שירשור פרק יומי!

שירשור פרק יומי!../images/Emo20.gif

עוד 20 דקותתתתתתתתתתתתת דרדרו לכאן הכל לגבי הפרק היומי... מה היה ביום חמישי?

איזה בוקס!../images/Emo20.gif

הוא הרביץ לרועיקוש שלייייייייייייייייייייי

איזה פרק יפה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה פרק יפה אלוהים מסכנה מור לא ידעה שיעל רוצה את אורי איזה בלאגן חבל שזה נגמר בקרוב !!!

ayeltush1

New member
אחלה של פרקקקקק

חח יעל אוהבת את אורי ואורי אוהב את מור ומור אוהבת את תומר חח איזה מתוסבכים בסוף נירא לי איתי היה עם איריס ורקרדו עם יעללללללללל נירא לי שרועי מתחיל להתאהב באיריס ואז בטח שרון תתאהב בו גם חח ואז היא תעזוב את רקרדו למרות שהם הזוג הכי מושלם (אבל אני מקווה שהם לא יפרדו) ואז יעל תיראה שאין לה סיכוי עם אורי כי הוא של אלמה אז היא תלך על רקרדו חחחח איזה דימיון חחחחח

gordi13

New member
פרק מדהים..!!

היום היה פרק ממש ממש יפה אהבתי אותו אבל עזוב שעוד איזה 10 פרקים הסידרה נגמרת :(

lilo the sexit

New member
כןן

ממתי יעל אוהבת את אורי הם לא ביחד בכלל בסדרה..! איזה חמודה אלמההההה!!! היא הביאה לי ת'כינוי שלה באיסיקיו ואני חיפשתי ומצאתי...

gordi13

New member
כן...

אני אפילו לא ידעתי עד שהיא אמרה את זה בפרק היום חשבתי שהיא אוהבת את ריקרדו

lilo the sexit

New member
אני יראה פרקים חוזרים!

אני במזמן האחרון לא ערנית לא שמתי לב מה קרה היום בסדרהה איזה חמוד איתי ישש ראו לו היום ת'שיניים כבר כמה פעמים!איזה שינים לבנות ומסדורות יש לו אני לא מבינה ת'קטע שלו למה הוא לא מחייך עם שיניים?!

SiM GirL

New member
לא...

אין לה שם שם אלא רק מס' אייסי...אל תתלהבי...את כמו 1,000 אנשים כאן...חוצמזה היא לא גאונת מחשבים והיא לא תענה לך כבכלמקרה באייסי כי הוא מקולקל... בטח היא רצתה לתת לך בשביל שלא תנדנדי לה !

lilo the sexit

New member
לא...

היא נתנה לי רק ת'כינוי שלה היא כתבה לי ככה- הכינוי שלי באיסיקיו זה- מלולה ועם עוד כמה דברים אבל המלולה זה באנלית ואז הבנתי מה הכינוי שלה והוספתי אותהה!!! ואיך האיסיקיו שלה התקלקל בדיוק?! אם לפעמים היא מחוברת על NA ולפעמים היא לא מחוברת אה?!

1dana1

New member
../images/Emo26.gif מור לקחה לי אותו!! חצופההההה

תהנו...
חח סתם.. יופיי עכשיו לגור... אופס.. לאורי.. יש חברההה.... ואיך יעל גם רצת אותו !! ברור.. מי לא תרצה

Tottiana

New member
איך רואים שזה מבויים

איך רואים שזה לא באמת פגע בו.. חחחחחח

ChEnOoSh2

New member
...

זה מבויים אבל זה באמת פגע בו.... זה שבר לו את האף באמת!!!! -חן-

למעלה