שירשור תודה!

שירשור תודה!

סתם עלה לי רעיון יפה לשירשור שירשור תודה ! כל אחד כותב פה את התודה שלו למי שהייתם הכי רוצה להגיד לו ולא יצא לכם האנשים שעזרו לה בשנה הזאת, אנשים שעזרו לה לראות את אורי, שבזכותם יש לה חברה, ופורום מדהים, בזכות מי הגעתם ומי החברים הכי טובים שלכם! אז יאללה שפכו

התודה שלי!

לליאורי החברה הכי מושלמת בעולם! מה הייתי עושה בלעדייך? בלי כל הנסיעות איתך לעזריאלי השיחות בשעות הקטנות כל המפגשים אז מושלמת שלי המון תודה לך על מי שאת! תודה למירי שבזכותך אני בעצם התחברתי לכל האנשים המדהימים פה! תודה על ההשקעות בכל המפגשים. תודה לאורן שכנראה לא יראה את זה אבל מגיעה לו תודה גדולה ענקית! תודה לשיר על האוזן הקשבת על הרגעים הטובים וגם הרעים למדתי ממך המון! ותודה אחרונה לאורי ואיי על כל כך הרבה דברים על האוזן הקשבת כל פעם שהייתי צריכה על השיחה והברכה ביומהולת היחס המדהים כל פעם שראיתי אותך כל השיחות פשוט הכל! זהו עכשיו תורכם

m i r u s h i

New member
אני אנסה../images/Emo12.gif../images/Emo108.gif

תודה לכם! על זה שאתם תמיד פה כשצריכים
,לתמוך,להקשיב,לצחוק או סתם לפטפט... אתם נהדרים! אני כ"כ שמחה שיצא לי להכיר את כולכם (אמ.רובכם
) אישית-גם פנים מול פנים וגם משיחות בMSN :] תודה לאורי ^__^שנותן לנו את יחס חם
*פה תמקם את כל ההודעות הלל שפתחו לך בימים האחרונים,הם מסכמות את הכל =)* תודה לבלונדה\דארלינג\אורן שבאמת באמת באמת הפך להיות אח הוירטואלי הגדול
בלעדיו לא היה פורום (כי לא הייתי מוצאת את משרדי תפוז
) כ
עלייך בלונדה ורדרדה שלי ^___^ ותודה לספקי האינטרנט שלי P: ותודה להורים! ותודה למקלדת[?]

boopymylife

New member
OK.../images/Emo12.gif../images/Emo3.gif *חשה מגילה*

קודם כל לאחותי המושלמת פיצית
אז ככה פיצית.. חח מממ וואי מה כבר יש לי להגיד לך כל מה שיש לי להגיד לך את כבר יודעת (נראה לי
) ממ תודה שאת כזאת חברה מדהימה, תמיד בשבילי בשביל לדבר, לצחוק, אם סתם להשתעמם ביחד. פה איתי בשביל הפנטזיות המוזרות שלנוXXDD (
) מממ תודה על הצחוקים ותודה שאת את !
אוהבת אותך הכי הכי הכי בעולללם
ומתגעגעת בטירוף!$#$#@$ לאורי
אורי תודה שאתה כזה בנאדם מדהים ומיוחד! תודה על הכל(פשוט הכל-ואתה יודע טובטוב למה אני מתכוונת- פשוט על הכל מההתחלה!!! לא יצא לי להגיד לך כלכך תודה על הכל אני חושבת (ולא באלי לכתוב פה בדיוק על מה) העיקר שאתה יודע. אמרתי לך 100 פעם ואני יגיד לך שוב: אתה בנאדם מדהים ומיוחד! לא פגשתי הרבה אנשים כמוך-אם בכלל.. אז תודה שאתה אתה! אוהבת אותך המון!
תודה למירי!מירי קודם כל תודה על שפתחת את הקומונה, ואח"כ את הפורום! בלעדייך לא הייתה כל התקופה המדהימה הזאת בכלל! אז תודה! תודה שאת מנהלת כלכך מדהימה ומתוקה! אוהבת אותך!
תעשי לי דוכן תפוז
תודה לדרלינג בעלי המדהים!תודה שאתה סובל אותי גם ברגעים המפדחים (חחח) תודה על השיחות בימים של דיכאון ותודה על הצחוקים בימים של חירפון! תודה שהסכמת להתחתן איתיXDDDD ותודה שהסכמת להביא איתי ילדים (גיי וסרגיי מי שלא מכיר
) תודה שאתה כזה באנדם מצחיק חמוד ומדהים! אוהבתותך!
darling but just tonight but!!!#$$@ ותודה לכל הפורום הזה ! ממש לכולם!!! תודה שאתם כאלה חמודים ותודה שאתם נמצאים פה! בלעדיכם לא היה פורום ולא היה כלכך כיף ומדהים!!!@#$@#
קיצר חפרתי חחחחחחח

moton

New member
תודה

לאנשים המדהימים בכל הפורומים והקומונות שיכולים לעשות לי את המצב רוח הכי טוב שיש.. לאורלי ריינר האחת והיחידה
שבלעדיה לא הייתי זוכה להכיר את אוולין הגואל ולא הייתי מגיע לתפוז וכו'.. לשידורי קשת שהביאוני עד הלום [וגם עד לשטיח האדום...] לאמאבא שיודעים לפנק ולהעריך וללכת איתי עם כל השטויות שלי
לידידות הכי טובות שלי וחברים גם... ותמיד אומרים "לכל מי ששכחתי" אבל הפעם אני באמת מתכוון לזה

chen010189

New member
מחברי הפורום את התודה הכי גדולה,

אני רוצה למירי. בגלל היום הולדת שהולך להיות לי בזכותה במפגש פורום, בגלל שהיא תמיד עושה לי מצב רוח טוב, אם הוא רע, היא תשנה אותו לטוב ואם הוא טוב, היא תשנה אותו למעולה (ואם הוא מעולה אז היא תשנה אותו לעוד יותר מעולה, הבנתם ת'קטע) על זה שבמקום ללמוד למבחנים היא מציירת לי אייקונים של תפוז, ועל זה שאני מוכנה לסלוח לה שהיא לא מפסיקה לדרוש ממני להשאיר ת'פחית פתוחה. בקיצור מירי ילדה ליגההההההה. ואני רוצה להגיד תודה לליאור בופי מיי לייף, בעיקר על אותו הערב בסטאלביץ'. שבא לי לעשות אותו שוב (אולי תארגני שוב?, אני כבר מחכה!) ותודה לכל מי שהיה שזה כולל כבר את כל מי שהיה שם. באמת.... אע"פ שהיה לי מצב רוח בקאנטים באותו הערב, היה פשוט כיף. בכלל, האווירה במקום..... והברמן החרמן
ואני חושבת שיותר מכל מגיעה תודה לאורן, שמשקיע כשצריך ומצחיק כשצריך (וגם כשלא, זה מה שטוב אצלו) אני לא חושבת שלהגיד תודה זה מספיק תמורת כל מה שהוא עושה בשביל כולנו, אבל כרגע זה המקס' שאני יכולה!!!! אבל אני בטוחה שיום יבוא ונדע להודות לו כמו שצריך! וכל מי שאירגן את האירוע עם אורי שזה אורן, שיר, ומירי (כבר הדגשתי אותך פעם אחת, שלא תחשבי שאני עושה אפליות, חלילה....), הו הו אם תשאלו את מירי, כמה חפרתי לה, שגם אני רוצה לראות את אורי! ובכלל, תודה לכם, אם להיות כנה, המפגשי פורום שלכם הכי שווים. כי שיר תמיד מוצא איך להכניס איזו פעילות שווה.... זה שווה את ה50 ש"ח נסיעות רכבת האלה, ואפילו יותר! מי שעושה לי את הערב כל יום מחדש זאת ירין, אבל מכיון שהיא עוד לא למדה לקרוא אני אודה למירי.

boopymylife

New member
חחח בכיף מותק.. רק ש

בסטאלביץ', כבר מזמן העיפו ת'כורסאות (העגולות הנוחות
) וגם הפסיקו למכור אלכוהול והפכו את המקום לרק מסעדה
אם את רוצה נעשה שוב מפגש(ון) כזה אבל בקאמל.. (שם עדיין יש אלכוהול.. וגם אוירה נחמדה) אהמ.. חחח ואני לא זוכרת שום ברמן חרמן...
(לא שאני זוכרת הרבה מאותו ערב
) (חוץ מה-just tonight but והקוקטיילים הבירה של דרלינג הבייגלה והתמונות)

chen010189

New member
אני רוצה גם להגיד לאורי,

וזה עונה אגב שי, לשאלה שלך איך הגעתי לפורום או במקרה הזה, לקומונה קודם. אני לומדת להעריך שחקן ע"פ הכשרון שלו, וע"פ מי שהוא. ואני רוצה להגיד, שאחרי בערך 10 פרקים של טלנובלה בע"מ, גיגלתי את אורי בגוגל במטרה להגיע לקומונה שלו ואכן הגעתי. כשהגעתי הכרתי את אורי רק בתור שחקן מוכשר (עבורי) מטלנובלה בע"מ ואת השם שלו שמעתי עוד לפני אבל לא ראיתי. פתאום התחלתי לקרוא הודעות שלו, שמעתי ממנו על מירי (ראיתם איזה רכלנית? כל היום רק משבחת אותו!) וזה רק גרם לי לרצות לפגוש אותו יותר! אני פשוט בטלנובלה בע"מ גיליתי לראשונה את הכשרון המדהים הזה של אורי וטלי שרון, אבל כרגע אני אשים את טלי בצד. אתם מדהימים, אורי מדהים, אתם פשוט פורום, שקל להתמכר אליו, ואכן התמכרתי....

אנונה2

New member
תודה? יש הרבה../images/Emo95.gif

לכל הפורום המקסים הזה, אני רוצה להגיד תודה! חלק מכירים אותי חצי שנה, חלק מכירים אותי איזה חודש, אבל כולכם פשוט כמו משפחה בשבילי! כל אחד ואחת מכם, אני פשוט... מתה עליכם! גם לכל הילדים שהיו בקומונה!! ואממ, לאורן המלך
ואורי החאאאמוד
ולאחת והיחידה- מ י ר י ה ג ד ו ל ה מ כ ו ל ם ! ! ! ! תודה על כל ההשקעה, על כל הפעילויות, על המפגש קומונה המקסים שהיה עם אורי (שלצערי אני לא אבוא יותר למפגשי קומו... סליחה, פורום
) ותודה על הכל!!!! ממני, אלונה

m i r u s h i

New member
אני אגיב פה בתגובה לכולכם../images/Emo108.gif

יקרים שלי, ריגשתם אותי בטירוף
תזכירו לי לתת לכם חיבוק ענקי במפגש

אמממ התודות שלי...

התודות העיקריות שלי זה ל: מירוש שבזכותה הוקמו הקומונה והפורום המדהימים האלו ושבעצם בזכותה הכרתי את כל הפורום המדהים הזה. מירי- תודה על ההשקעה על ההתמדה ועל זה שאנחנו חשובים לך, כי את- חשובה לי מאד מאד
אממ תודה לשיוש- שבעקיפי בזכותה הגעתי למפגש הראשון עם אורי
לאורי שהוא עצמו ומגיע לו על זה -הרבה- שהוא פעיל בפורום ומקדיש לו מזמנו..
ולכל חברי הפורום- אתם גדולים, מדהימים ואני אוהבת אתכם מאד

Lilo the fairy

New member
גם לי יש תודה. אבל לא אליכם../images/Emo141.gif

לאמא של כל אחד ואחד ממכם... יקרים שלי, שהעניקה חיים לאנשים כ"כ מדהימים, שאמן וכל עם ישראל היו כמוהם. באמת. אני אוהבת אתכם

Grey Flannel

New member
פורום יקר עד מאד

אז ככה (ואני באמת אשתדל לא לחפור לכם בשכל). הצלחתם לרגש אותי מאד. אני לאחרונה לא כותב הרבה, אבל ממשיך להסתכל על מה שאתם כותבים ולנסות להתעדכן. אני עדין כאן בשבילכם, תאמינו או לא. אני לא הייתי מאמין (לפני שנה נגיד) אם היו אומרים לי שאני "אתמכר" קלות לפורום/קומונה ועוד שקשורה במקור (בעקיפין) לטלנובלה, אבל זה קרה, והאמת, אני לא ממש מצטער כל כך. אני לא אגיד תודות אישיות (חוץ מחריגה אחת) כי אז באמת זה לא יגמר (ומישהו פה צריך לעבוד...) אבל אני באמת מודה לכל אחת ואחד פה. ומשהו קטן למירי - ניראה לך שלא היית מסתדרת, יא פלגה! יאללה, יותר אמונה בעצמך! ובנימה אופטימית זאת, אורן. נ.ב. וזה שלא ששכחתי להזכיר את אורי, פשוט נידמה לי שאורי אמר פעם באיזה מקום שהוא רק התרוץ לקומונה שלו ושהם היו מסתדרים נהדר גם בלעדיו. מלבד זה שאני חושב שבחרתם תירוץ מעולה אני די חושב שהוא צודק.

למעלה