שירשור המלצות לסופ"ש.

ZeusMan

New member
שירשור המלצות לסופ"ש. ../images/Emo141.gif ../images/Emo23.gif

שירים,מוצרים,אלבומים,סרטים,תוכניות טלוויזיה,טיולים,נופים יפים... תמליצו על כל מה שבא לכם כדי לעשות לאחרים את הסופ"ש הזה סופ"ש מהסרטים...

ZeusMan

New member
מתחיל במוזיקה..

Lutan Fyah - Crystal Clear מכיל בתוכו כל כך הרבה עוצמה חיובית... אני ממליץ לנגן אותו לפחות 4 פעמים בסופ"ש זה, עצת רופא... Fantan Mojah - Corruption לא, לא ולא... תגידו "לא", יחד עם פאנטן נגד שחיתות... ראה ערך בחירות 2006... Warrior King - Can't Get Me Down אני מאחל לכולכם חוזק וכח פנימי לסופ"ש זה ובכלל... אל תתנו לאף אחד לגנוב מכם את ביטחונכם או את שלוותכם... Jah Cure - Love Is יש לכם פירוש לאהבה ?! לג'ה קיור יש פירוש משלו, אולי תאהבו אותו... Boscom X - Lonely אני מאחל לכם לא להיות בודדים לעולם... שתמיד יהיה מסביבכם מישהו שמעריך את שהותכם על כדור הארץ... סוף שבוע נעים לכולם !!!

ZeusMan

New member
עוד המלצה... ../images/Emo193.gif

אנא מכם, אל תוכלו ביצה שבושלה מתחת ל-70 מעלות...

ZeusMan

New member
טיונים יחסית חדשים...

Buju Banton - Lipstick Stain יושב על ה-Handle Riddim. Junior Kelly - Cold Cold יושב על ה-Dutty Rub Riddim Sean Paul - Melt Away יושב על ה-Timeless Riddim Gyptian - Pilgrimage I Wayne - Ready Fi Live Up יושבים על ה-Pilgrimage Riddim שניקרא גם Journey Riddim. Rita Marley - One Draw יושבת כל ה-One Draw Riddim

ZeusMan

New member
לא יכול להיות ששחכתי...

Nanko - From Ever Since הלהיט החדש והמרגש של הננקו מאן...

Storm Riddim!!!!!!!!

יושבים עליו יפה איזה כמה: mad cobra - gundelero warrior king vybz kartel - fashion sean paul - beak off bounty killer - raging storm/work di gal anthony b - put it pon her luciano - i love his majesty sizzla - storm dem tony rebel - bun a war mr. vegas - chop out di grass beenie man - bud girl המשך יום מוצלח והאזנה נעימה -כשף!

idk

New member
המלצות? יאללה

אני ממליץ אם אתם אוכלים עוגי, ואתם רואים עוגי אחד קטן בין השקית לקרטון, אל תאכלו אותו! הוא מגעיל. ועכשיו לדברים יותר אומנותיים (עם כל הכבוד לעוגי.. ויש כבוד) :) גלעד- המכנה המשותף אחד ה-דיסקים. מומלץ מוקפץ. מוש בן ארי- דרך תמיד מומלץ אלבום ענק של אמן ענק משו די רחוק מזה אבל עדיין מצויין: פורטיס ושבן- מקרה פסנתר רמי פורטיס המלך ושלומי שבן הגדול בהופעה משותפת בשירים של פורטיס על עיבודים על הפסנתר של שבן נשמע מצוין פרשת השבוע המלצות זה המלצות וזאת סדרה מעולה ימי שבת ב10 ככה ערוץ 3, ותמיד בוי או די בחינם מומלץ בחום
ואני ממליץ לכם לרקוד. לצאת החוצה ולרקוד תהנו לכם :)

וואי פרשת השבוע..

איזה מבאס זה.. אני מזה רוצה לראות ת'סידרה הזו, אבל טוב שלא תקעו אותה במוצאי שבת ב22:00.. מזה?!?! מי בבית בשעות האלה?!?! יאללה שיתחילו לעשות לזה שידורים חוזרים באמצע השבוע.. -כשף!

idk

New member
תראי בוי או די

תמיד כשאני מפספס פרק אני רואה בוי או די אחורי זה עם דמויות כמו נאווי ונעמה (
) אי אפשר לפספס :)

yaarasta

New member
רידמים ושירים שלא עוזבים לי את הראש

אז ככה: כל שיר כמעט על ה SEASON RIDDIM: Sean Paul - Never gonna be da same Alaine - No ordinery Love T.O.K - Tears Natural Black - Far from Reality Gyptian - What a policy (שוררררררררף!!) Anthony B - Love u girl Fanton Mojah - Only Jah Love Jah Cure - Love is VyBz Kartel Jeffery Star - Dreaming Wayne Wonder - I still belive מדהים! כל שיר כמו נוצה!!!!! יש כמובן גם את: Sizzla - Like Mountains Gyptian - mama Turbulence - 4000 years Richie Spice - Blood again Gyptain - Bring it on Morgan Heritage - Best Friend T.O.K - Footprints הרידים החדש והמשתלט ISTANBUL RIDDIM שכל יומיים אני ממליץ עליו,שיושבים עליו: Bounty Kilerl, Jah Cure, T.O.K, Natural Black, Anthony B, Alaine, ואפילו מצאתי עליו את Fanton Mojah...! ומבחינת דאנסהול: Sizzla - Fire Elephant-man - Willie Bounce (dance will never die)i Capelton - in her heart Elephant man - haters want war Assassin - Idiont ting dat Sizzla - run out pon dem Bounty Killer - dem deh Busy Signal - more gyal כל שיר כמעט על ה- JUSTICE RIDDIM (הרידים שלי!!!) Beenie-Man - Exodus Capelton - Not armed (More Justice)i Elephant-Man - Dancehall nice T.O.K. - Say Dem Hot אלו המובחרים, ה- JONKANOO RIDDIM גם שולט, ויש עוד מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא STEP OUT ICEBREAKER SWEAT AQUA WAR ועוד מלא רידמים........ -יער

למעלה