שירשור המלצות לסופ"ש...

ZeusMan

New member
שירשור המלצות לסופ"ש... ../images/Emo91.gif ../images/Emo70.gif

כדי להנעים אחד לשני את הסופ"ש, אנא שתפו פעולה... כל השירים החדשים/ישנים... האלבומים החדשים/ישנים... המסיבות ושאר הירקות... לכאן

ZeusMan

New member
SHALL WE ?...

התחלתי במסווה בהודעה הראשונה...
Damian Marley Feat Nas - Road To Zion סינגל ענק מאלבום עוד יותר ענק מאחד שני פנומנים משתי עולמות מוזיקה... שתי האבות שלהם דרך אגב (בוב מארלי ואולו דארה בהתאמה) הם גם מוזיקאים יוצאים מהכלל, האם מוזיקה עוברת בדם ? את זה לעולם לא נדע... Bob Marley - Small Axe ובמעבר של מבן לאב... השיר הזה של בוב הוא אחד השירים שאני אישית הכי הייתי רוצה לשמוע (לדוגמא) בחתונה שלי, מרגש ומרומם כן יחד... Bob Marley Feat. Damian Marley - Stand Up Jamrock Remix ואם מבן לאב, למה לא ביחד ? הסינגל הזה שוחרר באלבום אוסף נוסף של בוב מארלי שיצא לפני חודש.. הרימיקס אם לא שמתם לב הוא בין Get Up Stand Up של בוב... לבין Welcome To Jamrock של דמיאן... שווה לנסות... Julian Marley - Babylon Cookie Jar Cromble אם כבר במישפחת הפאר עסקינן... שיר שמבוצע במקוריותו ע"י לי פרי המפיק האגדי... אני אישית מעדיף את הביצוע הזה של ג'וליאן... Lee Scratch Perry - Seaside Mystic Mirror ועכשיו למפיק של, שהיה דרך אגב, בארץ לא מזמן... אני אישית לא מעריץ גדול של קריירת הסולו של לי פרי, אבל זה שיר מאוד מיוחד שמאוד נגע לי, אז בום עליו... The Gladiators - Eli Eli אחד מהשירים שהכי אהבתי מהגלאדיאטורים... מה שניקרא רוטס פאונדיישן לפנים (ע"י הצעירים)... שיר שמאוד עוזר לקהל לזוז כאשר הוא מתנגן ע"י הסלקטה... Steel Pulse - Steppin' Out שיר שלוקח את הרוטס לתוך שנות ה-80 המוזרות... למרות טעם בעייתי של שנות ה-80 במוזיקה בכלליות, השיר הזה מתעלה ונותן טעם טוב לתקופה מוזיקלית מוזרה... Vincent Van Go Go - Do U Know חבר'ה דנים שעושים משהו סקא-אי חמוד... שילוב בין סקא, רוטס צלילים אלקטרונים והארץ דנמרק.. נשמע מעניין ? במתותה מכם, תבדקו את השיר הזה... Ms Dynamite - Redemption Song החידוש לרידמשן סונג הכי טוב ששמעתי עד כה... Ms Dynamite, בדרך כלל מתפקדת כראפרית בריטית מאוד מוצלחת... הוציאה השנה אלבום מצוין שהשיר הזה ניכלל בתוכו כבונוס מתוק.. Nelly Furtado - Turn Off The Lights (Reggae Remix אני מאמין שרובכים מכירים את השיר המקורי... לכן, אם אהבתם אותו, השיר רימיקס הזה יכול לרתק אתכם לכיסא למספר הדקות המדויק של השיר הזה שמפליא אותי כל פעם מחדש...

SaBaGMaN

New member
ya man

נתחיל עם אוסף רוטס משובח ביותר העונה לשם Forever Song-Roots Reggae Mix Part 5 מישתתפים באוסך הזה אומנים כמו Lee Parry,Junior Byles,The Upsetters,Horace Andy ועוד רבים וטובים מומלץ! Michael Rose - African Roots זמר עם קול רגוע ומרגש שיחק אותה עם אלבום קונצ'נס ניו רוטס לטעמי אחד הטובים שיצאו ב 2005.. ממש מומלץ ליבדוק את זה! Charlie Chaplin - Reggae Rub A Dub Old Scholl אחד הדי ג'יים האהובים עליי! מן סשן כזה של שירים ופריסטיילים לייב שלו יש לי את האלבום הזה כמה שנים טובות אני תמיד נהנה ממנו מומלץ לכל מי שאוהב את הסיגנון הזה. עוד קצת שירים שכדיי לשמוע Yami Bolo and Capleton-Liberation Lutan Fyah - Stress Free Sizzla - Jah Knows Bast Sizzla - Taking Over LMS & Morgan Heritage - Weh Dem Did Deh Burro Banton - Jah Jah Rule Silverdon - Celebration (הוא מישלנו) Chaka Demus & Half Point - Hold On Ninja Man - Test The High Power (בצפר הישן משהו..) Pompidoo - Synthetiser Voice (צחקו זה בריא:) שבת שלום חבר'ה!

ZeusMan

New member
דרך אגב...

Pompidoo - Synthetiser Voice אלוף העולם !!! מדהים מה שהבחור הזה עושה בעזרת מיתרי הקול...

ZeusMan

New member
ממשיך...

Sizzla - Too Much Informa סיזלה שורף את הרידים הזה (Black Rain) בלי מלח...!!! אני מת על הירידות ועליות הקול שהוא עושה כאן... סיזלה שורף, אמרתי כבר ? Busy signal - Di Gun עוד דאנס ענק מהיאנג יוט הזה... שורף הפעם על ה-Man Fi Dead רידים... אני מאמין שיום אחד הוא יראה מה שכרגע Vybz מראה לעולם מבחינת הווקל סקילז המטורפים... Macka Diamond - Tek Bun בחורה מדהימה שעושה דאנסהול מדהים... הרידים Tap Dance מותאם לה כמו אגוזן לריבה (לאמריקאים שבינינו) ודבש למופלטה (למרוקאים שבינינו)... Icon - Ready הסוקה במייטבו... אני הייתי שמייח אם אחד הסלקטורים בארץ ינגנו את הסינגל הזה באמצע דאנס מטורף, רק כדי שהקהל ירגיש את האנרגיות, FAYA !!! Beenie Man Feat. R Kelly - Hot Girl סינגל שנשלח ישר לקלאבים של ההמון... שילוב שישב באלבום החדש של בינימאן... ארנדבי ודאנסהול משובח כיין מבציר 1921... Lukie D - Rodeo עוד משהו דאנסהולי חמוד שמותאם לקלאברים קשוחים... ה-Rodeo רידים משמש את לוקי ממש טוב להעברת ה-FAYA !!! Nextmen Feat. Dynamic MC - Blood and Fire במילה אחת ? לוהט !!! נקסטמאן עושה את זה כל כך טוב !! בשיר הזה הוא מוכיח שהוא אחד המפיקים הטובים ביותר בעולם הרגאיי... מקווה שתהנו מכל שיר ושיר !! שבת שלום לכולכם...

ZeusMan

New member
../images/Emo188.gif משהו נוסף לחורף... ../images/Emo13.gif

"African Rebel Music" אלבום שיצא החודש שהרעיון מאחוריו הוא לאחד אמני רגאיי/דאנסהול אפריקאים מרחבי היבשת לאלבום יחודי בסוגו... זהו אלבום לא רע (אחרי שמיעה ראשונה) שאחת ממטרותיו (הסמויות כמובן) היא למצוא את האלפה בלונדי הבא... רשימת השירים : PETER MILES - Owange RMX אוגנדה EAST AFRICAN REGGAE BASHMENT CREW - Africa Unite קניה ואוגנדה 9994CREW - Bad Boy מאורוטניה TIKEN JAH FAKOLY - Tonton d'America חוף השנהב MUNTU LEO - Wachita Over זמביה PRINCE DULLY SYKES - Handsome טנזניה H2O/ZUBZ - African דרום אפריקה MAD MELON/MOUNTAIN BLACK(DANFO DRIVERS,THE - Sensimilla ניגריה NECESSARY NOIZE - Bless My Room קניה BAAY SOOLEY/CARLOU D/COUNTRY MAN - Wouty Zion BANTU/PBS - One Vibe One Flow Pt.2 ניגריה ALIF - Wooyo סנגל REBELLION THE RECALLER/SUNS OF LIGHT - We Must Rebel SALMON,SYDNEY/12TRIBES OF ISRAEL BAND,THE - Shashamane On My Mind אתיופיה TEBA - Gatyeni דרום אפריקה SMALL AXE/SLAY,ROBERT - Love Somebody אוגנדה BATMAN/GOGOME - Lambori גאנה

Black Soul Om

New member
../images/Emo4.gif לא הצלחתי למצוא כמעט כלום ממה

שהמלצתם... אבל אני יצטרף ויוסיף את השיר של richie spice - blood again שזוס מאן המליץ לי לפני כמה זמן וזה פשוט אחד השירים היותר טובים ששמעתי ככה שאני מעביר לכם אותו הלאה! גוטה שבס

Black Soul Om

New member
והינה עוד המלצה חמה חמה חמה!

joga faya - youth for life אחד השירים הטוביםםםםםםםםם!!!

ZeusMan

New member
אם אף אחד לא אז אני כן...

עוד כמה המלצות שברצוני לשלוח לאנשי הפורום הם : UB40 - Kingston Town כמה רגש אפשר לתת בשיר אחד ?! טיון ענק של ה-UB40 שמכניס לתוכו נגיעות מוזיקליות משירי אהבה אמריקאים של שנות ה- 60 שמופיעים בסרטים כמו אלכס חולה אהבה ושאר הירקות... The Gladiators - Let Jah Be Praised אחד השירים שאני אישית הכי אוהב מעולם הרוטס פאונדיישן... טיון כל כך עוצמתי, שמבחינתי הכנסתי אותו אוטומטית לקטגוריה אחת עם יצירות מוזיקה משובחות ברמה של בוב מארלי... Jimmy Hendrix - Stairway To Heaven (Reggae Remix בדרך כלל אם תשמעו מהבחור האגדי הזה אז זה בטח יהיה קשור ישירות לרוק בין העובדה שהוא עשה את למרות שהוא שחום עור דרך העובדה שהוא שרף את וודסטוק במוזיקה עם טון של FEEL... הפעם, זה קצת שונה, JIMMY החליט לעשות לשיר הקלאסי הזה חידוש של רגאיי. לאלו שלא שמעו את זה עדיין, רוצו, פשוט תעבירו הילוך ותרוצו לשמוע... Jimmy Cliff - Who Feels It, Knows It מדהים !!! עוד טיון נוגע מאוד, הפעם של ה- JIMMY אגדי אחר... כמה רגש, כמה חישמול, ואו, האיש הזה עשה לי את היום כששמעתי את הטיון הזה... Buju Banton - Magic City אולי השיר החדש דנדש שאני הכי מחפש באיכות טובה לצורכי ניגון... משמה, הוא שיר מצוין שגם אחרים ירצו לשמוע אותו באיכות טוב... Beenie Man Feat Devonte - Imagination הישר מהאלבום החדש של ביני... שילוב מצוין בין שני האמנים המצוינים הללו... יצא מוצר כייפי ונעים לנוע לצליליו...

Dtiup

New member
כמה אמנים להמלצות..

אמנים מועדפים עליי, כל פעם שאני שומע עוברת בי רוח צמרמורת ושמחה. נסו אותי.. MACKA B BUJU BANTON SEEED STEAL PLUSE בנוסף אני רוצה לחזק המלצות שבטח נשמעו כאן אבל מזמן.. A Reggae Tribute To The Beatles Bossa N' Marley ועוד כמה אמני רוטס פשוט שכיף לשמוע Alton.Ellis. lucky dube ( הבחור ענק! למי שלא מכיר. הליריקה שלו פשוט טובה) Israelites_ Prince Alla Toots.and.the.Maytals( סקא נחמד) זה ככה בטעימה.. פשוט תנסו לשמוע את הדברים האלו. ONE LOVE שבת שלום.

burgulization

New member
The Abyssinians - Satta Massagana

אני מדבר על האלבום שעות פשוט שעות של הנאה רוטס בסיסי ואיכותי הנאה צרופה

s h i d a n

New member
אם אתה אוהב את זה אז...

the culture - internatuinal herb זה בין היפים groundation - each one teach one bambu station - one day dezarie - mama africa כל אחד מהם יותר טוב מהשני פשוט!!!! רוטס מהלב כזה כבד!!! עם נשמההההההההה

ZeusMan

New member
בלס יא שידן מאן !!!

לגבי Dezarie Gracious Mama Africa - זהו אלבום שחרשתי עליו לפני שנה, שווה כל דקה לאוהבי הסול רגאיי... Dezarie היא מין זמרת רגאיי סול שכזאת, בעלת קול מאוד חלקלק... מצתרף להמלצה.. באמבו סטיישן, למי שלא היה בהופעה שלהם בארץ או לאלו שלא יודעים מי הם.. הם נבחרו שנה שעברה לתואר להקת הרוטס של השנה בטקס פרסי הרגאיי העולמי.. באלבום שבגללו הם ניבחרו, Talkin' Roots Vol. II... שווה לבדוק מאותו אלבום גם את : Ras Bumpa - Do Good Lady Passion - Never Change My Mind Tuff Lion - Good Works Ijah Menelik - Baggawire

ZeusMan

New member
Groundation - Weak Heart

טיון מלא באנרגיות !!! איזה גלים, איזה גלים !!!

ZeusMan

New member
תודה לך... רק... ../images/Emo13.gif

האם יש מצב להמלצה לגבי 10-5 שירים ספציפית ? אם אין לך, תודה על העזרה בכל זאת...

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

Macka B - Buppie Macka B - Jump 4 Jah BUJU_BANTON___MAMA_AFRIC LUCKY DUBE - prisoner Lucky Dube - Mama Africa. LUCKY DUBE - Slave LUCKY DUBE - Mr DJ LUCKY DUBE - Reggae strong באמת שקשה לי למיין שירים של לאקי דיוב.. פשוט טוב.

ZeusMan

New member
../images/Emo9.gif

תודה... לא מכיר את השירים, אני בחיש רץ לחפש...

למעלה