שירשור שירים!

שירשור שירים!

פשוט מאוד כל אחד ימליץ על השירים הכי הכי יפים בעיניו!! אני ממליצה על תגידי לו של אהוד חיטמן ומלאכים של מטרופולין

אנונה2

New member
אוהו יש הרבה../images/Emo13.gif../images/Emo95.gif

לא סתם קוראים לי אנציקלופדיית השירים בבצפר
בך לא נוגע של יהודית רביץ All About Us של TATU All Out of Love של Air Supply Armagedon של Aerosmith At My Most Beautiful של R.E.M Bad Day של Daniel Powter Beautiful של Christina Aguilera Because of You ו- Behind These Hazel Eyes של Kelly Clarkson Bring Me to Life של Evanescence Disappear של Hoobastank ויש עוד מלא (173
) אני אשים עוד מעט

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

Armagedon של Aerosmith אין שיר כזה
לשיר קוראים I dont wanna miss a thing

אנונה2

New member
../images/Emo12.gifמה?!../images/Emo95.gif

שיגעו לי את השכל שזה ארמגדון!!! (טוב, לפחות יש לי אותו
)

../images/Emo16.gifמיררררר../images/Emo134.gif

אני בדיוק עובדת על השיר בפיתוח קול
אבל אני שוקלת להחליף אחד, כי בשלב הזה השיר קשה לי
מיר אני מתגעגעת

Nofar723

New member
../images/Emo13.gif

זה שירים שאני אוהבת Coldplay - Yelloy משינה- את לא כמו כולן משינה-אנה איפה הילד- רק בשביל לקבל חיבוק מאיר בנאי- אהבה קמרה עידן רייכל-שושנים עצובות עידן רייכל-ממעמקים עידן רייכל-יש בי עוד כוח עידן רייכל- הינך יפה Air Supply - Im All Out of Love Alice Cooper - Poison Elton John - Your Song שוטי הנבואה- משתוללים בכפר עברי לידר- מרי לנצח עברי לידר- אולי Oasis - Stop Crying Your Heart Out Oasis - Wonderwall Oasis - Champagne Supernova Robbie Williams - Angels Roxette - Listen To Your Heart Roxette - Sleeping in my car Rem - Everybody hearts ריטה- רגע פרטי ריטה- כמו נוצה עברי לידר- ביום שמש יפה עברי לידר- לאונרדו Cindy Lauper - True Colors אביתר בנאי- תתחנני אלי אביתר בנאי- יש לי סיכוי מירי מסיקה- טיפה טיפה זהו

Nofar723

New member
עוד שירים../images/Emo9.gif

מירי מסיקה- שיר לשירה Goo Goo Dolls - Iris Faith No More - Easy ברי סחרוף- ניצוצות Depeche Mode- Just can't get enough אביב גפן- שיר עצוב ארכדי דוכין- היא לא דומה איפה הילד- נפלת חזק אביתר בנאי- שער הרחמים אוהד חיטמן-תגידי לו הדורבנים- יופי טופי אחלה בחלה הדורבנים- לא בי לי לשמוע ארכדי דוכין- נאמר כבר הכל

הנה האהובים עליי מרשימת השמעה../images/Emo19.gif

האהובים עליי באנגלית
: Listen To Your Heart----Roxette Breakaway----Kelly Clarkson Behind These Hazel Eyes----Kelly Clarkson Smells Like Teen Spirit-----Nirvana Your beautiful-----James Blunt Life For Rent----Dido True Colors-----Cyndi Lauper Don't Lie-----Black Eyed Peas These Words-----Natasha Bedingfield והעכשיו של הלהקה שאני הכי אוהבת שיש Green day: Boulevard of Broken Dreams Wake Me When September Ends Holiday American Idiot Minority Outsider King For A Day שירים שאני אוהבת בעברית
(שאותם אני פחות שומעת מהאחרים שכתבתי): כמה פעמים--שירי מימון שייגעצ..אני אוהבת שירים שלהם
ארים ראשי--שי גבסו באה אליכם--מירי מסיקה וכללללל השירים שאוהד שר
שירים בספרדית: אני אוהבת שירים של רבלדה
ועוד כמה ואממממממ זהו בכללי
יש הרבה עוד אבל שמתי את הבולטים

m i r u s h i

New member
נאמנאמ../images/Emo108.gif

לא כולם..אלו שאני מקשיבה להם המון בזמן האחרון זה לפי האותיות כי אני מסתכלת על הווינאמפ
I'll Be מהפסקול של 'סיפור סינדרלה'.. 'alicia keys-fallin all saints-pure shore all saints-never ever arosmith-crazy arosmith-crying החדש של בקסטריט בויז.. I still black eyed peas-my humps girls aloud-see the day (<===המלצה חמה חמה חמה.) **פה תדמיינו רשימה ענקית של בון ג'ובי
אין לי כוח להקליד הכל
** Feels Like Home-Randy Newman kelly clarkson-breakaway keren ann-not going anywhere (ושוב תודה על השיר אורי
) **פה תדמיינו רשימה ענקית של פיל קולינס
אין לי כוח להקליד הכל
** Prince-when doves cry (שנות ה80
) pussycay dolls-buttons (זה מומלץ בחום לכל אוהבי המוזיקה הקצבית
וכל השירים מהדיסק שלהן מדהימים
) **פה תדמיינו רשימה ענקית של Queen
אין לי כוח להקליד הכל
** R.E.M-man on the moon(אוהו
) **רשימת שירים של פלפל צ'ילי אדום חריף
(למתקשים-Red hot chili pepers)** sarah mclachlan-angel shaggy-angel shakira-dont bother **רשימת שירי שאנייה טווין
** simply red-stars simply red-I you dont know me by now **רשימת שירי ספייס גירלס ודגש על goodbye
** dre hill-how deep your love for me יש עוד המון..
900 שירים אהובים בסה"כ |: (כל השאר כבר מזמן נמחקו מהרשימה החביבה שלי ^_^)

Simply an Angel

New member
MY SONGS ../images/Emo79.gif

or at least some of them
Kelly Clarkson- behind these hazel eyes The Killers- Somebody told me Pretenders- I`ll stand by you Celine Dion- My heart will go on Celine Dion- A new day has come The smiths- Asleep Green Day- Wake me up when september ends Green Day- Boulevard of broken dreeams Green Day- Time of your life Lene Marlin- Sitting down here Shania Twain- Ka Ching Natalie Imbruglia- Shiver Eminem- Ass like that The Rasmus- In the shadows Red Hot Chilli Peppers- Let`s get it started Ana Johnson- We are גלעד שגב- עכשיו טוב שורטי- לאלף את הסוררת "זהו" (יש עוד אבל אלו מופיעים אצלי ברשימה.. אלו ועוד כמה
)

אממ שירים שאני אוהבת במיוחד..

Mandy Moore- I Wanna Be With You כל יום שאת לא איתו - נמרוד שיקלר מטרופולין - מלאכים שיר ביטון - היא לא דומה רוחות מלחמה-רמי קלינשטיין 03 Behind These Hazel Eyes 02-anna_johnsson-dont_cry_for_pain - () Mariah Carey- We Belong Together(1) james blunt - you're beautiful(1) (05) Backstreet boys - Incomplete(1) מי אוהב אותך יותר ממני- ארכדי דוכין עמיר בניון - בצבא הכי חזק טיפ טיפה של מירי מסיקה דניאל סלומון - רבות הדרכים

boopymylife

New member
שירים שאני ממליצה...

scotty doesn't know daniel powter- bad day deepest blue don't cha big city life work it we be burnin my boo pon de repley aline hung up יש בי עוד כוח ואז תבואי מתי נתנשק השכן שלא ישן ואיך שלא אמריקה היא לא דומה חיים משל עצמי אין עוד יום היי פייב- אני אוהב אותך הפוך מלאכים ממעמקים נאמר כבר הכל זה תמיד אהבה בתי קפה קרוב לליבך when you say nothing at all armagedon baby i love your way wouldn't it be nice hey jude belive-cher just the two of us i belive in miracles it must be love save your kisses for me time of my life time of your life (וכן זה שירים שונים חח) i'll stand by you i give my all

KeReN 0R

New member
יש לי את רובם (בהשפעתך...)

ונכון השיר הזה מהחתונהב של כפיר ורננה-אז יש לי את זה על דיסק של להיטים של שנות ה-60(אבל דווקא את הדיסק אני לא מוצאת
רק את האריזה) ו
-כדאי לכם להיכנס לוואלה->מוזיקה->מצעדים- כי יש שם את השירים הכי יפים

למעלה