שירשור המלצות

ZeusMan

New member
שירשור המלצות ../images/Emo171.gif

חדשים,ישנים,אהובים בקיצור כל המומלצים לכאן :

ZeusMan

New member
ההמלצות שלי ../images/Emo172.gif

Abijah - Rise שיר קונשס חדש חמוד מאוד, מלווה בתיפוף ניאבינגי מניע.. יושב על ה-SHADOW RIDDIM Buju Banton - Me & Oonu יש לכם את השיר הזה לטעימה, יש פה סימפול משיר מוכר, נראה אם תזהו... Black Uhuru - I Love King Selassie פאונדיישן מעולה, מלווה בוייב חזק של פעם... יושב באלבום Black Sounds Of Freedom. שיר הערכה למלך עצמו, קינג סלסיאיי. The Gladiators - War Is Over עוד אחד מהטיונים המעולים של הגלדיטורז. יושב באלבום Once Upon A Time In Jamaica. Israel Vibration - Rudeboy Shufflin עוד להקה מעולה שעושה לי אישית את "זה".
טיון סוחף ביותר שמכניס אווירה טובה לחלל הריק...

זה רידים שסטון לאב ניגנו ביארד!!!

כמה חיפשתי אותו... אז Wipeout שמו. רידים חזק ביותר משו brand new!

ZeusMan

New member
Buju Banton - Me & Oonu

יש להוסיף שלרידים שלו קוראים WIPE OUT ויושבים עליו בין השאר : Beenie Man :: From u neva Buju Banton :: Me and oonu Elephant Man :: Nah stray Mr Easy :: Spending G´s Mr Vegas :: Build back Tanto Metro & Devonte :: Nothing on me TOK :: Ugly

סימפול של שיר מוכר??

לי זה מזכיר את Boom Chacka Lacka, מכיר? או שלזה התכוונת חח? **מומלץ -כשף!

ההמלצות שלי להיום הן......

Beenie Man - Come Agaun Charm - Ghetto Pledag Bounty Killer - Look Supercat - Boops Hawkeye - Jingle Reggae Vibes Mr. Vegas - Dutty Wine Kiprich & Mad Michell - Dutty Wine Tony Mattrhorn - Dutty Wine Junior X - Plead My Cause Willie Williams - Praise Him Wayne Wonder - The Best Notch - Nuttin Nuh Go So Sean Paul Feat Looga Man & Kid Kurrupt - Change The Game Kiprich - The Letter Capleton - Time Sons Of Jah - Home To Zion האזנה נעימה =] -כשף!

ZeusMan

New member
לכלל אוהבי הרגש

שוחררו שני רידימז שמוקדשים לכלל שוחרי הרגש. הראשון : New Day Riddim אפשר למצוא עליו את : Lutan Fyah :: If Jah is for you Abijah :: Swept away Norrisman :: When babylon a burn השני : Sweet Sop Riddim שהוא בעצם הרידים של השיר של NANKO - LUCKY YOU. אפשר למצוא עליו בין השאר את : Anthony B :: Meaningful love שעל הטיון הזה המלצתי בעבר. Perfect :: Like to get you wet

וואו וואו!!! זוס.. חבל על הזמן!!!!!

Sweet Sop Riddim ??? מומלץ מומלץ ומומלץ!!!!!!! איזה טיונים יש על הרידים הזה- כל אחד סוכריה! Bascom X - Eyes On Prize Fantan Mojah - Will I See You Again Turbulance - No You Wont Richie Spice - The Sistem Alaine - Giving It All To You Perfect - Once Again גם Nanko ו- Anthony B כמו שהמלצת.. שיהיה יום מעולה ושבוע מוצלח -כשף!

אה יש גם את השיר ההוא--- אממ...

Like Mountain של סיזלה.. יאנו כולם מכירים אותו!!!!! ובכל זאת קבלו המלצה זו ממני אליכם (בעיקר למי שלא מכיר חח) -כשף!

ZeusMan

New member
Jah Mason - Mama Earth

מאוד מקפיץ, קונשס מאוד קשוח, מומלץ לכל אלו שבאמת אוהבים לרקוע את רגלייהם בריצפה... יושב על ה- Intercom Reloaded Riddim.

למעלה