שיר כניסה למסיבת סיום

raviv01

New member
שיר כניסה למסיבת סיום

שלום לכולם! עוד שבועיים יש לנו מסיבת סיום י"ב וכל כיתה נכנסת לבמה עם שיר אחר ברקע. אני לומד בכיתה י"ב 1 ואנחנו נכנסים ראשונים מן הסתם כך שחייבים להפגיז עם שיר טוב! אשמח אם תעזרו ותציעו שירים מתאימים בעברית/לועזית שכבר בדקה הראשונה יש קצב טוב (*לכל כיתה יש רק דקה-דקה וחצי לעלות לבמה, עד שנכנסת הכיתה הבאה). עדיפות על שיר שיתחיל שקט ואח"כ יהיה קצבי, שנוכל להתפרע כמו שצריך על הבמה. תודה מראש

candyheart

New member
אנסה לעזור...

לשירים ישראלים אני פחות מתחברת,אז בזה אני פחות אוכל לעזור לך,אבל הנה כמה לועזים: Queen-We Are The Champions Queen-Don't Stop Me Now Wheatus-Teenage Dirtbag Bon Jovi-Livin' On A Prayer Bon Jovi-It's My Life Black Eyed Peas-I Gotta Feeling The Corrs-Breathless Blink 182-All The Small Things Kris Allen-Live Like We're Dying Europe-Final Countdown Third Eye Blind-Semi Charmed Life Fallout Boy-Dance Dance קצת יותר פופיסטיים: Lady Gaga-Just Dance Cascada-Evacuate The Dancefloor Timbaland feat. Katy Perry-If We Ever Meet Again Britney Spears-Circus מקווה שזה עוזר איכשהו...

raviv01

New member
.....

תודה רבה, שירים מעולים! אבל... סוכם בסוף שניכנס לבמה עם שיר עברי כי רכזת השכבה לא מסכימה שיהיה שיר לועזי. יש לכם המלצות לשיר ישראלי שיתחיל שקט ואח"כ יהיה קצבי? או שפשוט יהיה קצבי מספיק כבר מההתחלה עד לדקה-דקה וחצי הראשונות? תודה מראש.

למעלה