שירשור שירי אהבה

s h i d a n

New member
שירשור שירי אהבה

לא יודע נכנס בי ביומיים האחרונים אבל אני שומע רק שירי אהבה... קיצר, תני ככה ת'שירים היפים והמרגשים שלכם. אני אתחיל עם move on של להקת black roots, שיר שאשכרה אפשר לבכות בו... ואין על - turn your lights down low השיר המושלם איאם עם החופש שלך פשוט הדהימו!!!! leroy wallace עם i wanna be with you מילים פשוטות, קול עצוב ועמוק ורידים שאפשר להתפחלץ ממנו וחרשתי על baby i love your way בכמה ימים האחרונים!! אמנם זה בין שירי הרגאיי היחידים שנשמעים בגלגל"ץ אבל אין ספק שהוא בין שירי האהבה הטובים!!

ZeusMan

New member
ONE LOVE ../images/Emo23.gif

Bob Marley - Forever Loving Jah שיר אהבה בין אדם לאלוהיו... Linval Thompson - I Love Marijuana שיר אהבה בין אדם לצימחו... Beres Hammond - Rock Away LOVE IS IN THE AIR, שיר אהבה מושלם...
Don Carlos - Young Girl שיר "אהבה אסורה" בין בחורה צעירה לבין NATTY DREAD... Rhytm And Sound Feat. Love Joy - Best Friend And My Lover שיר לאלו שנבגדו ולא רוצים לחשוב על אהבה (לפי השיר הזה אתם לא לבד...)

SaBaGMaN

New member
Love

Sizzla - Woman i Need You (אחד ה-שירים,באלבום Soul Deep יש עוד שירי אהבה) Bob Marley & Lauryn Hill - Turn Your Lights Down Low Gentelan - Unconditional Love Jah Cure - Longing For Buju Banton & Wayne Wonder - I Dont Know Why Chezidek - Inna Love Warrior King - Wducation Is The Key (וכל האלבום האדיר Virtuous Woman מומלץ מאוד!) Turbulence & Sasha - Want A Natty Coco Tea - Too Young To Be My Lover (הבחור אוהב אותן קטנות..) Lms - I Adore You אלה הטיונים שעלו לי בראש כרגע.. יום מוצלח לכולם!

ZeusMan

New member
אחד המדהימים :

Turbulence & Sasha - Want A Natty יום מוצלח גם לך...

Black Soul Om

New member
וואי תדע שהשיר וומאן איי ניד יו של

סיזלה זה אחד השירים שגרם לי להתאהב בראגאי.. שיר ענק

fleaboy

New member
too young to be my lover

זה לא שיר גרגורי אייזאקס? יש לו שיר בידיוק עם השורה הזאת... my only lover עוד כמה שירים שלו: let's dance poor millionare ועם כמה שהוא חרוש והכל, שכחתם את השיר אהבה הכי גדול שיצא לבוב: no woman no cry

nayabingi

New member
love sweet love

curly locks - - junior byles give my love - - bob marley you've changed - -don carlos ויש עוד רבים וטובים שקצרה היריעה מלספר וחוץ מזה אין לי כוח - - קר לי!

ZeusMan

New member
עוד כמה : ../images/Emo23.gif

Morgan Heritage - I'm Still The Same TOK - Tears Richie Spice - Ghetto Girl Junior Kelly - Prove My Love Warrior King - Baby Girl Tanya Stephens Feat. Wyclef Jean - This Is Love Fantan Mojah - She Make Me Feel אחד שרוצה אבל אין לו... Nanko - Lucky you

למעלה