שירשור תירגומי שיר מתחיל כאן !!!

ZeusMan

New member
שירשור תירגומי שיר מתחיל כאן !!!

אנחנו מאוד מחוברים לוייב ולמוזיקה ברגאיי, אבל כמה מאיתנו באמת מקדישים זמן להבין מה אומרות המילים ?! שירשור זה הוא בשביל כל אלו שמקדישים זמן ובא להם לתרגם שיר לאלו שלא מקשיבים...

ZeusMan

New member
Culture - The International Herb

לקחתי ספליף הבוקר מהעשב העולמי הוא גורם לי להרגיש כל כך מגניב (העשב העולמי) הוא נותן לי הסבר במוזיקה (העשב העולמי) ולכן אני לא יכול לסרב לו (העשב העולמי) אחי, אני אוהב אותו אני כל כך אוהב אותו אחי (העשב העולמי) אורך החיים שלי הם לא כמו של דלי (העשב העולמי) ג'ה (ראסטפארי) סלסי איי ג'ה (ראסטפארי) תחיי את זה ג'ה (ראסטפארי) אני אומר לך ג'ה (ראסטפארי) הוא טוב למדיטציה (העשב העולמי) הוא היה עוד מבריאת העולם (העשב העולמי) אפילו הרופאים יודעים עליו (העשב העולמי) מדענים יודעים עליו אחי (העשב העולמי) קח שכטה ואל תפקפק בו אחי (העשב העולמי) אם תילך לאפריקה אתה תראה אותו אחי (העשב העולמי) אם תעבור לאנגליה אתה תראה אותו אחי (העשב העולמי) אחי אני לא יכול בלעדיו אחי (העשב העולמי) מגיע מטאייוון על מקל (העשב העולמי) סטייל קולומביאני גם הולך (העשב העולמי) הילדים שבבית ספר הם אוהבים אותו הם פשוט אוהבים אותו אחי (העשב העולמי) אני ראיתי שם ציפורים אוכלים אותו אחי (העשב העולמי) ואני חייב לשהישתמש בו (העשב העולמי) אף אחד לא יכול להגיד לי להתייחס אליו בברוטליות (העשב העולמי) אני ממליץ להוריד את השיר ולשיר את השיר עם המילים בעברית, יוצא כייפי לאללה @!! נסו זאת...

Jah 3

New member
התקווה 6 - World War X

בואו ננסה לתרגם את הפטואה בשיר כדי שהמסר יהיה קצת יותר ברור, יבורך כל מי שיתקן אותי. אל תלך ותזלזל במילה "כוח" אל תלך ותזלזל במילה "צער" הם שניהם מחוברים חזק, כמו דקה בשעה. לא חושב שהכל כל כך שלו, כמו מה שאני שר. כל היבשות בזירה בקרב הבינלאומי הזה. מלחמה בעיראק. פצצות טרור במשאיות. קורבנות מסכנים לא יכולים לחזור. המילה של הפולטיקאים היא ללעג. כל כך הרבה שיחות במזרח התיכון. ויאטנאם עדיין גורמת הלם. עוד קורבן בלי מזל. הפחד של בן לאדן תקוע. פזמון: מלחמת העולם X מי הולך לתקן? אנחנו חייבים להפסיק לספור מלחמות. כל המלחמות הולכות ומתערבבות. זאת מלחמת העולם X. מי הולך לתקן? כל יום המין האנושי מתמודד עם עוד השלכות המלחמה. סיכון גבוה מדי. מי הולך לתקן? אנחנו חייבים להפסיק לספור מלחמות.. כל המלחמות הלכות ומתערבבות. מלחמת העולם X אירועים היסטורים לא משקרים והם עדיין ממשיכים. האנושות הזאת כבר עברה את מלחמת העולם הראשונה השנייה. אין צורך להיות חייל, או בעוד קו של גבול. למספר מלחמה, ולחכות לבאה. אנחנו כובשים, סובלים - מלחמת העולם השנייה. כובשים, סובלים, עד למלמת העולם האלף. כובשים, סובלים, יש יותר מדי באלגן. בתוך הבועה הזאת של ההרס. פזמון... גלי צונאמי בים האסייתי. מלחמת עולם בבילון גונבים את מפתחות החופש מלחמת עולם מגה-שרפות שורפות את עצי היער. מלחמת עולם *לא הצלחתי לתרגם את השורה הבאה פמיניזם ורעב באפריקה מלחמת עולם כישלון הדמוקרטיה בסין מלחמת עולם הפצצות האחד עשר בספטמבר מלחמת עולם יש מלחמת עולם כל יום!

Jah 3

New member
Bob Marly - Buffalo soldier

חייל הבאפלו, ראסטה עם דרדלוקס היה חייל הבאפלו בלב של אמריקה. נגנב מאפריקה, הובא לאמריקה. נלחם עם ההגעה, נלחם להשרדות. אם אתם הייתם יודעים אתה היסטוריה שלכם אתם הייתם יודעים מאיפה באתם. ואז לא הייתם צריכים לשאול אותי. מי אתם לעזעזאל חושבים שאני? אני רק חייל הבאפלו בלב של אמריקה. נגנב מאפריקה, הובא לאמריקה. אמר שהוא נלחם עם הגעה, נלחם להשרדות. אמר שהוא חייל הבאפלו במלחמה לאמריקה. דרדי, או יוי יוי אוי יויו יוי ויוי יוי ויו יוי יוי יוי יוי יוי יוי חייל הבאפלו מקפת דרך השטח, והוו והוו אמר שהוא רצה לרוץ, ואז אתה רצית לטפל.. מקפת דרך השטח, יהיי יהיי. אמר שהוא חייל הבאפלו, ניצח את המלחמה לאמריקה. חייל הבאפלו, ראסטה עם דרדלוקס. נלחם עם ההגעה, נלחם להשרדות. גורש מהיבשת ישר ללב הקריביים. אוי יוי יוי אוי יויוי יוי יוי אוי יוי יוי יוי יוי יוי יוי יוי .

למעלה