שירשור חיזוקים והרגעות!

שירשור חיזוקים והרגעות! ../images/Emo101.gif

ואיזו מוזיקה הרי טובה יותר? תגידו לי אתם..
כמה המלצות שלי להעלאת המורל וחיזוקים חיוביים(אני לא צריך להגיד לכם שאתם מעבר למוזמנים להמשיך אותי): נתחיל באחד הזמרים האהובים עליי, man calles HALF PINT שיר שמוקדש לכל הראגאמופין סולדיירס
שיר הנושא על הGreetings Riddim הקלאסי-Greetings to all raggamuffin tune קלאסי שאין טוב ממנו להרמת הרוח והוייבס, Level The Vibes. "Jah Jah vibes, nice everytime!!!" והנה וידאו של האלף פיינט יחד עם קילמנג'ארו סאונד, Freedom Fighters.

called* נמשיך עם...../images/Emo57.gif

Good over evil של ג'וניור דימוס, כי אנחנו לא פראיירים של אף אחד ואף אחד לא ישבור אותנו! על הStalag Riddim אתם כבר יודעים. ונסיים עם tune די חדש של קפלטון, שמאוד מתאים למצב-Jah protect us. ובאמת שה' יעזור לכל הלוחמים עכשיו בצפון... יש לי עוד הרבה המלצות אבל את מה שרציתי להגיד כבר אמרתי, השירשור הזה הוא בשבילכם, אפילו אם זה
אתם מוזמנים לומר מה אתם חושבים על המצב, ואם בא לכם לזרוק שירים שמרגיעים אותכם, תפאדלו. שבת שלום שתהיה, גיל.

Nechi Nech

New member
יאמאן. כבוד גיל, עוד כמה דברים..

Anthony B - Faya Bun Dat יושב על הRose Apple Riddim שיר שמדבר על לשרוף את הBad mind people dem ka dem cyaan hold i down, and dem cyaaaaan hold we down! seeen? General Degree feat. Beres Hammmond - New Flex Right מתוך האלבום "The General" של ג'נרל דיגרי (שאגב, אם תשאלו אותי.. מבזבז את זמנו ואת הכשרון שלו בהוצאת שירי מסיבות בשקל על רידמי דאנסהול-פופ למיניהם, הוא צריך להוציא יותר חומרים בסגנון של השיר הזה) שיר חיובי ומחזק. General Degree - It No Matter טיון ע-נ-ק שיושב על הDoctor's Darling Riddim (הידוע לשמצה, לא יודע מה אתכם אבל יש טיונים ענקיים שאנשים לא טרחו לשמוע עקב ההצלחה של "לא ציפיתי") בואו תשמעו מזה סטייל אמיתי! הטיון הזה.. סול ג'יי - בוקר נפלא מתוך המיקסטייפ המעולה "Wake Up Call" של ראסטה ליון. סול ג'יי גדול! מקווה שהמצב הסתדר שם למעלה בצפון עם הבומבוקלאט חיזבאללה האלה..

אלללה הרבה כבוד גיל ורביד, תודה על

הקישורים :] בהחלט מנעימים ת'בוקר. אמממ.. אין לי שירים על המחשב
וגם אם היו לי אז לא הייתי יודעת איך לקשר ככה ללניק- אתם מוזמנים להדריך אותי
ובקשר למצב בצפון- הראש לא שקט אפילו לא שנייה
בעזרת השם כל החיילים יחזרו הבייתה בשלום! שיהיה אחלה של יום :] -כשף!

K C

New member
Dennis Brown - Real Rock Riddim..

Stop the fussin Burning Spear - He Prayed...אחד השירים הראשונים שלו... איו מילים ומה יותר מתאים מ-Jah Cure - Love is the Solution

yes you've got to be strong!

לא הצלחתי לחשוב על משהו יותר מתאים ומחזק מ Sizzla - Be strong הנפלא. יהיה בסדר חברים, אמנם לא ברור לאן דברים ילכו, אבל הזכרון שלנו ארוך ואנחנו לא פוחדים. זאת לא הפעם הראשונה שיש לנו חרב על הצוואר ואפילו לא הפעם הראשונה שלא רוצים לראות אותנו על פני האדמה, אבל אולי בע"ה, זאת הפעם האחרונה. הנה עמים באו והלכו כמו לא היו ואנחנו שממש "בכל דור ודור קמים עלינו לכלותינו" כמו שאומרת ההגדה של פסח, עומדים בארץ המקור שלנו ומחזקים אחד את השני ומתפללים בשפת המקור שלנו שהכל יהיה בסדר ויבוא עלינו שלום ומהר! more trust in the almighty בטחון בה', זאת המשענת שלנו מאז, מתמיד ואפילו ממש עכשיו. לבקש הרבה שירחם עלינו שיעזור לנו ושיזכור לנו חסד מימים יפים. מעבר לזה שזה הדבר היחידי שאנחנו ה"קטנים", כביכול, בבית יכולים לתרום בו (חוץ מלתמוך אחד בשני, לא פחות חשוב!), זה בכלל הדבר הכי חשוב שאפשר לעשות! don't take I&I fe no soap opera פשוט הרגשתי מחויב לנסות ולעודד קצת
so mi seh again "Yes you've got to be strong, And do all the best you can. The world is yours, you can't cry often And don't you wait too long"

Carcass

New member
יא...

Warrior King מהאלבום הענק שכבר מנבא תתוצאה,Hold The Faith.. *Warrior King - Hold The Faith. *Warrior King - Cant Get Me Down. Sizzla - Strength And Hope,מתוך האלבום Bobo Ashanti.

ב ז ו ק ה

New member
Be i strong

Buju Banton - Not an Easy Road Anthony B - Bun Down Soddom - עדיין מגיע להם לקבל על הראש.. garnett silk feat tony rebel - hard nut to crack - כי לא ישברו אותנו בקלות Sizzla - Destroy dem - לא התאפקתי. Ninjaman - Write ya will - לנסראללה באהבה.. kiff kuff inna ya face Super Cat - Nuff man a dead - לראש של חיזבאללה. Wayne wonder - Enemies - ...

Nechi Nech

New member
עוד קצת דברים מעניינים...

Luciano - Jah Will Help You יושב על הReflections Riddim (על שם הטיון של ג'ה קיור או בשמו השני "Prison Walls") שיר מדהים, סוג של מחווה לג'ה קיור, מבוסס על הלחן ועל הליריקס של הטיון של ג'ה קיור - ענק. Anthony B - Freedom גם יושב על הReflections Riddim, אנתוני בי בטיון גדול!!! A-Mar Sound - King Nuh Sleep כתבתי על המיקסטייפ הזה יותר מפעם אחת ואני אכתוב עליו שוב - לכל חובבי הניו רוטס והקונצ'נס - מומלץ בחום! סלקשן מצויין מצויין מצוייין, הטיונים הכי חדשים והכי שורפים שיש, לא יוצא לי מהמערכת באוטו. ועוד טיון קצת לחיזוק הנפשי... פישי הגדול - אלוקים ענני ושלא נדע עוד צער, בעזרת השם.

K C

New member
Gentleman - Can Hold Us Down

איך נשכח... אתמול היה את הקליפ, nice

למעלה