיו והוא נדבק להם למשך היום
יום מקסים
-כשף!

SaBaGMaN

New member
גם אני מסרב

לישמוע באשמנט וקונגו באותו מישפט.. נתחיל מזה שאין טיפת דיס לבחור,ואני ראיתי אותו מיספר פעמים והוא מיקצועי בסטייל שלו ! אני זוכר טיונים נחמדים שלא שמעתי מעולם,והגשה נייס.. אבל מהתרשמות שלי הוא מתאים יותר לאנשי המדיטציות.. לגביי התקווה 6 אני בטח לא ינסה לשנות את דעתך,אתה יכול להשאר איתה.. אבל כן התקווה 6 עושים עבודה טובה לרגאיי בישראל! ואפשר להתגאות! אני לא שומע המון רגאיי בעיברית,ואני אגיד את האמת גם את האלבום שלהם לא שמעתי את כולו.. אבל מספיק שאנשים שממש לא קשורים\אוהבים רגאיי,או בטוחים שזה מוזיקה של מסוממים ובוב מארלי באים אליי ואומרים לי "וואלה ראיתי תלהקת רגאיי הזאת התקווה 6 איזה יופי! חילקו מגבות,מחזירים תשיר להתחלה ,מקפיצים תקהל..תן לי שמות של שירים כאלה" אני אומר וואלה הם עושים את שלהם ובגדול. עמרי הסולן מחזיק מיקרופון לא רע.. שמעתי ליפניי שנה בערך כמה טיונים שלו באנגלית דרך מייספייס שהוא פירסם בוואלה..וויקיד לגמרי.. אל תזלזל בחבר'ה האלה!

bigwill

New member
חביבי אני רחוק מלזלזל!

ממש לא, וההפך - אני מאד מפרגן להם. מגיע להם ההצלחה הזאת אחרי שהם חרשו את הארץ לרוחב ולאורך. אבל, מה אני יעשה שבהרבה (המון?) הופעות שלהם לא היו חידושים, הכל אותו דבר. כבר ידעתי מתי עומרי יגיד "שלי בלי" וכל החרטא הזה. לאדע, היה לי הרגשה של מיחזור כבד. אה - והדיסק גם לא מרגש בכלל. יש אנשים שהם פשוט יותר טובים ברגאיי (לפי דעתי האישית כמובן) ישראלי. ושוב - קונגו מלך
!

Ras Or

New member
אנשי המדיטציות?

חבוב, זה ראסטה מן מולך, Give respect ראס.

SaBaGMaN

New member
ראס

גם אם מנקה רחובות מולי יש כבוד.. ראסטה מן ?..ehh אני פגשתי לא מעט "ראסטות" שהם יותר מלוכלכים מהפחי אשפה פה אבל תיהיה בטוח שאני לא מכליל! איזי כשף..איפה קראת מההודעה שלי בעיות עם אנשי המדיטציה למיניהם? יהיה קשה להגדיר אותי איש מדיטציה,אבל תיהיה בטוחה שאני שומע רוטס לא פחות מימך ומשאר החברים פה.. המשך שבוע מוצלח! stay bombo

אחי ההודעה הופנתה לאור ../images/Emo8.gif

יאנו כמו שעושים לראסטות ועובדי החירייה כבוד, אז גם לאנשי המדיטציות מגיע
וההודעה הייתה אמורה לבוא עם ' -P ' רק אחר כך שמתי לב שלא הוספתי
ולא שאני אשת מדיטציות, אבל הכוונתי שיהיה שיווין ולא איזשהו זילזול באדם ובמה שהוא, בכללי
שיהיה אחלה יום
-כשף!

Ras Or

New member
Rasta, Nuh Oh Dread

וסבבה חבר, רק הרגשתי שממעיטים בערכו של קונגו לטובת ה........ כן. Speak Loud Bredda!! ראס.

Ras Or

New member
you entering a world of pain

יער, כל פעם אתה בוכה לי אחרי זה, אז שקול מילים ya heard?

למעלה