שירשור התפקדות והיכרות

בך נוד

New member
שירשור התפקדות והיכרות

שלם לכם ונעים להכיר את כל מי שנתקל בהודעה זו,
החלטתי לנצל לילה עם בעיות שינה קלות עקב צננת בשביל להירשם לתפוז ולפתוח פה הודעה.

בעברי- בתקופת הזוהר של תפוז- לפני כעשור- הייתי חבר בפורום ספרים של תפוז תחת ניק אחר. יש לי זכרונות יפים מהאתר הזה וקצת חבל לי שהוא גוסס..

גם אני חסר נסיון זוגי ומיני- ועד לאחרונה- הנקודה הזאת לא ממש הפריעה לי במיוחד- היות והייתי טרוד בעבודה ובחיפושים ונסיונות למצוא אפיק לימודים מתאים. בכל מקרה, נחמד לראות שמישהו חשב שיש לפורום הזה הצדקה ונוכל לקיים דיונים ולשתף אחרים בסגויה זו.

להלן שאלון ההיכרות שלי ואני מבטיח לענות עליו עוד כמה ימים בעצמי

1. האם יש לכם חוויה טובה מחיפוש בנות או בני זוג בעולם הוירטואלי (פייסבוק, OkCupid. טינדר) ? והאם אתם חושבים שהעולם הוירטואלי מציע עבורכם יתרונות רבים יותר בהשוואה למפגשים חברתיים במציאות ?

2. האם ניסיתם פעם ללכת לייעוץ פסיכולוגי?

3. האם תהיו מוכנים לצאת עם מישהו או מישהי ללא שום תחומי עניין משותפים ?

4. : תארו בקצרה מסלול של קו אוטובוס שהייתם נוסעים בו בעברכם שמתקשר לתקופה טובה ומעניינת בחיים שלכם/ן.

5. האם התחביבים שלכם השתנו היום בהשוואה ל5 שנים אחורה ?

לילה טוב

cancer3009

New member
ברוך הבא! יאללה אתחיל ראשון, נשמש דוגמה XD

1. האם יש לכם חוויה טובה מחיפוש בנות או בני זוג בעולם הוירטואלי (פייסבוק, OkCupid. טינדר) ? והאם אתם חושבים שהעולם הוירטואלי מציע עבורכם יתרונות רבים יותר בהשוואה למפגשים חברתיים במציאות ?
האמת שלא היו חוויות טובות מדי. אולי אחת, אני זוכר שהכרתי כאן מישהו ממש חמודה מהפורום ודיברנו לפעמים בפייסבוק, אבל אף פעם לא היה לי אומץ לעשות צעד אמיתי וזה גסס ומת לצערי.

לא ניסיתי. לא חושב שאנסה. בתוך תוכי אני נוטה להאמין שאין באמת בעיה, ושהכל בראש שלי, ושיכול "לצאת מזה" גם ללא ייעוץ של פסיכולוג.

לדעתי גם הפכים יכולים להימשך. אבל חייבת להיות חפיפה כלשהי, אין מצב שלא תהיה חפיפה בכלל. ואם זה באמת מצב כזה אז רק אם היא תזרום ותהיה פתוחה לדברים חדשים (וכמובן שגם אני אהיה פתוח לדברים חדשים מהכיוון שלה).

4. : תארו בקצרה מסלול של קו אוטובוס שהייתם נוסעים בו בעברכם שמתקשר לתקופה טובה ומעניינת בחיים שלכם/ן.
אוטובוס מהתיכון הביתה, אני זוכר שהייתי נוסע עם חברים, ואפילו מאריך קצת את הנסיעה ולוקח 2 אוטובוסים במקום אחד כדי שאוכל להיות איתם בחלק מהנסיעה.

האמת שלא ממש השתנו. סדרות, קולנוע, מוזיקה וים.

בך נוד

New member
נעים להכיר קוראי הפורום

אז עכשיו אענה בעצמי על השאלון

אני די מסויג מרשתות חברתיות ואולי מרגיש מעט פער דורי בתחום הזה.
ובעיניי הכישורים החברתיים שנלווים למפגש במציאות טבעיים הרבה יותר עבורי.
לדוגמא: ניהול שיחה בן אדם אחר נעימה הרבה יותר פנים מול פנים ויש גם אפשרות לשים לב לשפת גוף.

לא בנושא של הפורום, ובכלל רק אתמול הלכתי פעם ראשונה לפגישה עם פסיכולוג בנושא אחר (לבטים לגבי לימודים ועבודה) אבל יכול להיות שקיים קשר עקיף.

אין לי מה להוסיף מעבר למה שהבחור הראשון שענה על השאלון כתב בתושבה זו.

בשנים שניסתי ללמוד בירושלים- כל קו אוטובוס שיצא מכיון הר הצופים לאיזור המרכז/איזור אחר שבחרתי למקום בילוי - היה בשבילי כמו הרפתקאה, הזדמנות להכיר עיר חדשה, ואפשרות לקחת הפוגה קצרה מלימודים ועבודה שלא הסבו לי סיפוק גדול

התחביבים דומים (קריאה, מוזיקה קלאסית, טיולים רגליים, ספורט) אבל יש דגשים אחרים. בשנים האחרונות- אני מוצא את עצמי מקדיש יותר זמן לריצה נניח ופחות לקריאה. מוזיקה קלאסית בכלל קצת נזנחה.

מענה לסקר אינטרקטיבי (סתם) אולי אטרקטיבי.

1. העולם הווירטואלי משעשע אבל יש לי נטיה להעדיף הכירות טבעית באתי לרשום גם נורמטיבית,
2. טיפול, כן, תקופה ממושכת.
3. אממ אם הוא/ היא יהיו מעניינים, יתכן.
4. אני אתאר מסלול מהתקופה היום, השעה 6:45, אני רצה לאוטובוס, רואה בצומת את האוטובוס, רצה יותר מהר,(בחלק המעצבן של העלייה) ואז זה בכלל קו 14, קו 15 מגיע עוד דקה :), 4 תחנות, אוטובוס מפוצץ הנהג לא מחייך.
5. כן יש דברים שירדו כליל לעומת דברים אחרים שהתבספו.
6. חג שמח

tinkerbally

New member
יאללה גם אני

חוויות טובות לא ממש. לא חושבת שבעולם הוירטואלי יש כל כך יתרונות על פני המציאות.

לא יצא לי.

דעתי כמו של מנהל הפורום. אם תהיה זרימה ונכונות להפתח לדברים חדשים.

האמת שאני לא אוהבת לנסוע באוטובוס ככה שהנסיעה באוטובוס עצמה היא מבאסת.

פחות או יותר אותו הדבר.

דר שולץ

New member
חדש - ישן כאן..........

ברשותך רק אצטט את המשפט הראשון חוץ מהשאלות

בעברי(לפני שנתיים - שלוש) בתקופת הזוהר של הפורום כאן כשהיה יותר פעיל,הייתי בין המשתתפים הבולטים תחת ניק אחר. יש לי זכרונות יפים מהאתר הזה וקצת חבל לי שהוא גוסס..

1. האם יש לכם חוויה טובה מחיפוש בנות או בני זוג בעולם הוירטואלי (פייסבוק, OkCupid. טינדר) ? והאם אתם חושבים שהעולם הוירטואלי מציע עבורכם יתרונות רבים יותר בהשוואה למפגשים חברתיים במציאות ?כן יש חוויות טובות.
מבחינת נוחות כשאין ברירה(אין ממש חי חברה - חוץ מעבודה וחדר כושר)...אז זה בהחלט יתרון.

2. האם ניסיתם פעם ללכת לייעוץ פסיכולוגי?כן בעבר הרחוק והולך לחדש בקרוב שוב.יש מספר דברים איתם אני מתמודד בחצי השנה האחרונה(כמו מחלה קשה של אחד מבני משפחה)

התשובה לא. תחומי עניין משותפים(אפשר להוסיף גם בעיה משותפת) לדעתי הם אחד מהגורמים לחיבור בסיסי בין שני אנשים זרים חוץ מתפיסת עולם.

4. : תארו בקצרה מסלול של קו אוטובוס שהייתם נוסעים בו בעברכם שמתקשר לתקופה טובה ומעניינת בחיים שלכם/ן. אין תגובה

במידה מסוימת.

בברכה,

דר שולץ

למעלה