שירשור COVERS בהשראת הלברונט

ZeusMan

New member
שירשור COVERS בהשראת הלברונט ../images/Emo13.gif

אנא רישמו כאן את רשימת המיכסים (COVERS) הטובים ביותר שנתקלתם בהם... נ.ב, נעלמתי כי יש לי בעיה להיכנס לאתר של תפוז, אני כרגע כותב מהמחשב של ההורים... ההשקעה תחזור כשיתאפשר לי שוב להיכנס לפה ממחשבי האישי... תודה על המחשבה לשירשור לשחר AKA לברדורייט...

ZeusMan

New member
מתחיל...

3 מהאהובים עליי : Aswad - Roxanne לפוליס Marcia Griffiths & Tony Rebel - Forever Loving Jah לבוב מארלי Fiona - Karma לאלישיה קיז אני אוסיף עוד, כשאר יתאפשר לי להיכנס מהמחשב האישי שלי... אני אשמח לשיתוף פעולה מהחבר'ה שישנים והחדשים של הפורום יחדיו...

Hi Fi

New member
Marcia Griffiths & Tony Rebel - For

זה רק חצי cover כי Marcia שרה גם בשיר המקורי של בוב bless

תודה לZeusMan שפתח שירשור בהשראתי!

covers שאהבתי: מתוך האלבום covers המצוין לבוב מארלי -chan down babylon היה לי ממש קשה לבחור אבל הכי אהבתי את (johnny was(with guru למרות שהאלבום ענק ואהבתי ממש כל שיר. אהבתי מאוד את cover שעשו לאלבום dark side of the moon-pink floyd בסגנון ראגיי, משהו בן זונה! אהבתי גם את הcover של תומר יוסף ל-הלילה לא, שיר ששרה ריטה וכתב מאיר אריאל.

s h i d a n

New member
יאללה לבגאןןן

HORACE ANDY - AINT NO SUNSHINE בין המדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםם junior byles - fever freddie mcgregor - knocking on heaven's door money(מתוך דאב סייד אוף דה מון) (יש מצב אני טועה בקשר לזמר, אבל מישהו מהתקופה הזאת עשה את זה)andy capp - yesterday איאם - ארץ קטנה עם שפם

למעלה