שירשור חלומות

sonaku

New member
שירשור חלומות

יאללה,מה התחלתם לעשות את זה במקום אחר? ם: חלמתי שאני מעצבת למאנה שמלה וורודה סגולה זוועתית כזאת ושהוא לבש אותה וזה נהייה טרנד ובכל העולם לבשו דברים מזעזעים בסגנון הזה X_X חלמתי שאני פוגשת את מיאבי בפריז שהוא שר ברחוב בשביל נדבות ושאני מתחילה לשיר איתו (רצוי לציין שהדיסקמן שלי התחיל לפעול באמצע הלילה והיה בתוכו דיסק של מיאבי,זה דיי מסביר.^^;) חלמתי שאני עוברת ליפן ומקימה להקת ג'ייפופ-רוק חמודה כזאת ברחוב,ושאני פוגשת מלא אנשים מהארץ ופתאום אנחנו מקבלים פירסום ואנחנו עושים הופעה ענית ברחוב! O: היה כייף XD ואגב,אני בכלל לא יודעת לשיר XDD

Omer Kun

New member
חה ^_^ אני אעתיק לפה את מה שכתבתי

למקרה שמישהו לא ראה... ^_^ חלמתי שאוטסוקה מתארחת אצל יאיר לפיד! XD והיה עוד חלום אחד שחלמתי שכל הפורום שלנו טס ליפן, והיינו באיזשהו מקום עם מלא שומרים והייתה שם לימוזינה. ומתוך הלימוזינה יצאו איי אוטסקה ואיומי האמאסאקי (איי הייתה לבושה כמו בסינגל צ'ו ליפ, והאמאסאקי הייתה לבושה כמו בהופעה הזאת שהיא שרה את "trauma" {ככה קוראים לשיר?} ושוכחת ת'מילים..) ואני כולי התלהבתי וצעקתי לאיי באנגלית "אני אוהב אותך ואני מישראל!!!!!!!!111" ואז חייכה ועשתה לי שלום ואז איומי לחשה לה משהו באוזן (לא שמעתי מה היא אמרה אבל ידעתי שהיא אמרה משהו כמו "הוא יהודי") ואז איי כיוונה עליי אצבע משולשת! XDDD איזה חרא של חלום.... ממש ביאס אותי! XD וגם חלמתי שטומי הבנלי מופיעה באולם ספורט של הבצפר שלי! XD

Omer Kun

New member
אני אפרט עוד קצת על החלום על טומי הבנלי כי

משעמם לי! ^_^ אוקיי, אז אמא שלי אני ואבא שלי נסענו במכונית ופתאום הם עצרו ליד האולם ספורט בבצפר שלי, ואמרו לי להביא משהו. ירדתי ושמעתי רעש אז הלכתי למגרש כדרוסל שבפנים וראיתי שTommy Heavenly שם והיא מופיעה. אבל היא לא שרה שיר שלה, היא שרה מין שיר רוק מוזר ולמרות שלא הכרתי אותו, ידעתי את המילים ושרתי עם כל הקהל שהיה שם XD אח"כ אמא שלי התקשרה אליי ואמרה שאנחנו חייבים ללכת אבל התחננתי בפניה שאני אשאר לראות עוד שיר אחד והיא הסכימה XD ואז כשהיא סיימה לשיר התפללתי בתוך עצמי שהיא תשיר את Heavy Starry Chain ופתאום היא שרה את זה ^_^ אחרי השיר הזה באתי אלייה ואמרתי לה (באנגלית) שאני חייב ללכת. והיא עשתה כזה "הו... =[" והיא באה ונתנה לי חיבוק ונשיקה על הלחי! XDD ואז הלכתי... (אני לא מאמין שבאת הקשבתי לאמא שלי והלכתי... XD() אהה, ועוד פרט חשוב, כל החלום הזה היה בשכיבה.. זתומרת, כל החלום שכבתי ובמקום ללכת זחלתי XDD אני לא הצלחתי לקום משום מה ותמיד שניסיתי נפלתי XD

יאיייי~!

פעם חלמתי שאני פוגשת את איומי האמאסאקי ודיברתי איתה. (אני לא יודעת אם זה היה ביפנית, עברית או אנגלית) אני זוכרת שאמרתי לה משהו כמו "אני דיי שנאת אותך..לא אישית, את השירים שלך" או משהו כזה ואז היא חייכה אליי ואמרה לי "אני לא חושבת שאת לא אוהבת את השירים שלי, אולי יש סיבה אחרת שאת שונאת אותי" או משהו בסיגנון@_@ זה היה חלום כל כך הזויXD מאז אני כבר לא אומרת שאני שונאת אותה, כי בעצם זה לא נכון. ___________ ו....אממ...פעם חלמתי שאני פוגשת את אוטסוקה אייD: השיער שלה היה ארוך בחלום הזה, בערך כמו בסאקוראנבו. אני כל הזמן קראתי לה והיא לא הסתובבה אליי והמשיכה ללכת והגענו לאיזשהי חורשה ושם כמה אנשים דיברו איתהOo ___________ *מנסה להיזכר* פעם חלמתי על להקת ג'יי-פופ ישראלית. זאת אומרת, הייתה להקה של בנות ישראיות ששרו שירים יפנים ביפנית ולפעמים גם בעברית. יום אחד הלהקה הזאתי הגיעה לבית הספר שלנו כדי לעשות הופעה ובאותו הזמן אני זימזמתי את השיר Melodies של GAM. פתאום הן התחילו לשיר אותו ואחת הבנות לרגע שכחה את המילים. אני ישר מיהרתי ותיקנתי אותה כדי לנסות לעזור לה. אחרי ההופעה הזאתי היא באה אליי והיסתכלה עליי במבט כועס. אני לא זוכרת מה בדיוק היא אמרה, אבל זה היה קשור לזה שתיקנתי אותה. ההמשך של החלום היה מאוד לא ברור ובלבלתי בין כל מני דברים ואין סיכוי שאני אצליח לכתוב אותו^^'''' [בלי קשר, באותו השבוע גיליתי על הלהקה Mangaku musume שזאת להקה של בנות ספרדיות שמתרגמת שירים של Morning musume מיפנית לספרדית ושרה אותם!!] ___________ חלמתי שהקמתי להקה שקשורה ללהקה מינימוני עם עוד כמה אנשים. בחלום חשבנו מי יהיה מי מחברי הלהקה (נגיד, שהמישהי הזאתי תהייה מיקה בגלל שהיא הכי גבוהה והיא יודעת אנגלית טוב וכו') ואיזה שירים נעשה ואם נתגרם אותם או שנשיר ביפנית. [שבוע אחרי זה או אפילו באותו השבוע טנשי-צ'אן, וומפע ומאיה-צ'אן באו אליי והן הציעו לי שנעשה להקה כמו מינימוני.] ___________ זה ממש מוזר שקרו לי דברים דומים לחלום, אבל הם גם ממש שונים@_@

sonaku

New member
חלמתי לפני חצי שנה שמאליס מיזר חזרו

להופעה אחרונה וגאקט וקוראהא רבים מי יהיה הסולן,ובמקרה אני עברתי ברחוב והם שאלו אותי ובחרתי בקוראהא (דהה) ואז גאקט התחיל לבכות ואמר שהוא יגיד אותי לאמא... ... זה נשמע יותר מידי מציאותי מכדי להיות חלוםXDDD

nadav1232

New member
;_;

אני לא זוכר שום חלום על מוזיקה יפנית... ~___~ אבל.. פעם לפני שיצא הדי וי די של ARENA TOUR 2006 של איומי אז חלמתי שאני בבית רואה את ההופעה XDD כי ממש רציתי להזמין את הדי וי די וכל הזמן חשבתי על זה! *_* XD

D N ANGEL GRIL

New member
~גם מעתיקה~ DD:: קוללל~

ני פעם חלמתי שראיתי את מאליס מיזר בקניון בכפר סבא והם גם התראיינו או משהו XDD חלום הזוי למדי אההה כן גם נזכרתי....למאנה נפלה הנעל...או שנשבר העקב ואני הרמתי ונתתי לו...אני לא מממש זוכרת..אולי דיברתי איתו או משהו XDD וגם פעם הכיתה שלי שנה שעברה הפכה לזומבים ורדפו אחרי בזמן שהם שרו שיר של מאליס XDD;;; [ספרתי על זה בקומונה פעם...~] וזה היה משעשע בבוקר התעוררתי וחפשתי את השיר~ ונראה לי עוד משהו אבל אני לא זוכרת...

נזכרתי בעוד חלום שליXD

חלמתי שאני שרה את סאקוראנבו ושהשיער שלי בתסרוקת שלה יש בקליפ של סאקוראנבו ו...זה כל מה שאני זוכרת מהחלום^^'''' זה היה כל כך מזמן, אולי אפילו לפני שהצטרפתי לפורוםXDDDD ׁ אהכן, ואני גם לא יודעת לשירXDD

אני לא יודעת אם זה ממש קשור אבל...

בלילה חלמתי שאני עושה ג'אנקן פיון עם כמה אנשים והיום (במציאות) מצאתי את עצמי עושה השוואה בין האיכות של Veoh לשל Youtube ואני רואה בשניהם את ההופעה של טסוג'י נוזומי עם השיר Ne~e והיא אומרת באמצע השיר "ג'אנקן פיון ג'אנקן פין"XDDD

למעלה