שירשור משפטי אהבה

shirel 1211

New member
את יכולה להכנס לאתר שלי...

יש שם משפטי אהבה, עיצות לאהבה, סלבריטאים ועוד כל מיני... www.justme.tipo.co.il

אני אתחיל..

כמה משפטים מהאוסף...ניחיניחי.. *תגיד לי למות תגיד לי לרצוח רק אל תגיד לי אותך לשכוח *אהבה היא כמו אופנה..יפה וחלפת.. *הלב שילי====>>התאהב====>>התלהב====>>ופאקינג התאכזב *אין אהבה נוצצת בלי קנאית מוצצת *אהבה היא 4 אותיות 3 הבהרות 2 מאוהבים ולב 1 *אין לזלזל באהבת אישה כי הנקמה תהיה כואבת וקשה *זוג מושלם תמצאו רק בחנות נעליים *הגבר הרצוי אינו מצוי הגבר המצוי אינו רצוי הגבר הרצוי והמצוי אינו פנוי.. *אם היה לי כסף הייתי קונה אותך..אם היה לי כוח הייתי מחזיקה אותך..אם היה לי שכל הייתי ש~ו~כ~ח~ת א~ו~ת~ך יש לי עוד פווווווווול משפטים..

שלוש משפטים ששווה לקרוא !!! באחריות

אהבה זה כמו מיץ פטל יותר מידי מים והלך הטעם אהבה זה כמו סיגריה שהיא נגמרת מתים לעוד אחת אהבה זה כמו פלאפל איך שלא תשים את הטחינה תמיד ינזל

אווו אווו... יש לי המון ../images/Emo70.gif

חלק כתבתי אתמול... הנה אני מעתיקה (מהשרשור שאני רשמתי בו את הדברים
)... (זכויות שמורות לשירונים
) רועי, לא אכלתי ארוחת בוקר כי חשבתי עלייך... לא אכלתי ארוחת צהריים כי חשבתי עלייך... לא אכלתי ארוחת ערב כי אהבתי עלייך... לא ישנתי בלילה כי הייתי רעבה... אף אחד לא מושלם - אתה זה לא אף אחד בלי אוכל רעבים בלי מים צמאים אבל בלעדיך אין לי חיים אם היית מופיע לי בחלום הייתי יושנת כל החיים יושבת לבד וחושבת עליך, היופי שלך, האור בעיניך. מחכה כל היום כדי לראותך שוב, חוץ ממך כבר כלום לא חשוב. רואה אותך מולי ומרגישה בפנים אש כי אתה חלום שבחיים לא יתממש כי מה כבר יקרה בין אחת כמו כולם לבין אחד, שבשבילי הוא כל העולם על ענן בשמיים יושב קופידון מחפש את הלב אליו ישלח חץ ראשון הוא חיפש ופגע בליבי המשוגע והיום הוא שלך ואוהב רק אותך... (זה משהו שחברה שלי אמרה לחבר שלה חחח) אם לך יש שקע ולי יש תקע - אז בוא נתחשמל הרופא אמר שאני חולה עלייך השוטר אמר שאני גנובה עלייך הכבאי אמר שאני שרופה עלייך הפסיכולוג אמר שאני משוגעת עלייך הקברן אמר שאני מתה עלייך אני אמרתי שאני אוהבת אותך
קשה לי איתך אבל יותר בלעדייך לא רואה אותך ומדמיינת את פנייך בלילולת חושבת מה אתה אוהב ובאותו זמן כואב לי הלב אני רוצה לשמוע את קולך ורוצה להיות רק איתך אני רוצה אותך בשבילי תבין, אתה החיים שלי... שאלת אותי אם אני מחחבבת אותך - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אתה יפה - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אתה נמצא בלב שלי - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אני אבכה כשתילך - אמרתי לך שלא... אז הסתובבת והלכת.. תפסתי לך חזק ביד ואמרתי לך... אני לא מחבבת אותך, אני אוהבת אותך... אתה לא יפה, אתם 100מם... אתה לא נמצא בלב שלי, אתה הלב שלי... אני לא אבכה כשתלך, אני אמות כשתלך... אני חולה עליך מנסה להיגמל, אבל לא מצליחה כי כבר הפכת להרגל. מנסה לשכוח, הפכת לחלק מחיי, גם אם אנסה לא אצליח לומר לך דיי. חשבתי שמצאתי אותך אבל היתעלמת, למרות זאת מזיכרוני לא נעלמת. אותך ניסיתי לשכוח, ממך ניסיתי לברוח, אהבה יותר חזקה ממילים בקיצור אותך אוהב לעולמים
רועי, I LOVE YOU

יותר יפה זה ככה:

שאלת אותי אם אני מחחבבת אותך - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אתה יפה - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אתה נמצא בלב שלי - אמרתי לך שלא... שאלת אותי אם אני אבכה כשתילך - אמרתי לך שלא... אז הסתובבת והלכת.. תפסתי לך חזק ביד ואמרתי לך... איך יבשתי אותךךךךך... חחחחחחח

the blak angel

New member
חחחחחחח הנה...

על הלב שלי אין מבצעים או הנחות... שברת?! שילמת!!!!!!!!!!!! או... לא אכלתי בבוקר כי חשבתי עלייך.... לא אכלתי בצהריים כי חשבתי עליייך.... לא אכלתי בערב כי חשבתי עלייך.... לא ישנתי בלילה כי הייתי רעבה!!!

the blak angel

New member
עוד כמה...

כתבתי את שמך במקום מיוחד לא על דף נייר או חתיכה של בד כתבתי אותו במקום עם רגש לא על בול עץ או חתיכה של קרש כתבתי אותו במקום אמיתי.. חרטתי את שמך בליבי.....!!!!!!!!

גם לי ישש

זה יותר משפטי שנאהה..חחח טוב זה גם לא כל כך משפטים.. נו בקיצור סתם משו יפה חח 1. לקח לי זמן להבין את הטעות.. הייתי בשבילך בובה קטנה על חוט.. רציתי שהכל יהיה טוב מההתחלה.. כשעברת לידי לא הצלחתי להוציא מילה ביזבזתי זמן יקר בדמעות ובכאב ניסיתי לשנוא ..למחוק את הרגש מהלב אבל סוף סוף חזרתי לעולם האמיתי למה לי לרדוף אחרי אחד שלא שווה אותי? אתה ריק מבחוץ ועוד יותר ריק מבפנים אתה סתם ילד קטן..שמספר סיפורים לא מבינה למה כאב לי ולמה אהבתי אותך אבל בעצם..מה אכפת לי?.. ההפסד כולו שלך... 2.ילד למזלי פתחתי את העיניים והבנתי הכל... אתה תשלם על המשחקים האלו ובגדול... אז תכניס לך לראש טוב טוב... שלך עוד יכאב והיום הזה מאוד קרוב.. מצטערת על היום בו התקרבנו... אבל יותר מצטערת שבכלל התאהבנו... יודעת שאותך אוהב תמיד... אבל אני את הרגש הזה עוד ישמידד... מותקק עוד תתחנן שלי להיות... אבל לא תהיה גם לא באגדות... בקיצור חמוד תתחיל להפנים... שממני תקבל רק יריקות לפנים.. אתה את הרכבת שלך פיספסת... אז אני מקווה שאת המסר שלי תפסת..

כנסויוששש

*מותק הגלגל הוא עגול יום יבוא וגם אתה תסבול . *שרעים אליי אני שטן שטובים אליי אני מלאך..ואת זה שאפ'חד לא יישכח *שנים אני יושבת בשירותים אבל חרא כמוך לא ראיתי בחיים . *אל תסתכל בקנקן אלא במלצרית שמביאה אותו ..ניחיניחי.. *הלב הוא חרמן דופק 24 שעות ביממה~~~ *IF YOU LOVE ME ,LOVE ME MORE IF YOU DONT === >אתה חמור *רדפתי אחרייך כמו משוגעת ידעתי שאני זו שתמיד נפגעת.אבל הלב שלי רצה אר ורק אותך הייתי מוכנה לתת הכול למענך . מה לעשות אתה טיפוס שמשחק בבנות מחפש רק ריגושים לא אהבות . אם יום אחד מישהי תבוא תשבור לך ת'לב..אז אולי תקלוט עד כמה זה כואב !

כה..אני ד'עת..שחכתי לרשום טחח..

נ.ב --->> אהבה היא כמו מצנח לפפעמים בעננים ולפעמים על הפנים...===+===+>> כזה נכוןןןןןןןן

זה ../images/Emo70.gif

לא אכלתי בבוקר כי חשבתי עלייך.... לא אכלתי בצהריים כי חשבתי עליייך.... לא אכלתי בערב כי חשבתי עלייך.... לא ישנתי בלילה כי הייתי רעבה אבל לא משנה... (↑↑↑ מוקדש לרועי
)

אנשים נרדמתם?!?!

שרשרו כבר.... טחח ו...אתר משו באסט..אבל באמת באסט.. http://www.lovetext.10x.co.il/

למעלה