שירשור תפירת מחוכים

שירשור תפירת מחוכים

נשמח אם המומחים יענו מנסיונם, אני יודעת שהיה שרשור כזה בעבר בקומונה אבל קשה לאתרו ולרכז את המידע מחדש: 1. באיזה עצמות אתם משתמשים והיכן קונים 2. באיזה דביקונים או ספוגים 3.בטנות 4. כמה חלקים למחוך אתם נוהגים לעשות 5. מהי הסגירה המועדפת עליכם 6. האם אתם עושים שרוולים, מאיזה סוג 7. איזה מפתח מועדף עליכם 8. האם מעדיפים לעשות מחוך וחצאית או שמלה עם מחוך בנוי בפנים כמו כן נשמח לקבל המלצות לחנויות וסוגי חומרים וכו'.

מחוכים על רגל אחת

. באיזה עצמות אתם משתמשים והיכן קוניםמשתמשת בעצמות רחבות וצרות קונה אצל ברכה ברח' כפר גלעדי 7 בחבילות 56ש"ח +מע"מ 2. באיזה דביקונים או ספוגים משתמשת לא משתמשת הכי הרבה באקרילן משטח 3.בטנות - רק בבטנות אצטט ,ב בסיסט דביק ,בד גולמי חשווה דקה /עבה ,בד סוס . 4. כמה חלקים למחוך אתם נוהגים לעשות- תלוי בגזרה 5. מהי הסגירה המועדפת עליכם ------לולאות ובמכשיר שריכה . ב סרט מהבד תופס הכי טוב את הגוף וניתן להתאים לשתי מידות . 6. האם אתם עושים שרוולים, מאיזה סוג -תלוי בדוגמה 7. איזה מפתח מועדף עליכם- תלוי בלקוחה 8. האם מעדיפים לעשות מחוך וחצאית או שמלה עם מחוך בנוי בפנים--מעדיפה מחוך וחצאית . חנויות לחומרים :בכפר גלעדי יש גם את יוחנן במס' 15 או את כפתורי פריז בשומר יש את ריצרץ ויוסי אך הם יותר יקרים אתרים לבניית מחוך http://www.leenas.com/English/draw_women_corset.html http://www.farthingales.on.ca/patterns.php מחוכים

hilla ab

New member
אם בנושא מחוכים עסקינן אשמח לתובנות

אחותי מתחתנת בע"ה . אני רוצה לתפור לה את השמלה . אני רוצה לעשות לה מחוך ורציתי לדעת אם סדר העבודה שלי הוא נכון אני רוצה לא יודעת כמה שכבות יספיקו . האם חשווה עבה ועצמות יספיקו?(הוא לא יראה "מדובלל?") אני רוצה שיהיה יציב מאד אבל לא חונק. אני אעשה אותו עם סגירה של סרט קשירה . אני עדיין בהתלבטות אם לעשות אותו מחובר לחצאית וכך ליצור שמלה או לעשות אותו לחוד. החצאית הולכת להיות שיפון בשכבות קלוש מלא . איך ניתן לחבר את החצאית עם המחוך בצורה נקייה ויפה? אני בטוחה שיהיו לי עוד שאלות אשמח לתשובות תודה ויום טו ב הילה

יש לך אומץ לתפור שמלת כלההההההההההההה

מחוך זו עבודה שדורשת התמקצעות ןמיומנויות ואם אין לך חבל"ז .לא מספיק חשווה ועצמות .הבד עצמו צריך להיות מודבק על בסטיסט וכן בד הבטנה .לעשות אותו מחובר לשמלה זה בעייתי אבל אפשרי . בהצלחה

hilla ab

New member
תודה לך אטי על תגובתך../images/Emo140.gif

נראה לי בסוף שאעשה אותו מחובר לחצאית. אשמח גם לשמוע משש שבע ורות, ניסיון טיפה יש לי אני רואה את זה כאתגר, אם לא הייתי חושבת שאעמוד בו לא הייתי הורסת לאחותי את יום החתונה...חחח
יאאלה למטבח צריך לבשל לשבת שבת שלום לכולם.

תפירת מחוכים

במחוכים אני משתמשת גם בעצמות רג"ילן וגם באלו הנמכרות כיחידים תלוי בדוגמאת המחוך,אני קונה או אצל קלסיק או אצל יוחנן,אני משתמשת בחשווה לבנה ,בחשווה סוס, וגם בשרמז ולפעמים בבטיסט ואני קונה אצל ילין את כל הסוגים של הדביקונים,ביטנות אני משתמשת בכל סוג של ביטנה,מס החלקים ,שרוולים ,מפתחים וכו" תלוי לפי הדוגמא,את הגיזרות אני עושה בעצמי,כן לפעמים אני מחברת את המחוך לחצאית ולפעמים אני עושה מחוך פנימי בתוך השמלה... ואני לאחרונה מושבטתמשום שיש לי דלקת בגיד של האגודל,תפרתי המון תחפשות להשכרה...ודוקא בשיא נתקעתי...עם יד חולה.. רציתי להוסיף שאני ממש נהנת מהפורום כל הכבוד. חנה אביהוד

למעלה