שירשור מקצועות+מגורים

שירשור מקצועות+מגורים

שרשרו לפו את המצקצוע שאתם הכי אוהבים בביצםר( אם אוהבים..טחח) ובאותה הזידמנות גם מאיפו אתם בארץ..

אני ביה"ס אוהבת:

אני אוהבת שיעורים שאין בהם שיעורי בית ואני גרה בצפון הארץ בקרית ביאליק

gordi13

New member
ואייייייי

יא יש לך את אותו שם כמו של השחקן תם גל!!!

מממ אני...

אוהבת אנגלית וצרפתיתתתת!!!גם מטמטיקהה...אבל אלגברה לא גאומטריההה!! ואני גרה בירושלים בביה"ס רנה-קאסןןן!!!שנה הבאה אני בבויאררררר...!!

וספורט כמובן!!!

אני שחיינית ולכן אני טובה בספורט~!

מה את מרנה קאסן????????????????????

את מכירה את עמית קשת מכיתה ח'?, ואת דניאל בן יאיר שהייתה ברנה קאסן אבל עברה אלינו לבי"ס...? (דניאל מכיתה ט')??????

חחחח עמית בכיתה שלי...

חחחחחחחחח....היא איתנו בחדר בטיולון שנתיון..!!!!!את מכירה גם את שיראל?גם היא בכיתה שלי.......מה אתן גרות אחת על יד השניה???וכן גם את דניאל אני מכירההה

חחחח גם את עמית גם את שיראל וגם את

דניאל אני מכירה. עמית קשת הייתה איתי מאז שאני קטנה קטנה , פעם היא הייתה גרה איפה שאני אבל היא עברה לישוב רבע שעה ממני.. והיא הייתה איתי ביסודי, אבל היא עברה לרנה קאסן ואני לעין גדי, ושיראל גם הייתה איתי ביסודי והיא גם גרה איפה שעמית, ודניאל בן יאיר עברה אלינו לבי"ס...... חחח מאאאאאגניבבבב.!!!!! מסרי לעמית ד"ש חם חם חם.!!! (עם שיראל בקושי דיברתי ולא ראיתי אותה מלא זמן) (לעמית תמסרי את הד"ש מצליל טלמור) ואאי מאגניבבבבב חחחחח עמית היא מאמי של ילדה.!!!!!

mikmik000

New member
אפשר תרגום ללומדי הערבית שבנינו? חח

אני הכי אוהבת חינוך כי לא עושים כלום ואין ש.ב חחח...

miss chupi

New member
אה כן........פחחח

רשמתי לה שגם אני מדברת צרפתית זה טוב ואז היא רשמה לי בראבו ואז רשמתי לה תודה אהובתי... פחחחח

חחח מיש שלא לומד צרפתית...מפסיד!

לדעתי זו שפה נפלאה...אני ממש אוהבת!!!!!!איכס ערבית למדתי בכיתה ה' ו- ו' וזה פשוט שפה מגעילהההההההההה....יאק!

miss chupi

New member
נכון...אני עושה בזה 5 יחידות...

החלטתי ששנה הבאה אני אקח את זה כמקצוע מוגבר....

למעלה