שיר השבוע!

AndreaCorr ©

New member
שיר השבוע! ../images/Emo42.gif

השיר הנבחר לשבוע הזה הוא צילו של יום קיץ
דעתכם הכללית על השיר? האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? אם לא, האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של יזהר? האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה? מה דעתכם על הקליפ של השיר? אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו? השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? משפט מועדף בשיר? אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? הערות כלליות בנוגע לשיר?

•No¥a•

New member
ניימ

השיר הנבחר לשבוע הזה הוא צילו של יום קיץ דעתכם הכללית על השיר? יפה ^^ האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? אהא אם לא, האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של יזהר?
האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה? לא כ"כ משנה לי מה דעתכם על הקליפ של השיר? יפה ^^ אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו?
השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? משו באמצע משפט מועדף בשיר? אין :X אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? לא'דעת הערות כלליות בנוגע לשיר? אם אני לא טועה, זה השיר הראשון של יזהר ששמעתי

T S F1

New member
תורי!

דעתכם הכללית על השיר? שיר מצוין! האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? כמובן! אם לא, האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של יזהר? כמובן.. שלא! האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה? גירסת ההופעה! רק גרסת ההופעה! מה דעתכם על הקליפ של השיר? חחח "הקליפ עם הפריקים" :) אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו? אני לא אוהבת את השאלה הזאת.. השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? זה תלוי במצב רוחי כשאני מקשיבה לשיר. משפט מועדף בשיר? "געגוע ישן, כמו צליל לא מכוון, לא נותן לי מנוח" אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? שלום חנוך הערות כלליות בנוגע לשיר? אמממ.. לא ישנתי בגללו כמה לילות ברצף!!

kaktusa

New member
בלה בלה

דעתכם הכללית על השיר? יפה
האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? יאפ האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה? לא זוכרת... מה דעתכם על הקליפ של השיר? הזוי!
אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו? הזוי בקיץ
השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? הזויות
משפט מועדף בשיר? "האהבה שלך כל כך מרה, מיטה סתורה מזכירה איך פלשת לתוכי" אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? אף אחד! הערות כלליות בנוגע לשיר? הזוי. הזוי הזוי הזוי

AndreaCorr ©

New member
me

דעתכם הכללית על השיר? אחלה של שיר האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? בהחלט אם לא, האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של יזהר? האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה? רגילה דווקא, לשם שינוי מה דעתכם על הקליפ של השיר? מגניב! אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו? "הולך ודועך" השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? עצובות משפט מועדף בשיר? "געגוע ישן, כמו צליל לא מכוון, לא נותן לי מנוח"
אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? זה יכול להתאים למיכה שטרית או משהו הערות כלליות בנוגע לשיר? שיר מצוין, בזכותו הכרתי את יזהר.

T S F1

New member
אני חושבת

שרוב אוהבי יזהר, שהכירו אותו בשנים האחרונות, הכירו אותו בזכות "צילו של יום קיץ".

heaven is here

New member
אני עונה

כי זה שיר אהוב עליי:$ דעתכם הכללית על השיר?מצויין
האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר?הכי גבוה מה אם לא, האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של יזהר? האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה?רגילה
מה דעתכם על הקליפ של השיר? יפיפה. אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו?לא יודעת
השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? גם וגם משפט מועדף בשיר?געגוע ישן כמו צליל לא מכוון לא נותן לי מנוח. אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר?לאלאלא! הערות כלליות בנוגע לשיר: אין

טוב...

דעתכם הכללית על השיר? השיר האהוב עליי! האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? כן. אם לא, האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של יזהר? אין כזאת רשימה. האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה? הרד רוק. מה דעתכם על הקליפ של השיר? יפה, חוץ מזה שצוף מלטף שם מישהי שהיא לא אני. אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו? אהבה מוזרה. השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? אממ רגשות מעורפלים. משפט מועדף בשיר? אממ לא יודעת, אני אוהבת את כל המשפטים. אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? כרגיל, ברי. הערות כלליות בנוגע לשיר? שיר יפה!

שלי[:

דעתכם הכללית על השיר? שיר יפה... נוגע... האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר?
אם לא, האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של יזהר? אין כזו
בנתיים
האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה? נראה לי הארד רוק.. אבל לא כזה משנה לי.. שיר יפה בכל מצב:] מה דעתכם על הקליפ של השיר? לא ראיתי
אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו? הממ משו כמו סוף הקיץ.. סוף האהבה בקיץ.. לא יודעת .. לא אוהבת לשנות לשירים את השם.. הוא נבחר בסיבה מסויימת:] השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? הממ גם וגם.. הרגשה קצת מבלבלת.. לא ברור.. משפט מועדף בשיר? "געגוע ישן כמו צליל לא מכוון לא נותן לי מנוח".. אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? לא יודעת הערות כלליות בנוגע לשיר? אין:]

hen 10

New member
אוקיי...

דעתכם הכללית על השיר? מהמם! האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? כן! אם לא, האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של יזהר? לא! האם אתם מעדיפים את השיר בגרסה הרגילה או בגרסה של ההארד רוק קפה? ההארד רוק קפה! מה דעתכם על הקליפ של השיר? יפה מאוד! אם לשיר לא היו קוראים צילו של יום קיץ, איך הייתם קוראים לו? צילו של יום קיץ! השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? שמחות משפט מועדף בשיר? ""צילו של יום קיץ הולך ודואך" אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? שום שיר הערות כלליות בנוגע לשיר? יפה ומדליק!

למעלה