שירשור מוזיקה מעולם אחר...

ZeusMan

New member
שירשור מוזיקה מעולם אחר...

על כל אחד שרוצה להשתתף חלה החובה
לרשום אמן או הרכב אחד שלא בא מעולם הרגאיי ושהוא ממליץ לשאר חבריי הפורום לפתוח את אופקייהם ולהאזין לאותו אמן...

ZeusMan

New member
מתחיל...

אחרוג קצת מהחוקים ואשנה אותם ברגע זה... אם בא לכם להמליץ על יותר מהרכב או אמן אחד, PLEASE DO SO. אני אתחיל מעולם הבאלקני אלקטרוני גרובי פאנקי מעולה של ERIK SUMO... מדובר באמן הונגרי שיוצר מוזיקה ששווה מאוד לשמוע. לא מדובר במוזיקה רגילה, אבל מדובר במוזיקה איכותית מאוד בעלת איכויות סאונד ובנייה מוזיקלית מושלמת עד כמה שאפשר. לאלבום קוראים MY ROCKY MOUNTAIN וזה שווה עד מאוד... מעולם הרוק האלטרנטיבי מגיעים שני אמנים שהתחברתי אליהם מאוד, האחד JACK JOHNSON באלבום IN BETWEEN DREAMS שכימעט כל שיר שם תפס אותי במקום ספציפי והושיב אותי להקשיב בקפידה לאלבום המשובח הזה... האמן השני הוא בעצם הרכב שניקרא MOJAVE 3 והאלבום שתפס אותי ניקרא SPOON AND RAFTER מאוד כדאי לאלו שמחוברים לצד הריגשי שלהם... זהו, תהנו.

Carcass

New member
בעל הכיפאק...

רגאי זה טוב,דראמ נ בייס זה טוב,אז המציאו את השילוב ביניהם אשר ידוע גם כ ג'אנגל. ופה ני מגיע להמלצה שלי: Congo Natty - Giving Jah The Glory אחד מהאלבומי ג'אנגל היותר טובים ששמעתי,מיקס נהדר של רגאי,דאב ו דראמ נ בייס. עוד אחד Big Bud - Fear Of Flying אלבום שנוטה יותר לכיוון ההארדקור דראמ נ בייס,אבל עדין מאוד מושפע מדאב וסגנונות ג'מייקנים אחרים. עוד אלבום מומלץ בז'אנר ואחד ההרכבים הכי מוכרים בתחום,אם לא הכי מוכר, asian dub foundation - enemy of the enemy דראמ נ בייס,ראפ,רגאי,דאב,רוק,סולואי גיטרות ובלאגן אחד גדול שהופך תאלבום הזה ליצירת מופת.

סבבה, בזה אני מומחה

Deep Purple אני חורש עליהם הרבה זמן האחרון, ובגלל זה אני בחרתי להמליץ עליהם. להקת ענקת שהתחילה בסוף שנות ה60. אפשר לקרוא לזה בלוז רוק, הארד רוק, איך שבא לכם. אני בעד בלוז רוק. עם יאן גיליאן האיכותי כזמר וריצ'י בלקמור על הגיטרה, הלהקה הזאת יוצרת מוזיקה אדירה ומקפיצה. הקלידן של הלהקה עושה עבודה ענקית. שירים מומלצים- hush(בתקופת הזמר הראשון, לא יאן גיליאן) black night child in time lazy fireball strange kind of women ומי לא מכיר, smoke on the water. שירים קצת יותר מאוחרים wasted sunsets when a blind man cry(אפשר לבכות בסולו גיטרה) perfect strangers לבריאות!

אה איך שכחתי!!!

highway star ולמי שאוהב תופים- לשמוע את the mule מההופעה made in japan... אתם תבינו למה תופים

Ras Or

New member
../images/Emo45.gif

אני רוצה להמליץ על Nat 'King' Cole זמר בלוז\ג'אז מהוותיקים, יצירות מדהימות שמעבירות מסרים יפייפים ממליץ בחום =] אור.

annafff

New member
אוקי אני ממליצה על...

CAT STEVENS האחד והיחיד! המוזיקה שלו באמת מדהימה, יש לו מילים,שירים מנגינות קול מדהים באמת כל מה שצריך להיות באומן! אני הכי ממליצה על האלבום TEA FOR THE TILLERMAN אני בטוחה שהרוב מכירים את קט סטיבנס כי הוא באמת דבר שלא שוכחים מהר... אה... אני גם מאוד אוהבת סלסה, זה משעשע ויפייפה, כיף מאוד לרקוד לצלילים של סלסה, אז אתם יודעים סליה קרוז....ה-זמרת לסלסה..... ו...R&B אריטה פרנקלין המהממת.... Deep Purple השולטים והביטלז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זהו נראה לי...

והנה הקשר של פינק פלויד לרגאיי

dub side of the moon, נראה לי הקאבר הכי מוצלח שעשו אי פעם..

s h i d a n

New member
והנה הקשר של קאט סטיבנס לרגאיי

HORACE ANDY - WHERE DO THE CHILDREN PLAY אולי הקאבר הכי טוב שאומן רגאיי עשה אי פעם באמת איכות!!!

וואי אני חייב לשבח עוד!

החתול סטיבן הוא באמת אחד הטובים! ווהאלבום -TEA FOR THE TILLERMAN הוא באמת אלבום ענק, יצא לי לחרוש עליו הרבה תקופות. קצת מבאס אותי שנדפק לו הסכל, אבל אני לא מפסיק לשמוע! מומלץ מאוד מאוד!

DuBsYs

New member
FELA KUTI

הבנדאם שהמציא את האפרו ביט (שילוב של Fאנק וג'אז עם מוסיקה מערב אפריקאית). תחפשו את ההקלטות מתחילת שנות ה70 פשוט תענוג אמיתי!!! אלבום מומלץ: shakara

אומן מדהים

יש לו מעל ל30 אלבומים וכל אחד ששמעתי מהם הוא חוויה אחרת ומיוחדת! מדהים לחלוטין!!! לא חושב שיש אומן אחר שמתאים יותר לשרשור הזה ממנו...

למעלה