שירשור מזלות

שירשור מזלות ../images/Emo25.gif

שרשרו לכאן את המזלות שלכם ואם רוצים תשימו תמונה שלכם !!!!!!!!!!!!! אני אתחיל אני מזל טלה אני נולדתי ב31.3.91!!!!!!!! עכשיו אתם שרשרו את המזלות שלכם באהבה מאיה

JustME79

New member
שלי.

אני מזל בתולה (שולטטט!!!) ואני בת 13 וחצי. התאריך לידה שלי- 7.9.91 ואם אני יעלה תמונה הפורום יקרוס.. חחח אז אני יחסוך פה בלאגן!
שיר.

JustME79

New member
אני?!?! חס וחלילה..

ממש לא יפהההה..חחחחחחחח... הלוואי שהייתי =/ יאק.
שיר.

לג'סט מי79!!!!!!!!!!!!

דברי איתי באייסי הנה האייסי שלי תוסיפי אותי: 294729022 באהבה מאיה

mor1233

New member
../images/Emo8.gifמזל בתולה שולט!!

נולדתי ב- 11.9.92 מתיי שהיה את התאומיים באסה ...

ג'סט מי 97.....כנסי דחוףףף

חחחח את בגילי.....אני גדולה ממך ב-11 ימיםםםםםםםם איזה היתרגשותתתת חחחחחחחח... כיתה ח'?!

JustME79

New member
חחחחח...

כן כיתה ח' ובין הקטנים בכיתה...גמאת? ואני מכירה מלאאא בתאריכים קרובים אליי. יש 3 שהם באותו תאריך שלי (7.9) אחי הגדול ב3.9 (גדול ממני ב4 שנים ו4 ימים!) ידיד שלי שכבר לא ידיד שלי ב11.9 (נפילת התאומים!) עוד ידיד שלי ב9.9 ויש עוד מלאא מלאאא...

חחחחח גמאני סובלת מהבעיה הזו...

{של ההכי קטנה בכיתה}.... וכן ישמ מלא בתאריכים האלו....אני מכירה פול אנששים שהם מזל בתולה......!!!!מזל בתולה====>רולז!

Goomi Gam

New member
הילוששששש

נולדת בתאריך של אחותי ו10 ימים אחרייייייייי

אני מזל דגים...

*מסתכלת על התמונה* *בעע מקיאה
* *הורסת את המסך* *מתקנת את המסך* *מדליקה את המחשב* *מסרבת בתוקף להסתכל על התמונה* *מסתכלת בטעות* *הפעם מגיעה לשירותים ומקיאה את נשמתי* תהנו מהסבל
חה חה חה חה (צחוק מרושע)

שימו ../images/Emo23.gif ../images/Emo70.gif

התמונה הזאת היא : א. לפני 3 חודשים. ב. לפני שעשיתי מדורג. ג. לפני שעשיתי פסים בלונדיניים. ד. לפני שגבהתי. ה. לפני שקנו לי את הבגדים ה
תיים (פצצתיים) החדשים שלי... בעעעעעעעעעעעעעעעעע
*
*
*

חחחח איזה מאמי והגזמת...

חחחחחחח מי שמדברתתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חחח אבל את מה זה חמודה...לא רואים אותך גם ממש טוב בתמונה כי זה ממש רחוקקק...!!!אבל את מזה לא מכוערת את יפה+... ~הילו'שית!~

למעלה