שיר בלחץ

slallum

New member
שיר בלחץ

טוב, אין מה לעשות, מתישהו מישהו יפתח נושא כזה, והוא יפתח עוד הרבה פעמים, אתם לא חושבים? בואו נראה מי יצליח למצוא את כל המילים של "שיר בלחץ" מהדיסק "ירון זהבי בשביל קליפות הגרעינים"
ולא, לי אין מושג =]

FunkyGiraffe

New member
קח

כל בוקר אני קם בשעה ארבע ודקה מתגלח מצחצח השעה ארבע ועשרה שותה קפה עם סוכרזית ועוגיה תוך שתי דקות ומתלבש שמונה עשרה ו40 שניות פותח את הרדיו ושומע חדשות אני בדרך כלל נבהל מבשורות קשות מתלבש ומסתרק עד שרבע לחמש במכונית נוסע ונתקע בפקק תנועה עד שש נוסע במהירות ומחפש לי חניה מוצא מקום על סוס סמוך לתחנת המשטרה נכנס לעבודה כרגיל זה באיחור והבוס נותן מבט ואני ממציא סיפור מי כאן בלחץ אני לא בלחץ אני מנסה להיות מאופק נועץ בי ת'מילים שומע סטרילי תמיד מחייך שכמעט נחנק X2 כשאני גומר שש עשרה ספלים של נס קפה ורושר אני לוקח הפסקה של שתי דקות ולא יותר כשאני חוזר הספקתי רק חצי לחמניה והטלפון צועק עלי מחכה במזכירה מזכירה לי שאני צריך ללכת לפגישות והבועס צועק תלך ומלופף עלי עם שות אני דוהר החוצה וגוררים לי ת'מכונית ומחכה עשרים דקות שתעצור מונית למה אני לא מאמין שכל הדברים הכי לוחצים באים עלי באופן אישי ואני לא יכול להתמודד עם זה אז אני צורח על הנהג והוא זורק אותי החוצה היי, תרגע (תראה, אני בן אדם מסודר) תשתחרר, מה אתה נלחץ... (יש לי משפחה!) תן ת'זמן, הפסקה.. (צריך לקחת אחריות) ש$@! לידך לאט חוזר בשש הביתה חושב זה מנוחה מאתים הודעות מחכות במזכירה חשבונות בתא הדואר שאותם יש לשלם והאישה שלי נותנת לי מבט זועם "הבטחת שתצא איתי לסרט צרפתי!" אני נרדם בסרט והיא לא מעירה אותי אני מתעורר בסוף מוצא אותי לבד השעה 3 בלילה והבוקר בא לבד אני הולך שעה ברגל מגיע לדירה בבוקר אני שם ב4 ודקה שותה קפה עם סוכרזית ועוגיה תוך שתי דקות ומתלבש 18 ו40 שניות הנהר זורם, העולם יפה (אוקי, אוקי הבנו..) השמש זורחת, הסנה בוער, ציפורים שרות, העלים נושרים (זה לא כל כך פשוט) הרוחות-ה נושבות-ה, הפרחים פורחים... ועכשיו בשני קולות הפזמון ביחד עם השירה הנ"ל - היי, תרגע (תראה, אני בן אדם מסודר) תשתחרר, מה אתה נלחץ... (יש לי משפחה!) תן ת'זמן, הפסקה.. (צריך לקחת אחריות) ש$@! לידך לאט מי כאן בלחץ אני לא בלחץ אני מנסה להיות מאופק נועץ בי ת'מילים שומע סטרילי תמיד מחייך שכמעט נחנק אנ'לא בלחץ, אנ'לא בלחץ... ואו - זה היה קשה!

slallum

New member
אני מוכן להתערב איתך =]

שיש לפחות 5 טעויות בשיר הזה אולי לא גדולות.. אבל במילים של הברה אחת כמעט תמיד אפשר לטעות.. אה ובקטע של "אני מתעורר בסוף, מוצא אותי לבד, השעה 3 בלילה והבוקר בא לבד.." אז זה "והבוקר כבר ירד", לפחות את זה אני יודע ;]

טיפקסית

New member
חח הסולו של רמי זה כל כך רמי

תראה אני בנאדם מסודר יש לי משפחה צריך לקחת אחריות אויש זה כזה רמי יוסיפוב אגב יש מצב שהוא קרוב רחוק שלי הידעתם מצאתי באילן שורשים שלי שם משפחה שהולך ככה אני חושבת שמבטאים את זה כיוספוב [כנראה מסוף המאה התשע עשרה שהפך מאוחר יותר ליוסיפוב] חחח אז אולי הוא קרוב או רחוק שלי איכשהו נשאל אותו בהזדמנות

למעלה