שירשור שירים שישארו לעד !!

ZeusMan

New member
שירשור שירים שישארו לעד !! ../images/Emo38.gif

ב"שירים שישארו לעד", אני מתכוון לשירים האלו שכל כך ניקשרתם אליהם, שאפילו אם יבואו עם סכין מאוד חדה לא יצליחו להתיר את הקשר שביניכם... השירים האלו, נו השירים האלו שאפילו בגיל 78 יעשו לכם טוב, אפילו יותר מקערת המרק היומית
קחו לדוגמא את שיריו של בוב מארלי ואחרים שכבר עברו 30 שנה מאז יצאו והם עדיין מחזיקים מעמד... הינה שלי : Alpha Blondy - Jerusalem Buju Banton - Hills and Valleys Alpha Blondy - Yitzhak Rabin Tony Rebel - Jah Is By My Side

יש יותר מדי כאלה מאן...

max romeo-chase the devil capleton-jah jah city junior byles-fade away half pint-greetings buju banton-champion נתתי דברים מתקופות שונות, עם השלכות שונות שהם גרמו, אבל באמת אני חושב שרגאיי מיוזיק הולידה כנראה הכי הרבה שירים כאלה, תראו לי עוד ז'אנר עם כל כך הרבה פשטות ועם זאת, כל כך נאמן לעבר שלו-שטיונים שציינתי שחלקם מלפני 30 שנה מתנגנים בדאנסים עד היום... לא יאומן :))

אגב חזרתי...

אגב, אנחנו מככבים!!! ושוב כרגיל, מצטער על הנטישות ארוכות הטווח כאן. יש לי עבודה הורגת, כשאני כבר מגיע הביתה אני ישן בלי אנרגיות לעדכן כבר. א היום יהיה יום של עידכונים! >>> איזה כיף :)) אוהבים אותנו בראשי!

ק ר ח

New member
אל תצטער,הכל מסתדר!

כל עוד זה בשביל הופעות,הקלטות,עבודה,אז כל הכבוד, גיל,בתור מישהו שאומר שבשבילו אני כמו אח גדול,יש לי הרבה מה ללמוד ממך,אח קטן וחכם...

ZeusMan

New member
../images/Emo141.gif ברוך השב ראסטה...

אל דאגה לא ניתן לפורום ליפול...

SaBaGMaN

New member
כבוד על כול ההשקעה פה מאן!

Barrington Levy - Here I Come Buju Banton - Champion Junior Reid - One Blood Damian Marley - Kingston 12 Anthony b - Police Morgan Heritage - Ready Or Not LMS - Never טוב במחשבה שניה אם אני אמשיך אני אסיים עם זה מחר.. יש כולכך הרבה שירים כאלה.. בעיקרון רוב הטיונים הישנים.. אומנים כמו בוב,בוג'ו 2 האמנים הספציפים האלה כימאת ולא החסרתי אף טיון שלהם ככה שלא משנה מתי או באיזה גיל אני אשמע אותם אני יהנה מהשירים שלהם..

ZeusMan

New member
תודה ידידי...

אתה גם ראוי להערכה על ההשקעה שלך מאן... תודה לך על כל ההמלצות, כן ירבו...

../images/Emo45.gif

אני מזהירה מראש, יש לי משהו רציני עם הרבה דברים שנעשו על הדרופ ליף רידים. קחו את זה גם כהמלצות: Damian Marley (ve kulam) - It Was Written Jah Cure - Longin For Buju Banton - Hills & Valleys Buju Banton - Champion Gentleman - Intoxication Bounty Killa - It's OK Luciano - For the Leaders Anthony B - Get You Girl Tanya Stephens - After You Sizzla - Holding Firm Bob Marley - Weed Sizzla - Why Should I Luciano - If Jah Sizzla - No Other Like Jah Sizzla - Like Mountain 1

Nechi Nech

New member
Alpha Blondy - Jerusalem

Damian Marley feat. Stephen Marley, Capleton & Drog-On - It Was Written Israel Viberation - Same Song Tony Rebel - If Jah Luciano - Stay Away Jah Cure - Longin For Capleton - Jah Jah City Sizzla - Like Mountain Sizzla - Taking Over Capleton - Who Dem Buju Banton - Champion

RasTito

New member
יש כמה שירים שישארו לעד

דבר ראשון bob marley & lauryn hill - turn your lights alpha blondy - marijuana max romeo -chase the devil Morgan Heritage - you dont haffi dread sizzla - praize ye jah ויש עוד הרבה יפים וטובים

petertosh

New member
עוד כמה נצחיים

Abyssinians - Satta peter tosh - i am that i am burning spears - We Are Free Cocoa Tea - Babylon Falling culture - why am i a rastaman Dennis Brown - Jah Can Do It Desmond Dekker - Israelites black uhuru - dreadlock in the mountain eek-a-mouse - ganja smuggling bob marley - the heathen israel vibration-jailhouse rock Jimmy Cliff - The Harder They Come derrick morgan - the hop (סקא) the gladiators - bongo red יש עוד כ"כ הרבה,אחלה שרשור.

למעלה