שירשור הכירות!

tHEsATLAN

New member
אז תורי?

שם: דור/דובי/דובינפלד גיל: 21 מאיפה: נתניה כמה זמן שומעים נייטוויש: בין 3 ל-4 שנים.. שיר אהוב?: תמיד משתנה, נכון להיום Nemo סתם משהו שבא לכם לספר על עצמכם: ניסיתי גיטרה, נכשלתי, אוהב בירה, ונובלס, ומטאל, ועוד עוד 11 חודש לשחרור!!! ותמונה (מהחתונה של אחותי - הייתי שיכור מת)

חהה יצאתי מפגרת

פתחתי את השרשור ולא הגבתי בעצמי XDD אז אמממ כה שם:גל גיל:ב21 לנובמבר 15
מאיפה:פ"ת |בכייי| כמה זמן שומעים נייטוויש:המממ שנה? שיר אהוב?:לא סגורה על זה,יש המון סתם משהו שבא לכם לספר על עצמכם:מממ מנגנת על גיטרה,כינור,קלידים ובעברי היו גם תופים (שיחזרו בקרוב)...אה,כן,וכואב לי הראש :S תמונה!!!:המממ אני מזהירה לפני:הצפיה בתמונות קשה,אנא הרחיקו את הילדים הקטנים ואנשים בעלי בעיות לב מן המסך! תחביב חוץ ממוזיקה:הממ לקרוא,לכתוב,ובמצבי כרגע-לנשום! צבע אהוב:כחול ושחור
אייסי, מסן, וכו':אייסי:322678797 מסן:[email protected] וכו':גלדמעךגחעדחיעדגיעדגחעי@דךגמחעדגץ.גחעידגם.IL

lacrimosa girl

New member
בוהו. |נדחפת|

שם: לאקרימוסה, נו. השם המקורי שלי חרא ממש. גיל: 15 28-6-91 [פקצה] מאיפה: חור באמת! מרכז שפירא-אחוזת אתרוג. האהאהא. כמה זמן שומעים נייטוויש: שנה וחצי-שנתיים. D: שיר אהוב?: סליפינג סאן, טו פור טראג'די, פנטסמיק, גוסט לאב סקור, שי איז מיי סין. |עצלנית| סתם משהו שבא לכם לספר על עצמכם: פסיכית, שומעת מוזיקה קלאסית, מנגנת וכנראה חולת סרטן. ^__^ צבע: שחור-כחולכהה-ירוקכהה. מסנ: [email protected] [כןכן, כבר אמרתי שאני פקצה. ><]

למעלה