שירשור היכרות..

מיטל101

New member
שירשור היכרות..

וואי,מה כמה ימים יכול לעשות לפורום.. אני לא מכירה פה חצי מהאנושות... איפה הוותיקות? בכל אופן-שכל אחת תרשום: שם- גיל- תאריך לידה- ממתי את מעריצה את אורלנדו- להקה אהובה- שחקנית אהובה- צבע אהוב- את אוהבת אותי?חח...סתם סתם... אז יאללה-תתחילו לענות..

מיטל101

New member
אני

שם-מיטל גיל-15 וחצי תאריך לידה-10.6.1990 ממתי את מעריצה את אורלנדו-משר הטבעות..שנתיים בערך להקה אהובה-the killers the streets guns and roses backstreet boys ויש עוד כמה שחקנית אהובה-אין צבע אהוב-ירוק את אוהבת אותי?מאוהבת...חחח

Funky Fish1

New member
מתפקדת../images/Emo163.gif

שם- אלה גיל- 15 תאריך לידה- 26.10 ממתי את מעריצה את אורלנדו- הממ...לפני שנה בערך? להקה אהובה- אין. אבל יש הרבה..חחח שחקנית אהובה- אין ממש.. צבע אהוב- שחור, כתום, אדום וירוק. את אוהבת אותי?חח...סתם סתם... וודאי!

עונהה

שם- ג'יין/ג'ני גיל- 16 תאריך לידה- 18.9.1989 ממתי את מעריצה את אורלנדו- מאתמול חחח.. להקה אהובה- MCFLY שחקנית אהובה- אממ יש לי המון.. חח.. צבע אהוב- אדום,ירוק,כחול,ורוד,וצהוב את אוהבת אותי?חח...סתם סתם... חחחחח..

m i c k e y 15

New member
עונה עונה עונה

שם-מיכל גיל-15 תאריך לידה-9.8.90 ממתי את מעריצה את אורלנדו- מאז שר הטבעות להקה אהובה- וואי יש פולללל...the strokes, simple plan!!,sum41, yellowcard,blink182,coldplayt, the click five ועוד מלא מלא שחקנית אהובה- ג'ניפר אניסטון..ג'ניפר גרנרת והילארי.. צבע אהוב-תכלת וורוד

../images/Emo41.gif

שם- אושר גיל- עוד חודשיים 16 =] תאריך לידה- 19.1.90 ממתי את מעריצה את אורלנדו- הממ פסח האחרון
להקה אהובה- רק אחת? קולדפליי שחקנית אהובה- אנג'לינה ג'ולי צבע אהוב- כחול וכתום את אוהבת אותי?חח...סתם סתם...

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif עונה..

שם- מעין גיל- 18 (כן... 18...) תאריך לידה- 16.09 ממתי את מעריצה את אורלנדו- המממ בערך שנתיים.. אולי טיפה פחות. להקה אהובה- אין שחקנית אהובה- אין צבע אהוב- סגול, כחול.. את אוהבת אותי? חח...סתם סתם... (למרות שאני באמת אוהבת אותך!!)

ringe lotte

New member
אני...

שם- סוּף גיל- 19 תאריך לידה- 23.3.86 ממתי את מעריצה את אורלנדו- משר הטבעות הראשון... להקה אהובה- בקסטריט שחקנית אהובה- אין אחת ספציפית צבע אהוב- אדום את אוהבת אותי? ברור!

the sun will shine on you again

a Bell Will Ring inside your head and all will be brand you אע. אני כ"כ אוהבת את השיר הזה
שם- רותם סומה
שש. גיל- 13 תאריך לידה- 30.8 ממתי את מעריצה את אורלנדו- בערך שנתיים וחצי
להקה אהובה- אואזיס
שחקנית אהובה- / צבע אהוב- כחול את אוהבת אותי? כמובן, אבל את נואל, ליאם, יוקי, קיו, האטורי, שיגורה ומירוקו יותר.

Primula

New member
שנאת מבחני הדסה.

שם- קמה.
גיל- 13 והרבה.
תאריך לידה- 3.2
ממתי את מעריצה את אורלנדו- אוהו
נראה לי שמכיתה ו'. אני זוכרת את היום בו אמרו לי איך קוראים לו.
להקה אהובה- ממ.. ממ.. הרבה.
שחקנית אהובה- קירסטן דאנסט? לא יודעת.. יש הרבה.
צבע אהוב- סגול
את אוהבת אותי?חח...סתם סתם...
חיים מעניינים שיהיו לכן.

ssdd12345

New member
עניתי

שם- טלי גיל-16 תאריך לידה- 3.6.89 ממתי את מעריצה את אורלנדו- מלפניי 5 שנים להקה אהובה- system of a down שחקנית אהובה-ליב טיילור וקטרין זיטה ג'ונס צבע אהוב-שחור

RRonitka

New member
תססס../images/Emo110.gif

שם- רונית גיל- 12 והרבה תאריך לידה- 8.2 (5 ימים ושנה אחרי קמה! XD) ממתי את מעריצה את אורלנדו- מאיזה כיתה ו'
להקה אהובה- קולדפליי, TC, גאנס, אואזיס שחקנית אהובה- אין ממש צבע אהוב- שחור וכחול את אוהבת אותי?חח...סתם סתם...

Primula

New member
וואו!

השוות את התאריך שלך לתאריך שלי!! אני מרגישה מיוחסת

shaya23

New member
../images/Emo79.gif אניייי....

שם- שי גיל- 13 תאריך לידה- 23.9.92 ממתי את מעריצה את אורלנדו- שנה בערך... להקה אהובה- אהה.. לא 'דעת... כל מיני.. שחקנית אהובה- כנ"ל צבע אהוב- כחול וכתום את אוהבת אותי?
מאוד..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifno one's ever gonna survive.

unless you're a little crazy.
שם- אור גיל- 14 וחצי תאריך לידה- 5-27 ממתי את מעריצה את אורלנדו- רררררר לודעת. ^^ but it's fadinggggg.
להקה אהובה- נחשו.
שחקנית אהובה- רר... ג'ניפר גארנר/אניסטון, ג'סיקה אלבה... גרר אליסה מילאנו.... בלהבלה לודעת יש כמה.
צבע אהוב- רר אין. את אוהבת אותי? המונים

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifקרייזי?

Crazy- Alanis Morissette. כאילו, נראה לי שבמקור הוא של סיל, ככה אחותי אמרה לי ^_^ אבל אני לא בטוחה. של אלאניס יפה. ^_^

למעלה