שירשור שלא היה כמותו מעולם

ZeusMan

New member
שירשור שלא היה כמותו מעולם ../images/Emo23.gif

למרות שזהו שירשור המלצות לשירים שהיה פה כבר עשרות פעמים... הפעם הוא ילך ככה... כל אחד יבחר את האמן האהוב עליו, או אחד מהאמנים אהובים עליו... לאחר שהאמן הזה נבחר, פרטו כדילקמן : 1. איך הכרתם אותו ומתי ? 2. למה דווקא הוא מכל השאר אהוב עלייכם במיוחד ? 3. המליצו על 10-5 שירים של אותו אמן לחברי הפורום... 4. אם יש לכם תמונה של אותו אמן, פרסמוהו במתותה...
בהצלחה !!!

ZeusMan

New member
מתחיל...

1. איך הכרתם אותו ומתי ? 2. למה דווקא הוא מכל השאר אהוב עלייכם במיוחד ? 3. המליצו על 10-5 שירים של אותו אמן לחברי הפורום... 4. אם יש לכם תמונה של אותו אמן, פרסמוהו במתותה... בהצלחה !!! 1. האיש שלי הוא Richie Spice שאותו הכרתי השנה לאחר שרציתי למצוא מי שר את השיר הענק הזה Youths Are So Cold... חיפשתי וחיפשתי, והגעתי לשמו של הבחור הזה ריצ'י ספייס.. חפרתי וחפרתי, ו... היום אני לא מפסיק לשמוע שירים שלו... 2. הוא בגלל מלודיית השירה הממכרת שלו, כתיבת המילים המצוינת ובכלל כי הוא גבר סקסי בטירוף
(לכל אלא ששואלים את עצמם, לא אני לא
) 3. Richie Spice - Marijuana Richie Spice - Blood Again Richie Spice - Youths Are So Cold Richie Spice - Dont Worry Richie Spice - High Grade In My Chalice נסתפק בזה, למרות שיש עוד... 4. ב-1971 נולד Richell (Richie) Bonner, הידוע כיום כריצ'י ספייס ב- Rock Hall, St. Andrew. Jamaica לתוך משפחה מאוד מוזיקלית, האחים שלו הם, SPANNER BONNER ו- PLIERS חלק מההרכב CHAKA DEMUS & PLIERS... הוציא 2 אלבומים עד כה, Universal שיצא בשנת 2000 ו- Spice In Your Lifeשיצא ב-2004... ריצ'י לפעמים משתף פעולה עם האחים בהופעות ובכללית, פורץ החוצה בטירוף.

ZeusMan

New member
מוסיף סעיף ב-4..

4. עליכם לרשום תקציר של הביוגרפיה של אותו אמן בו בחרתם...

ZeusMan

New member
מעולם לא עשינו כזה שירשור...

ולא משמעמם לנו לרגע ברגאיי

טובא

New member
שלי

הרכב ההארדקור הג'מייקני WARD21 1)חלתי לשמוע אותם באוספים שקניתי. כמעט בכול אוסף רגאיי היה שיר או שתיים שלהם 2)למה דווקא הם? לא יודע תמיד אהבתי את ההארדקור של הראגא והם פשוט עושים את זה הכי טוב 3) MELODY OF WAR MODEL@POSSY 911 DONT PUSH IT ANYTHING A ANYTHING וכמובן השיר הכי טוב שלהם(לדעתי)JUDGEMENT DAY

8Shanty8

New member
שלי

Junior Kelly התחלתי לשמוע אותו ממש לא מזמן, ופשוט נגנבתי-בובו עם clean conscience! שום מילה על להרוג את ההומואים וכלום...פשוט ראסטפרי עם וויב שמחמם ת'עניינים! לא יכול להחליט מה השיר הכי טוב שלו-יש ה מ ו ן !!! אולי love so nice

למעלה