שירשור המלצות חדש... לא ניתן ללהבה לדהות...

ZeusMan

New member
שירשור המלצות חדש... לא ניתן ללהבה לדהות...

אתם חיבים לבדוק את הלהקה הזאת... JAMARAM, להקה שהוקמה ע"י הסולן Tom Lugo מפורטו ריקו, הגיטריסט Samuel Hopf מארה"ב, והמתופף Murxen Alberti מגרמניה... לאחר זמן קצר הלהקה הרחיבה את עצמה ל-8 חברים והחלה לעבוד על המוזיקה שלהם... הלהקה בעיקר מתרכזת ברגאיי, אך מוסיפה לאווירה עוד כמה סיגנונות מעניינים שכל אחד הביא איתו מהבית כמו ,samba, rumba, ska, ו- soul... הוספה זאת יוצרת מוזיקה מאוד מעניינת ושמחה שאני אישית הצלחתי להתחבר אליה כבר מהטיון הראשון... JAMARAM הוציאה שני אלבומים, הראשון ב-2004 שניקרא kalahassi, אלבום מושקע ביותר מבחינה מוזיקלית, והסאונד הנקי שלהם רק מוסיף לוייב שהם מנסים להעביר... לאלבום השני קוראים Ookuchaka, ובניגוד להרבה אמנים מוכרים יותר ומוכרים פחות, שהוציאו אלבום נוסף לאחר אלבום מוצלח ונכשלו בו... JAMARAM לא נפלה ברמה והצליחה להעביר את המוזיקה שלה, שוב בצורה מושלמת... בכדי לשמוע את JAMARAM ניתן להיכנס לאתר הבית שלהם http://www.jamaram.de/en_pages/music.php נ.ב JAMARAM מאוד מזכירים את MARTIN JONDO שהמלצתי עליו כאן בעבר כמה פעמים... למי שאהב את מרטין, יוכל להתחבר בקלות גם JAMARAM...

ZeusMan

New member
דרום אפריקה על מפת הרגאיי...

חיפשתי וחיפשתי רגאיי מארץ מולדתו של אבי, ואחרי חיפושים ארוכים ומתישים, שהסתכמו בהרבה דאב, השבוע סוף סוף הצלחתי למצוא אמן קונשס/דאנסהול שניקרא BLACK DILLINGER שהוציא את אלבום הסולו הראשון שלו live and learn ששוחרר באפריל השנה... מלחתחילה לא ציפיתי יותר מידי מדילינג'ר שמגיע מדרום אפריקה, מקום שבו הרגאיי לא מפותח במיוחד, אבל בכל זאת החלטתי לגלות מה מצב הרגאיי שם... שלב השוק, לא האמנתי למשמע אוזניי, כבר בטיון הראשון באלבום, שפנה אל הצד הרגיש יותר של דילנג'ר, ברגע זה היה אפשר לשמוע שהבחור הזה כישרוני ביותר... בהמשך הוא פנה לצד היותר מרקיד, בטיונים, Dangerous Time Feat. Vido Jelashe קונשס בעל רידים מדהים שאחרי שירה טיפה צוננת של Vido Jelashe ניכנס DILLINGER ופשוט שורף את הרידים... Dem A Wonder דאנסהול, Do Good טיון בעל רידים שמעולם לא שמעתי כמותו ברגאיי, ובנוסף D הופך אותו לעוד יותר מעניין בעזרת ההגשה המיוחדת שלו... John Pope Dead טיון קונשס עוצמתי, שמדבר על John Pope, קצין צבאי אמריקאי שפיקד כגנרל על כוחות המערב במלחמת האזרחים האמריקאי, עוד פרטים עליו פה : http://en.wikipedia.org/wiki/John_Pope_(military_officer09 Mama, טיון אהבה והערכה לאמא, ש"מחייב" כל אמן רגאיי, לעשות בקריירה שלו אחד כזה לפחות... Sinking Sand, יושב על רידים ש-HOUSE OF RIDDIM המפיקים העולים מאוסטריה יצרו... קונשס, חצוצרות,בלאק דילינג'ר, צריך יותר מזה ? טראקליסט מלא : 1. Beautiful Africa 2. Do Good 3. Cyaan Run Away 4. Blessed Be 5. My Girl 6. Dangerous Time feat. Vido Jelashe 7. Dem a Wonder 8. Jah Jah love 9. John Pope Dead 10. Never 11. Better Days 12. Praises feat. Rebellion the Recaller 13. Mama 14. Strengthen feat. Jah Meek 15. Sinking Sand 16. Hypocrites יש להוסיף שכל השירה מבוצעת בפטואה...

Chenipeper

New member
Chill out המלצה חמה למי שאוהב

לפני כמה זמן קיבלתי דיסק צ'יל מחבר ורציתי להמליץ ולא יצא אז ננצל את ההזדמנות : Masaladosa - Chill Aum 2005 דיסק של צ'יל הודי מטורף עם המון סיטאר וכלים אתניים בליווי קולות רקע מאגניבים וגם אחלה שירה בכל מיני קטעים.. הייתי מגדיר את זה מוזיקה הודית משולבת עם אלקטרו דאב ...אני אהבתי את זה לגמרי! שיר מומלץ : Bom Shankar מי שלא מצליח להשיג שיגיד ואני אשתף לו בסולסיק בכיף

ZeusMan

New member
אני אשמח לשמוע...

יש לי סוג של משיכה למוזיקה הודית... אז אני אנסה לתפוס אותך כשתהיה מחובר לסולסיק...

ZeusMan

New member
לאחרונה לא מפסיק לשמוע...

Spectacular - Voice Of The People על ה-DOCTOR DARLING RIDDIM... הבחור הזה ששייך ללייבל IRIE ITES אי אפשר להישאר אדיש בזמן שהבחור הזה זורם על הרידים הזה.... אני כל כך מחכה שהוא יוציא אלבום !~!!

SouLion

New member
הוציא כבר, לפני איזה שנתיים...לא זוכר ת'שם של

האלבום

ZeusMan

New member
צודקים...

לא מבין איך לא מצאתי את האלבום הזה בסולסיק... FIND YOURSELF זה שם האלבום והזה הטראקליסט שלו : 50 Push Up Voice Of The People Loud feat. Mighty Tolga All Of My Love feat. Yell Riddim A Me Yard Find Yourself Blind To See feat. Rebellion The Recaller Stormy Weather Evil Retire Never Let Go Family For So Long Bag On My Neck Move Gangsta feat. The Specializtz

ZeusMan

New member
תודה, אבל אני כבר מוריד אותו...

מהטיונים שכבר שמעתי שלא נימצאים באלבום, מרידמיז שהוא יושב עליהם, לא הצלחתי יותר מידי להתלהב... אני חושב שהוא לא יושב על רידימז שמתאימים לסיגנון שלו... אני מקווה למצוא רידימז טובים באלבום, כי אם לא יהיו שם כאלו אני מעריך שאני אתאכזב... טוב, עוד שעה האלבום כבר ירד ואז אני אדע איך להעריך את האומנות שלו....

Carcass

New member
המלצות איט איז..

והפעם על אמן ספציפי.. מדובר על Top Cat,שמוכר בעיקר לחובבי הג'אנגל(הוא אחד מצמד הDj's של קונגו נאטי,טופ קאט וטנור פליי). ככה: נולד במנצ'סטר,אנגליה,למשפחת מהגרים מג'מייקה,בשנות השבעים,בתור נער,נסע לבקר את משפחתו בג'מייקה,ופשוט נתקע על הז'אנר והתחיל לשבת על רידימים,DeeJay סטייל. בסוף שנות השמונים התחיל להופיע עם הסאונד האנגלי הותיק - Sir Coxson Sound ושמה בעצם פגש את השותף שלו להופעות עד היום - Tenor Fly,עוד דיג'יי בריטי. כשנכנס ההייפ והבלאגן של הג'אנגל בתחילת שנות התשעים הוא נתפס,ועד היום מופיע עם חומרי ג'אנגל ודאנסהול שווה בשווה. ב94 הקים את הלייבל הבריטי Nine Lives,שדרכו הוא הוציא רמיקסים של ג'אנגל לטיונים ישנים שלו וכנ'ל אלבומים וחומרים חדשים. בין הטיונים המוכרים שלו עם קונגו נאטי אפשר למצוא טיונים מובחרים כמו: Police In Helicopter Ganja Crisis All Ganja Man לא מזמן יצא לו טיון חזק וחדש ביחד עם Shy Fx,הדיג'יי מס' אחד בכל מה שקשור לדראמ נ בייס ,הטיון נקרא Everyday. בחרתי דווקא להעלות טיון שלו - ראגאמאפין סטייל. Top Cat - Request The Style

BullsDuDe

New member
הוא אחלה טיון...

קטע דראם'נ'בייס משובח, יש לי על תקליט וזאת אחת הרכישות הכי טובות שהיו לי על ויניל.

למעלה