שירשור המלצות ואינפורמציה עבור קייטנות במגדל

שירשור המלצות ואינפורמציה עבור קייטנות במגדל

שלום יש לי בת שעולה לכיתה א' ובן שעולה ל ג' האם יש בעיר קייטנה שמתאימה לשניהם? ובכלל אפשר לעשות שירשור המלצות על קייטנות כל אחד יכתוב את הידוע לו {כולל מחירים} וכך יהיה שרות טוב לתושבי העיר ומשתמשי הפורום אני יודע על קייטנה של פעמי חמד יש הרבה פעילויות {לצערי איני יכול לרשום את ביתי מכוון שאינה בכיתה א' אלא רק עולה} המחי הוא 380 ₪ לילד ראשון ו 360 ₪ לילד נוסף אילו המחירים למי שרשום בבית ספר הארי למי שאינו רשום בבית הספר המחיר הוא 550 ₪ עבור כל ילד

dafgol

New member
ה../images/Emo66.gif שלי יהיה בקייטנה של העירייה

(עדיין בגן,לא יודעת לגביי גדולים יותר). התשלום מ 7:30-13:30 הוא 380 נדמה לי, תוספת לצהרון עד 16:00 - 450 שקלים. כולל ארוחות בוקר וצהריים , פעילויות מגוונות- אין לי כרגע את הדף לידי, יצירה,שוקולד,חיות,דרבוקות וכל מיני. האמת...יקר לי, אבל איזו ברירה יש לאמהות עובדות?....

LANIT1

New member
עדכון לגבי מה שרשמת דפנה ובנוסף עוד קייטנות

בגן הקייטנה היא 380 מ 7:00 עד 13:00 מתחיל ב- 6/7 יום ראשון לגבי קייטנה יש את המתנס "הישרדות" באמת הישרדות לשם נרשמים מכל הגילאים מכיתה א' עד ו' באותם שעות עד 13" התשלום בערך 690 שח לא כולל הסעות לבית הספר גיורא יוספטל שם זה נערך. לפי גילאים ומודרך על ידי שמיניסטים. יש קייטנות של חבד שאפשר לברר בוודאי יותר זולות יש קורסים לשחיה לשבועיים במגדל העמק 600 שח שיעור כפול שעה וחצי בבוקר מחזור ראשון כבר יצא לדרך נפתח עוד 15/7 לעדכונכם.

LANIT1

New member
עדכון לגבי קייטנות

בגן הקייטנה היא 380 מ 7:00 עד 13:00 מתחיל ב- 6/7 יום ראשון לגבי קייטנה יש את המתנס "הישרדות" באמת הישרדות לשם נרשמים מכל הגילאים מכיתה א' עד ו' באותם שעות עד 13" התשלום בערך 690 שח לא כולל הסעות לבית הספר גיורא יוספטל שם זה נערך. לפי גילאים ומודרך על ידי שמיניסטים. יש קייטנות של חבד שאפשר לברר בוודאי יותר זולות יש קורסים לשחיה לשבועיים במגדל העמק 600 שח שיעור כפול שעה וחצי בבוקר מחזור ראשון כבר יצא לדרך נפתח עוד 15/7 לעדכונכם

למעלה