שירשור החלפות לא רשמי ולא מאושר >.>

Kawaii Baka

New member
שירשור החלפות לא רשמי ולא מאושר >.>

<.< >.> *פסססט* לאור המפגש המתקרב, המטרה של השירשור הזה ברורה... מישהו מחפש איזו סדרה (אנימה או דורמה), פסקול או אלבום? יהיה לי זמן פנוי לפני הכנס. *סוגר את המעיל ונעלם*

Nora Shu

New member
... >>

יש למישהו במקרה דיסקוגרפיה של Kra, Clavier ו- Lead ו- Super Junior? ואני יודעת שזה סיכוי קטן מאוד מאוד, אבל Dance*Drill? אני הורגת את המחשב שלי כאן. XD XD או! או! Bad Family! אני רוצה לראות את היצ'ול בלונדיני... >>;;

Swan Princess

New member
זה מה שיש לי להציע:

אנימות למכירה- Excel Saga- 1-6 X TV Kamikaze Kaitou Jeanne Gravitation Mai HiME School rumble Samurai deeper Kyo LOVELESS Azumanga Daioh Hana yori dango live action וגם פוסטר של הנסיכה מונונוקי.. אם מישהו מעוניין. ^^

Wing Chan

New member
למכירה? מקוריים יעני?

כי אם את מתכוונת למכור צרובים...

מ א י י ק

New member
זה גם טוב../images/Emo19.gif

אבל העיניין הוא המילה "צרוב"... כאילו "זה לא טוב"...זה מה שזה אומר.

Wing Chan

New member
ש..הממ..אולי העובדה ש

אותן קבוצות שמשחררות לאינטרנט סדרות\פרקים, הן נגד מכירה של אותם פרקים לאחר שהורידו אותם? ברוכה הבאה לעולם של Fansubbing. הרע פה הוא שאת לוקחת כסף על משהו שאמור להיות חינם. החלפות - כן, בסבבה מכירות - לא :\

Swan Princess

New member
נו החלפות, מכירות... אותו דבר-

זה כמו לתת דיסקים ריקים במקום.. רק שאני לא צריכה דיסקים, אז במקומם זה כסף. -_- למה להיות קטנוניים...

Nora Shu

New member
זה לא קטנוני O0

אם את צריכה כסף תמצאי עבודה, אל תנסי להרוויח על חשובנם של אנשים שעוזרים לך ולעוד אלפי אנשים בחינם. אם תעשי את זה אז למה שאחרים לא יעשו את זה גם? למה שהפאנסאברים לא יתחילו לגבות מאיתנו תשלום? אם כל העבודה הקשה שלהם והכסף שהם מוציאים על ניהול אתרים וטורנטים מהירים, מגיע להם תשלום אבל הם נחמדים מספיק לא לעשות את זה. תנהי להם את הכבוד הראוי.

Swan Princess

New member
וואי וואי.. נסחפנו קצת לא?

אם הייתי כותבת במקום "למכירה" "להחלפה\מכירה", זה היה בסדר?? תבינו, אני לא לוקחת כסף בגלל שזה עם פאנסאב או משו... אני כולה הצעתי לצרוב לאנשים שמעדיפים דיסקים או לא יכולים להוריד מהאינטרנט אנערף אנימות למיניהן, ואני מוכנה להחליף איתם תמורת דיסקים ריקים או לקחת תשלום סמלי בעבור הדיסקים עליהם אני צורבת. אין לי שום רצון לנסות להרוויח כסף למחייתי האישית דרך זה. -____- אני מופתעת שרק עכשיו אתם שומעים על העניין, כי בפורומים רבים אחרים זה די נפוץ.. עניין מכירת האנימות וכ'ו. ונדמה לי שפעם גם קניתי דיסקים מהאדם שהירצה על תחום הפאנסאב באחד מהכנסים. אם זו לא קטנוניות אני צנצנת, טוב? לא רוצים להחליף\לקנות(אני שוב חוזרת, זה לא ממש לקנות, זה רק להחזיר כסף על הדיסקים)? יופי, אני לא מכריחה אף אחד. |:

Nora Shu

New member
XDDDDDDDD

מצטערת מצטערת! אני באמת חשבתי שהתכוונת שאנשים ישלמו לך בשביל האנימה, לא בשביל הדיסקים. XDDD זה בסדר לחלוטין. XD בדרך כלל כשאני צורבת לאנשים דברים הם מחזירים לי או סדרה בתמורה או דיסקים ריקים XD סליחה, אני התבלבלתי. XD

פוסטרים של Se7en

של 24/7 אחד כבר הובטח למישהו מהפורום אז.... נשאר עוד אחד!!! במחיר זעום של 30 ש"ח...

למעלה