שירשור המלצות

ZeusMan

New member
שירשור המלצות

והפעם למען KARNAF עזרו לבחור להיכנס לעיניינים...

ZeusMan

New member
תעשה חיים

Peter Tosh - Legalize It זה שיר הכי מפורסם של פיטר טוש, חבר בלהקתו של בוב מארלי. ובנוסף כל האלבום שלו Legalize It גם מאוד מומלץ... Black Uhuru - Guess Who's Coming To Dinner וכל האלבום שלהם ULTIMATE COLLECTION, שזה כמובן אלבום אוסף של השירים הטובים ביותר שלהם... Israel Vibration ואלו השירים שאני הכי אוהב שלהם : Universal Father Rudeboy Shufflin On The Rock Weep And Mourn New Wave Same Song Ball Of Fire The Gladiators מומלץ האלבום Dreadlocks The Time Is Now תעשה חיים !!!

גם אני אמליץ קצת..

תראה אחי, כל שיר שקיים של האמנים הבאים הוא מומלץ מבחינתי! Fanton Mojah Gentelman Jah Cure Gyptian סבבה? וקח עוד כמה שירים שצריכים להיות בכל בית בישראל! turbulance - celebrate Sizzla - Like Mountain Jah mason - teach Nanko - Lucky You האזנה נעימה
-כשף!

eviaman

New member
כאן למטה

Fatan mojah: Hail the king search Hungry Turbulence: Love here forever we are Rest asure Damian marley: beautifule where is the love-eve There for you move its was written Capleton: Toppa tings Crazy look Jah jAH CITY וזה רק בקטנה של קפלטון , קרנף הייתי ממליץ לך לרכוש או להוריד את האלבום שלו REIGN OF FIRE כי הוא באמת קטלני, ואתה פשוט חייב אותו Junior kelly- Recevie Standing firm black woman jah nuh dead ethiopia Clean heart זה בקטנה ככה, כי אפשר לכתוב כאן בלי סוף... בסך הכול קח עוד כמה שמות שכדאי לך להאזין להם: Gentleman Tiken jah fakoly gladiators alpah blondie anthony b luciano buju banton burning spear chuck fender gyptian jah mason morgan heritage SIZZLA RICHIE SPICE ועוד מלא אומנים... האזנה נעימה בהרבה אהבה EVIAAA

eviaman

New member
ההמלצות שלי ...בזמן האחרון...הם...

Fatan mojah: Hail the king search Hungry Turbulence: Love here forever we are Rest asure Damian marley: beautifule where is the love-eve There for you move its was written Capleton: Toppa tings Crazy look Jah jAH CITY וזה רק בקטנה של קפלטון , קרנף הייתי ממליץ לך לרכוש או להוריד את האלבום שלו REIGN OF FIRE כי הוא באמת קטלני, ואתה פשוט חייב אותו Junior kelly- Recevie Standing firm black woman jah nuh dead ethiopia Clean heart זה בקטנה ככה, כי אפשר לכתוב כאן בלי סוף... בסך הכול קח עוד כמה שמות שכדאי לך להאזין להם: Gentleman Tiken jah fakoly gladiators alpah blondie anthony b luciano buju banton burning spear chuck fender gyptian jah mason morgan heritage SIZZLA RICHIE SPICE ועוד מלא אומנים... האזנה נעימה בהרבה אהבה EVIAAA

ZeusMan

New member
עוד כמה...

Johnny Too Bad Riddim מכיל בתוכו את הטיון המעולה הזה : Anthony B - Fed Up כדאי לשמוע... ועוד רידים של דאנסהאל חם... Forty Sup´emmh מכיל בתוכו אמנים ענקיים כמו : Capleton Anthony B Fantan Mojah Perfect Natural Black ועוד...

SaBaGMaN

New member
Reggae Gold 93

נוסטלגיה היום עשיתי קצת סדר במיזוודה של האלבומים הישנים שלי הדיסק הזה אצלי מגיל 12! היה טוב להזכר קצת בטיונים הראשונים ששמעתי ובעצם מה שהכניס אותי לרגאיי עוד מגיל כולכך צעיר (זה גם קשור לשכונה ועוד..) היו שם עוד כל מיניי קסטות ודיסקים..סאמפלרים,כל הראגא ראגא ראגא ושאר הדברים מהתקופה שהאמת אני דיי מיתגעגע אליה אז עד שהיינו משיגים דיסק או קסטה היינו מאושרים כאילו זכינו בלוטו ממש ככה! חסר לי קצת ההתרגשות והציפיה למוזיקה,היא עדיין קיימת אבל אז ביגלל שלא היה קל להשיג את זה היינו מישתגעים מכל שיר שמישהו מהשכונה היה מביא טוב להזכר לפעמים בשירים האלה קבלו את הרשימה Sanchez - Fall In Love Maxi Priest/Terror Fabulous - Dreaming Capleton - Everybody Daddy Screw - Loverman Beres Hammond - Sweetness Cutty Ranks - Limb By Limb Pam Hall - I Will Always Love You Nadine Sutherland/Terror Fabulous - Action Nadine Sutherland/Buju Banton - Wickie Dickie Baby Wayne - Move With The Crowd Garnett Silk - Hello Africa Terror Fabulous - Position Mega Banton - Sound Boy Killing Jigsy King - Gal A Fuss Ninja Kid - Boom By By Terror Fabulous - Glamarous חלק מהטיונים טובים וינוגנו אצלי לנצח חלק פחות..בכל מיקרה אלה סוג השירים שאני לעולם לא ישכח מומלץ לימצוא גם את האוספים משנת 94 ו95 שבת שלום! bless

Nechi Nech

New member
קצת ממה שאני שומע בזמן האחרון...

Damian Marley feat. Stephen Marley & Capleton - It Was Written אחד השירים האהובים עליי EVER! שיר מדהים עם קליפ עוד יותר מדהים Junior Kelly - Wonderful שיר אהבה מדהים של ג'וניור קלי.. יושב על הGiddimani Riddim (עוד טיון מעולה על הרידים הזה הוא של Little Hero - One People) Big Red feat. Anthony B - Dangerous שיר שאני חורש עליו כבר כל השבועיים האחרונים, מתוך האלבום של ביג רד, זמר רגאיי צרפתי שמשלב רגאיי קונצ'נס, דאנסהול, קצת ראגאמאפין, היפהופ ודראם אנ' בייס באלבום שנקרא Raggamuffin Culture... בכל מקרה.. לגבי השיר, ביג ראד מארח בשיר נפלא את אנתוני בי, בשיר שמדבר על שוויון בין עמים ודתות שונות וכיבוד הזולת, אנתוני בי מרגש יותר מתמיד.. מומלץ בחום! Spragga Benz - Bad Man Anthem ספראגה בנז זמר דאנסהול די וותיק, בטיון שהוא ללא ספק ah bad man anthem! פזמון ממכר.. Super Cat - History אחד הדי ג'יים הגדולים ביותר בכל הזמנים עם טיון פסיכי על הAnswer Riddin צפו לשמוע אותו מתנגן בריפיט היום בסלואו משה :))) אני עייף...

Carcass

New member
בעל הכיפאק...

והפעם משהו קצת שונה,לא רגאי,אבל קשור... אלבום ג'אנגל שעונה לשם Big Bud - Fear Of Flying מוזיקה אלקטרונית שמעורבת עם רגאי ודאב,גם במוזיקה וגם בשירה... טיונים מובחרים : Children Of Jah Super8skank Bubblin' (Dub Mix) עוד טיון,שנוטה יותר לכיוון הדראם אנד בייס,אבל מעורבב עם רגאי ופטואה: pendulum vs fresh-tarantula (feat spyda and tenor fly) ועכשיו לרגאי בתכלס..נתקלתי בכל מיני טיונים של פנטן מוג'ה שלא הופיעו באלבום...רובם ככולם שורפים תתחת: Fantan Mojah - Change,על ה Solid Ground Riddim Fantan Mojah - Perilous Time על ה Pure Joy Riddim Fantan Mojah - no matter how them try,על ה One Day Riddim Fantan Mojah Ft. Beenie Man - Early This Morning,אין לי מושג מאיזה רידים זה. Fantan Mojah - From The Very First Time ,על ה Street Swing Riddim Fantan Mojah - Wrong Energy,על ה First Sight Riddim. Fantan Mojah - she always turn me down,על ה Jah Jah See Dem A Come Riddim. שבת שלום

K a r n a f

New member
תודה רבה =]

ממש יפה מצידך =] אבדוק כל המלצה והממלצה! תודה לממליצים !

למעלה