שירשור המלצות דאב...

ZeusMan

New member
שירשור המלצות דאב...

כל מי שיש לו BRING IT ON !!! הפורום הזה חייב לטעום גם מהרגאיי הזה...

ZeusMan

New member
מתחיל :

Space Monkeys Vs. Gorillaz - 19,2000 (Jungle Fresh Space Monkeys Vs. Gorillaz - Man Research (Monkey Racket שניים שאהובים עליי במיוחד מהאלבום המיוחד הזה שמאפשר לנו, קהל המאזינים, לטעום איך נישמעים הגורילז באלקטרו דאב.... למעוניינים, שם האלבום הוא Laika Come Home. Zenzile - War Still A Run טראק לדוגמא מתוך אלבום שמוכיח שהצרפתים הם יוצרי דאב מהטובים בעולם. שם האלבום French Dub System 2.0... עוד אחד של זנזיל Zenzile - Dub Trooper רק כדי להמחיש שזה לא טראק שיצא לו בפוקס.... Lee 'Scratch' Perry - Greetings אחד ממלכי הדאב העולמיים... טראק שמכניס לאווירה פתיחתית... The Dynamics - Seven Nation Army טראק נוסף מהאלבום French Dub System 2.0... מבצעים את השיר המוכר והטוב שחודש גם ע"י ה-White Stripes. Digidub - I Scream אני מבטיח לכם שתצעקו יחד עם דיגידאב בטראק הזה...
Groundation - Dub Rise מתוך אלבום דאב שיצא להרכב הרגאיי האמריקאי הזה....

K C

New member
Fear of a Green Planet

של Dub Syndicate. אין מה לדבר הרבה, אלבום דאב אלקטרוני שמעיף לחלל

שימו לב לזה - אלבום דאב כשר!!!

חפשו וחפשו (כי קשה למצוא) את הדבר הבא: David Gould - Adonai in dub הבחור הנ"ל הוא בסיסט יהודי מלהקת סקא ניו יורקית, שכמו רבים מאיתנו הוקסם מהזיקה של רגאיי ליהדות. הוא החליט לקחת את זה עד הסוף ולהוציא (ב-2001) דיסק דאב שמשלב ניגונים יהודיים מסורתיים (כמו "הנה מה טוב", "לדור ודור", "אדון עולם") מהפנטים+ בשילוב עם רידים סקשן רצחני, מטובל בהרבה כלי נשיפה, אפקטים, שירות מהדהדות וכל מה שהופך דאב לעסיסי... מומלץ בחום, אם מישהו רוצה שאני אשלח לו שירשום לי. הנה הביקורת עליו מאול מיוזיק: http://allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&token=&sql=10:47o20r3ai48v עוד שניים שאני אוהב: Linton Kwesi Johnson - LKJ in dub Aswad - New chapter in dub

למעלה