שירשור "לאחרונה התאהבתי ב..."

ZeusMan

New member
שירשור "לאחרונה התאהבתי ב..." ../images/Emo23.gif

כל דבר שהתאהבתם בו שקשור לרגאיי אנא רישמו כאן על כל השירים, האלבום ,האמנים, המסיבות, והפורומים...

ZeusMan

New member
Tryo

להקת רגאיי צרפתית שמשלבת בתוכה שלושה נגני גיטרה ונגן כלי הקשה אחד. המוזיקה שלהם גורמת לי לחשוב הרבה יותר אופטימי וטוב... מקצבים מאוד קלילים, מחממים ומאתגרי חשיבה (זה בכל זאת בצרפתית). ממליץ על השירים : Tryo - Paris Tryo - La Debandade Tryo - J'ai trouve Des Amis Tryo - Con Par Raison Tryo - Ca Y Est C'est Fait Tryo - Le Petit Chose

MC SammY

New member
לאחרונה התאהבתי ב../images/Emo99.gif

בRelease וDouble Soul של Seeed ובWelcome to Jamrock

כמה חודשים אני מאוהבת כבר...

ב- Maroon Riddim!!!! מדהים מדהים!!!! ניתקעתי מלא זמן עם פנטן מוג'ה- Hail The King!!! ג'ה קיור יושב עליו עם Congo Man!! גם ג'ה מאסון יושב עליו עם הטיון teach! סיזלה!!!! עם הטיון Free// ואנטוני בי עם Bun Dem!! אפילו צ'ולו אתמול בג'ה פן שר על הרידים הזה!!!!!!! -כשף!

FreestyleBoy

New member
welcome to Jamrock!! בכלל כל מה

שקשור למשפחת מארלי או אפילו לאלפנט מן עושים לי את זה

Nechi Nech

New member
Nanko - Lucky you

Jah Cure & Gyptain - King Nah Sleep TurbeLence - Work It Out (על הרידים של אלוקים ענני) Turbuelnce - Repatriate Jah Mason - Selassi I Teach Us Damian Marley - Dreadfull ובכלל, אני ממליץ לכל מי שאוהב ניו-רוטס קונצ'נס לשמוע את המיקסטייפ החדש של איי-מאר KING NAH SLEEP. פשוט מיקסטייפ גדול.

Nechi Nech

New member
תיקון - work it out של טורבולנס זה

על הרידים של "אלוהים" של מוקי...

eviaman

New member
אני ה"תאהבתי" באלה...

Junior kelly - JAH NAH DEAD Ethiopia BOOM DRAW Tiken jah fakoly- justice bognan don TURBULENCE- LOVE HER FOREVER WE ARE זה חלק ממה שאני הכי אוהב לשמוע כרגע ולחרוששששש....

ZeusMan

New member
ואלו השירים :

Junior Kelly - Rasta Should Be Deeper Anthony B - Waan Back Morgan Heritage - Reggae Road Block Chuck Fender - Perfect Love

למעלה